MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie będę mieli powodów,lepiej się martw żeby Ollie dał radę w Haasie
1
Cały czerwony outfit chyba nie przypadkowo został dzisiaj założony przez Lewisa hehe
0
@Kidd 1)Pia
2)Pia
3)Mcl
4)Nor
5)Pia,Nor,Ham
2 dnf
1)Ver
2)Sai
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Pia
6
Ale Perez bombę zrzucił xD
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @patrix211 @Eklerek
3
Co to za gówno? Oby nigdy to nie przeszło do poważnej pilki
1
Williams to zaraz będzie musieli sklejać bolidy z części sprzed dekady xD chociaz mogą już świętować mistrzostwo w rozpierdalaniu bolidow
1
A jak tam u was wygląda wrapped?
19
Dalej aktualne xD
11
Zasmiane mocno xDDD
5
Bez Ocona w Abu dhabi.Doohan zaliczy debiut wcześniej niż pewnie oczekiwał.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Eklerek @Tasde @patrix211
1
@Eklerek a to wszystko przez jedno lusterko którego nikomu się nie chciało sprzątać xD
3
Max jednak z kara i to Russel wystartuje z pole position.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @patrix211 @Chaoss @lucas/catalan @Tasde @Eklerek
1
Perez w dalej w akcji xD
0
@Kidd 1)Nor
2)Pia
3)Mcl
4)Ham
5)Nor,Pia,Lec
6)Nor
2 miejsce Piastri
1)Ver
2)Lec
3)Rus
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Nor
2
@Popitek12 opinia?
0
Nie ładnie Iga,tak się nie robi
0
Piękne xDD
12
Szkoda ze ta borussia się zesrała mając 2-0
1
@Joe_Barbaro Pepe
Casemiro
Vini jr
Za to że potrafili wkurwiac tyle ludzi samym wyrazem twarzy
1
@marcin62 oj bo nie zrozumiałeś tego i zostało to wyjęte z kontekstu a poza tym Hołownia powiedział...
Kurtyna xDDD
14
Wiadomo że Auba to i tak lepszy transfer bo przyszedł za darmo a my zapłaciliśmy za dziadka z rocznym kontraktem 50mln xD szkoda ze Lewy stracił tak drastycznie formę po MŚ i w tamtym sezonie po te staty byłyby jescze lepsze
1
@Don_Padree nie wiem co się stało ale niech tak pozostanie
0
Ah ta Polska prawica xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 A co daje nam Martin na boisku? Absolutnie nic,chłop jest elektryczny i w dodatku z jedną nogą xD
1
Chcialbym żeby dzisiaj Szczęsny zagral,trochę mnie już irytuje Flick że nie daje mu szansy.Z Pena niby daje rade ale nie jest też zawsze pewny,mamy czekać do meczu z jakimś 3 ligowcem żeby Szczena zagrał? Bez sensu
22
@gumaz oczywiscie że uciekam,jestem za młody żeby umierać za politykow
8
Silniki Renault to nadal cyrk xD nie dziwię się że w końcu się zdecydowali porzucić produkowanie własnych jednostek xD
@Kidd @mekston @Popitek12 @Kessie @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @budel17 @patrix211
0
Zawsze śmiesza trochę takie opinie po jednym wyścigu.George jest dobrym kierowca ale wątpię czy on i Mercedes są gotowi żeby walczyć o mistrza w tej generacji.Jerzy Lubi popełnic błąd pod presją jak Lando i myślę że tak samo by się skończyło jak z Norrisem w tym sezonie.
5
Checo GOAT xD do dzisiaj nie rozumiem po co z nim przedłużali kontrakt
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Tasde @lucas/catalan @Chaoss @patrix211