MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@blakkudium po co im 20 bramkarz i 50 skrzydłowy?
0
@michal26 a okej,musiało mi umknąć że sprzedałbys go w sytuacji dramtaczynej dla klubu ale naprawdę uważasz że 38/39 Letni Messi byłby dobrym uzupełnieniem składu? Bądźmy szczerzy Leo nadal wygląda solidnie w repce bo gra w pół-amatorskie lidze w ktorej może grać pewnie na 20% umiejętności,grając cały sezon w Europie myślę że tak kolorowo by nie bylo
0
No coś tam się uzbierało przez te 12 lat hehe
0
@michal26 z jednej strony sprzedałbys Yamala jakby przyszła dobra oferta za niego a z drugiej chciałbys powrotu Leo który by nie grał za darmo i byłby już emerytem,ciakawe i takie mało przyszłościowe
1
@ferranshark7 według mnie nie warto,chociaż z drugiej jak chcesz to sobie obejrzyj bo może tobie się spodoba
3
@marcin62 bo niektórzy ludzie którzy narzekają na poprawność polityczna w grach/filmach mają tak przeżarty mózg tym że nie widzą ze są tacy sami tylko w drugą stronę.Wszedzie potrafią doszukiwać się jakiegoś woke itp
1
Zawsze śmieszy takie zesranie się o główna postać xD woke bo kobieta jest jako główna bohaterka a nie chłop,jak tak można xD
1
@karolszymek Megan Fox w prime
0
@BulaKG z 18,lubie się delektować
0
@MesQueUnClub96 zdecydowanie Michał,piękne imię.Jestem szczęśliwym posiadaczem tego imienia
0
@Danny Gaucho a po mi 3 krzesła? Na jednym siedzę i jest elegancko
0
Ile już zjedliście drwali w tym roku? U mnie właśnie wjechał 36,mysle że licznik zatrzyma się tak na 50.Tak trzeba żyć panowie
0
Rekin wchodzi w prime
0
Zajebiscie Frenkie im to wystawił ale to druga stronę trzeba xD
1
Rekin zamyka mordy hahha
0
@Gibbon_FCB a to lm kończy się w grudniu? Kurde nie wiedzialem
1
@Rupert_Haubica xD i wieksząść ich sytuacji było po spalonych no rzeczywiście powinniśmy się cieszyć
0
@GrosikFCB a z kim on ma grać? Widać ewidentnie że brakuje mu takiego skrzydłowego jak Lamine
12
Ale psychiatryk xD
2
Filip to mega kozak,zgasił go jak peta xD
2
Ale złoto hahaha
0
No to można iść oglądać serial dalej
2
@JoeSatriani no tak średnio z tym żegnaniem się z lm,grają jescze z dwoma ogórkami na koniec
1
@tbas film to bedzie
2
Pierwszy zwiastun do ,,28 lat później'' już jest.Mam nadzieję że film będzie udany bo troche się wychowałem na poprzednich częściach
4
https://x.com/Kristofunio/status/1865820159639761138
Ale dowalili xD to jednak Lewis nie będzie jeździł w Ferrari
1
Żyjemy chyba w jakiejś symulacji xD
1
@mekston szybko się skończyła walka xD szkoda
0
@MesQueUnClub96 po czym stwierdzasz ze jest za stary?
1
@MesQueUnClub96 nie będę mieli powodów,lepiej się martw żeby Ollie dał radę w Haasie