6

To będzie dobry przykład jak zmarnować swoją karierę bo na pewno nie osiągnie w Bilbao tyle co by osiągnął w innym wielkim klubie nie mówię już o samej Barcelonie

0

@novy1899 poziom bundesligi mnie bawi

0

@novy1899 bundesliga hahaha

2

Oddać de Jonga zostawić swojego

13

Teraz wszyscy mają szacunek ciekawe ile z tych osób go kiedyś sprzedawało. Przyznawać się. Dla mnie zawsze wielki i niedoceniany przez zwykłych kibiców. Trzeba się znać na piłce żeby docenić jego walory

4

Jakby był taki talent to by grał w Europie a nie uciekał na wschód

1

Każdy młody który idzie do arabusów to u mnie już jest przegrany. Być w klubach z najwyższej półki i nie mieć ambicji walczyć o najwyższe cele. Totalne zera .

1

Won !!!!!!! Zostań prezesem gminy

1

@partymaker prosze cię w tej kolejce już będzie wszystko pozamiatne Barca będzie mistrzem od 33 kolejki

1

Za fermina z 80mln i mogą brać choć i tak byłbym niezadowolony że odchodzi

0

Z Boga staje się nikim bo chce się rozwijać straszne to jest

2

@gohan77 jeżeli będzie grał

0

@Arekvip najlepsze informacje to brak informacji w jego przypadku

0

@Joopiter ja się w pełni zgadzam powinien dostać większe zaufanie ale patrząc mamto ilu mamy pomocników to ktoś musi być odstrzelony .będę mu kibicował żeby się rozwinął na super piłkarza

3

A co mają najpierw wpłacić kadr a później negocjować ? Nico powie że nie idzie nigdzie i co wtedy?

0

@Pawcio2024 przed nim ? To jeszcze jest jakaś pozycja dalej ? Chyba za nim

0

Dawać go jak najszybciej

0

@Eric_Abidal_22 a zamazali ? Mi na przykład się to nie podobało ale szacunek mam do niego za to co u nas osiągnął

0

@T^L ale dla Bilbao Barcelona to nie jest jak real Barca bardziej Bilbao sociedad

12

Ta tak jak my byśmy zamazali Messiego bo poszedł do Paryża a większość ich nie lubi

4

Widać odmładzają kadrę hahaha

1

@Frytkizketchupem cię poje.... ?

0

@Coveta myślę że tyle co za mecz towarzyski ze względu na to że kibice mają łatwy dostęp do piłkarzy

0

Kibicuję mu niech strzela ale żeby zawsze jego zespół przegrywał. Śląsk &Lechia

0

Dawać Nico!!! Dużo młodszy a za takie same pieniądze chcą go wykupić a Liverpool i tak Duża nie puści za 60mln tylko więcej

0

Skoro go nawet arabusy nie chcą to znaczy że jest słaby

0

Jeszcze będzie tak że odpalą Szczęsnego bo ten się za betonuje tutaj

0

@Bajson to kolejny przykład że tam tatuś rządzi więc nie spodziewałbym się cudu

0

@Czarny_ck Polak będzie tańszy niż Niemiec na ławce. Poziom myślę że prezentują podobny ale lepiej mieć kasę w portfelu niż na ławce

0

To można już ściągać nieletnich ??? Kojarzę że był przepis że dopiero po 18 można było przejąć do Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?