1

@MesQueUnClub96 nie będę mieli powodów,lepiej się martw żeby Ollie dał radę w Haasie

1


Cały czerwony outfit chyba nie przypadkowo został dzisiaj założony przez Lewisa hehe

0

@Kidd 1)Pia
2)Pia
3)Mcl
4)Nor
5)Pia,Nor,Ham

2 dnf

1)Ver
2)Sai
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Pia

6


Ale Perez bombę zrzucił xD
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @patrix211 @Eklerek

3


Co to za gówno? Oby nigdy to nie przeszło do poważnej pilki

1


Williams to zaraz będzie musieli sklejać bolidy z części sprzed dekady xD chociaz mogą już świętować mistrzostwo w rozpierdalaniu bolidow

1


A jak tam u was wygląda wrapped?

19


Dalej aktualne xD

11


Zasmiane mocno xDDD

5


Bez Ocona w Abu dhabi.Doohan zaliczy debiut wcześniej niż pewnie oczekiwał.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Eklerek @Tasde @patrix211

1

@Eklerek a to wszystko przez jedno lusterko którego nikomu się nie chciało sprzątać xD

3


Max jednak z kara i to Russel wystartuje z pole position.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @patrix211 @Chaoss @lucas/catalan @Tasde @Eklerek

1


Perez w dalej w akcji xD

0

@Kidd 1)Nor
2)Pia
3)Mcl
4)Ham
5)Nor,Pia,Lec
6)Nor

2 miejsce Piastri

1)Ver
2)Lec
3)Rus
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Nor

2


@Popitek12 opinia?

0


Nie ładnie Iga,tak się nie robi

0


Piękne xDD

12

Szkoda ze ta borussia się zesrała mając 2-0

1

@Joe_Barbaro Pepe
Casemiro
Vini jr
Za to że potrafili wkurwiac tyle ludzi samym wyrazem twarzy

1

@marcin62 oj bo nie zrozumiałeś tego i zostało to wyjęte z kontekstu a poza tym Hołownia powiedział...
Kurtyna xDDD

14


Wiadomo że Auba to i tak lepszy transfer bo przyszedł za darmo a my zapłaciliśmy za dziadka z rocznym kontraktem 50mln xD szkoda ze Lewy stracił tak drastycznie formę po MŚ i w tamtym sezonie po te staty byłyby jescze lepsze

1

@Don_Padree nie wiem co się stało ale niech tak pozostanie

0


Ah ta Polska prawica xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 A co daje nam Martin na boisku? Absolutnie nic,chłop jest elektryczny i w dodatku z jedną nogą xD

1

Chcialbym żeby dzisiaj Szczęsny zagral,trochę mnie już irytuje Flick że nie daje mu szansy.Z Pena niby daje rade ale nie jest też zawsze pewny,mamy czekać do meczu z jakimś 3 ligowcem żeby Szczena zagrał? Bez sensu

22

@gumaz oczywiscie że uciekam,jestem za młody żeby umierać za politykow

8


Silniki Renault to nadal cyrk xD nie dziwię się że w końcu się zdecydowali porzucić produkowanie własnych jednostek xD
@Kidd @mekston @Popitek12 @Kessie @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @budel17 @patrix211

0


Zawsze śmiesza trochę takie opinie po jednym wyścigu.George jest dobrym kierowca ale wątpię czy on i Mercedes są gotowi żeby walczyć o mistrza w tej generacji.Jerzy Lubi popełnic błąd pod presją jak Lando i myślę że tak samo by się skończyło jak z Norrisem w tym sezonie.

5


Checo GOAT xD do dzisiaj nie rozumiem po co z nim przedłużali kontrakt
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Tasde @lucas/catalan @Chaoss @patrix211

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?