6

@blakkudium po co im 20 bramkarz i 50 skrzydłowy?

0

@michal26 a okej,musiało mi umknąć że sprzedałbys go w sytuacji dramtaczynej dla klubu ale naprawdę uważasz że 38/39 Letni Messi byłby dobrym uzupełnieniem składu? Bądźmy szczerzy Leo nadal wygląda solidnie w repce bo gra w pół-amatorskie lidze w ktorej może grać pewnie na 20% umiejętności,grając cały sezon w Europie myślę że tak kolorowo by nie bylo

0


No coś tam się uzbierało przez te 12 lat hehe

0

@michal26 z jednej strony sprzedałbys Yamala jakby przyszła dobra oferta za niego a z drugiej chciałbys powrotu Leo który by nie grał za darmo i byłby już emerytem,ciakawe i takie mało przyszłościowe

1

@ferranshark7 według mnie nie warto,chociaż z drugiej jak chcesz to sobie obejrzyj bo może tobie się spodoba

3

@marcin62 bo niektórzy ludzie którzy narzekają na poprawność polityczna w grach/filmach mają tak przeżarty mózg tym że nie widzą ze są tacy sami tylko w drugą stronę.Wszedzie potrafią doszukiwać się jakiegoś woke itp

1


Zawsze śmieszy takie zesranie się o główna postać xD woke bo kobieta jest jako główna bohaterka a nie chłop,jak tak można xD

1

@karolszymek Megan Fox w prime

0

@BulaKG z 18,lubie się delektować

0

@MesQueUnClub96 zdecydowanie Michał,piękne imię.Jestem szczęśliwym posiadaczem tego imienia

0

@Danny Gaucho a po mi 3 krzesła? Na jednym siedzę i jest elegancko

0

Ile już zjedliście drwali w tym roku? U mnie właśnie wjechał 36,mysle że licznik zatrzyma się tak na 50.Tak trzeba żyć panowie

0

Rekin wchodzi w prime

0

Zajebiscie Frenkie im to wystawił ale to druga stronę trzeba xD

1

Rekin zamyka mordy hahha

0

@Gibbon_FCB a to lm kończy się w grudniu? Kurde nie wiedzialem

1

@Rupert_Haubica xD i wieksząść ich sytuacji było po spalonych no rzeczywiście powinniśmy się cieszyć

0

@GrosikFCB a z kim on ma grać? Widać ewidentnie że brakuje mu takiego skrzydłowego jak Lamine

12


Ale psychiatryk xD

2


Filip to mega kozak,zgasił go jak peta xD

2


Ale złoto hahaha

0

No to można iść oglądać serial dalej

2

@JoeSatriani no tak średnio z tym żegnaniem się z lm,grają jescze z dwoma ogórkami na koniec

1

@tbas film to bedzie

2


Pierwszy zwiastun do ,,28 lat później'' już jest.Mam nadzieję że film będzie udany bo troche się wychowałem na poprzednich częściach

4

https://x.com/Kristofunio/status/1865820159639761138
Ale dowalili xD to jednak Lewis nie będzie jeździł w Ferrari

1


Żyjemy chyba w jakiejś symulacji xD

1

@mekston szybko się skończyła walka xD szkoda

0

@MesQueUnClub96 po czym stwierdzasz ze jest za stary?

1

@MesQueUnClub96 nie będę mieli powodów,lepiej się martw żeby Ollie dał radę w Haasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?