MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys bez przesady,nie wiem gdzie ci wygląda na 35 lat xD taka ma urodę po prostu
1
No Chelsea wydaje się że trafiła z tym transferem,kapitalny grajek.Mega im go zazdroszczę
2
No jak tutaj sedzia nie dał czerwonej to powinien to być jego ostatni mecz w karierze,patologia
0
@mekston chodziło mu o to że Sainz go wyprzedził po tym jak wyjechał po pit stopie,zespol kazał Sainzowi nie atakować Leclerca ale wyszło inaczej.Leclerc od razu po tej sytuacji powiedział też przez radio żeby spróbowali mu to powiedziec po hiszpańsku xD
0
Gorąco w ferrari po wyscigu
1
@FCB_dimiC klopp jest bez klubu,niby na emeryturce jest już ale Szczęsny też na niej był a wrócił xD
1
@Mario96w zdecydowanie narciarze
1
Fred jaki śmieszek xD
3
Ale człowiek chciałby zobaczyć w koncu Gaviego od 1 minuty na boisku
2
@Criss18Barca zdecydowanie nie
1
Kompromitacja Redbulla staje się faktem xD
@Kidd @mekston @budel17 @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @patrix211
0
Ale w redbullu odwalili xD
5
Ale to będzie gówno xD
6
@Sulimo skazani na shawshank
1
Widzę że Gyokeres wczoraj znowu strzelił 4 bramki,no chłop jest pojebany.Jestem niesamowicie ciekawy jak to będzie wyglądało po transferze do klubu z topu czy też będzie top czy jednak flop.
0
No i pięknie
2
I kto? Kylian jest w takiej formie że nawet z Madrytu wywalczył awans dla Francji xD czy ktoś wie czy następne mecze w lidze narodow będą ważne?
0
https://x.com/samstreetwrites/status/185754189988561730
Ale agenci xD
4
Nie mam nic do osób wierzących w różne rzeczy ale takie coś to już niezła sektą zalatuje.Zostaje mu 6 dni w tygodniu w ktore mógłby to robić xD
0
Oby Lewis dopisał sobie 8 mistrzostwo w barwach ferrari a najlepiej jeszcze jakby zdobył 9 i 10.
GOAT
26
Rozkład jazdy jest znany :)
4
https://x.com/madridblaugrana/status/1856796794849759664
Piękna to była akcja xD taka nie podejrzana bo każdy obrońca tak przepuszcza piłkę mając przeciwnika za plecami
0
@Tasde według mnie to tylko zła informacja,tylko 2 rzeczy mogą uratować żeby wyścigi w Monaco byłyby ciakawsze czyli deszcz i mniejsze bolidy.
2
No to czekają nas kolejne lata procesji w Monaco...
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @patrix211 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde
1
Dawać mi już następny sezon bo chce już zobaczyć Lewisa w czerwonym kombinezonie,Piekny to będzie widok.
2
@Popitek12 biorę ciebie popitku i @MesQueUnClub96 jako mięso armatnie żeby ugrać trochę czasu na obmyślenie planu na tą walkę
6
Finałowy odcinek Pingwina to totalny rozpierdziel,ciężko o lepsze zakończenie i pokazanie jakim psycholem jest Oz.Zdecydowanie jeden z najlepszych seriali tego roku
14
Zawsze śmieszy jak tacy ludzie się srają o to jak ktos się ubiera xD
1
Gówniany artysta także nic dziwnego że traktuje swoich fanów jak śmieci.Z drugiej strony chodzenie na występy takich ludzi świadczy tylko o tym że głowie to tam za dużo nie ma xD
0
@maroon elektrycznie czyli tak jak zawsze