0

@MateS 10 bo zawsze z tym numerem grałem w klubach jak jescze zdrowie dopisywalo

2

Wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia,szczescia,pieniędzy,spełnienia marzeń i przede wszystkim trypletu Barcy,pozdrawiam cieplutko.

0

@Popitek12 czy ciocia została zgłoszona?

3

W oczekiwanie na kolację wigilijna wjechała właśnie trzecia jager bomba,wasze zdrowie la bambowicze

0


Modric 5 xD Mbappe 6 xDDD Henry na 3 też trochę przesada
Ktoś pijany robił ta liste

5

@Popitek12 a ty popitek ile juz wypiłeś?

2

@Maki123 nie tylko Yamal nie zagra już w 2024 ba nawet cała drużyna nie zagra,leniuchy śmierdzące a po wypłatę przychodzą za nic nie robienie

1

@Ojciec5tkidzieci uniwersum władcy pierścieni jest przeceniane

3

@Roobo Watpie żeby ktoś potraktował ten raport na poważnie od tego psa putina,jedynie ludzie którzy mają papkę z mózgu pewnie wezmą go na powaznie

0

@bartekvisca też ciekawa opcja

3

Ale człowiek chciałby zobaczyć takiego Isaka na 9 u nas,chyba moje takie największe marzenie jeżeli chodzi o tą pozycje

2

@AmigoBlancos nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo to jest żałosne,gdyby Real byłby w takiej sytuacji i też by nie dostali karnego to też byłbym zdziwiony

0

Dalej nie rozumiem dlaczego nie było karnego,na pewno to nie była naturalnie ułożona ręka i według mnie to powienien być karny.Nie przekonuje mnie też argumentacja że ta ręka nie miała wpływu na akcje,czyli rozumiem że teraz można grać w polu karnym w koszykówkę kiedy nie ma wpływu to na akcje.Sytuacji z Lewym i Witselem nawet nie skomentuje bo to była patologia i nie ma żadnego wytłumaczenie tej sytuacji.

1

Okej trzeba uciekać z la bamby bo się psychiatryk już zaczyna xDDDD

1

@Seledynowy no faktycznie piach dzisiaj zagrali xD

1

@Odcinkowy xDDDD

0

@kanver_ dzisiaj dobrze gra

0

Czemu atleti zaczyna xDDDD

2

Pięknie się ogląda ta drużyne w wielkich meczach w tym sezonie.Dzisiaj wyszli z takim nastawieniem od 1 minuty jakby chcieli wdeptać to Atletico w ziemie,miejmy nadzieję że ten mecz to będzie znak że wracamy do formy z początku sezonu
Vamos!

1

Ale pograli,Piekny Pedri

0

To powienien być karny

9

@Czerwo64 mam w to wyjebane,nie znam ani ciebie ani jej

1

@Eklerek jakiś dzieciak w Chorwacji zaatakował nożem w szkole kilka/kilkanaście osób a dla niektórych debili najważniejsze jest jakiego byl pochodzenie,napastnikiem okazał się chorwat

0


Ja się pytam skąd chorwat znałazl się w zagrzebiu xD dla niektórych ludzi mam wrażenie że najważniejsze jest pochodzenie napastnika,takie czasy niestety

2

@Eklerek zobaczymy,każdy z debiutantow wydaje się ciekawy.Dawno nie było takie fali nowych kierowcow

4


Hadjar drugim kierowca vcarb,duet Tsunoda-Hadjar może być troche wybuchowy na radiu xD
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Tasde @Chaoss @lucas/catalan @patrix211 @Eklerek @budel17

1


Niezły psychol

0

@messi33 jager z redbull em najlepszy

1

@adi7adi8 @MesQueUnClub96 @mordini123 nic nie pisałem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?