Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To będzie dobry przykład jak zmarnować swoją karierę bo na pewno nie osiągnie w Bilbao tyle co by osiągnął w innym wielkim klubie nie mówię już o samej Barcelonie
0
@novy1899 poziom bundesligi mnie bawi
0
@novy1899 bundesliga hahaha
2
Oddać de Jonga zostawić swojego
13
Teraz wszyscy mają szacunek ciekawe ile z tych osób go kiedyś sprzedawało. Przyznawać się. Dla mnie zawsze wielki i niedoceniany przez zwykłych kibiców. Trzeba się znać na piłce żeby docenić jego walory
4
Jakby był taki talent to by grał w Europie a nie uciekał na wschód
1
Każdy młody który idzie do arabusów to u mnie już jest przegrany. Być w klubach z najwyższej półki i nie mieć ambicji walczyć o najwyższe cele. Totalne zera .
1
Won !!!!!!! Zostań prezesem gminy
1
@partymaker prosze cię w tej kolejce już będzie wszystko pozamiatne Barca będzie mistrzem od 33 kolejki
1
Za fermina z 80mln i mogą brać choć i tak byłbym niezadowolony że odchodzi
0
Z Boga staje się nikim bo chce się rozwijać straszne to jest
2
@gohan77 jeżeli będzie grał
0
@Arekvip najlepsze informacje to brak informacji w jego przypadku
0
@Joopiter ja się w pełni zgadzam powinien dostać większe zaufanie ale patrząc mamto ilu mamy pomocników to ktoś musi być odstrzelony .będę mu kibicował żeby się rozwinął na super piłkarza
3
A co mają najpierw wpłacić kadr a później negocjować ? Nico powie że nie idzie nigdzie i co wtedy?
0
@Pawcio2024 przed nim ? To jeszcze jest jakaś pozycja dalej ? Chyba za nim
0
Dawać go jak najszybciej
0
@Eric_Abidal_22 a zamazali ? Mi na przykład się to nie podobało ale szacunek mam do niego za to co u nas osiągnął
0
@T^L ale dla Bilbao Barcelona to nie jest jak real Barca bardziej Bilbao sociedad
12
Ta tak jak my byśmy zamazali Messiego bo poszedł do Paryża a większość ich nie lubi
4
Widać odmładzają kadrę hahaha
1
@Frytkizketchupem cię poje.... ?
0
@Coveta myślę że tyle co za mecz towarzyski ze względu na to że kibice mają łatwy dostęp do piłkarzy
0
Kibicuję mu niech strzela ale żeby zawsze jego zespół przegrywał. Śląsk &Lechia
0
Dawać Nico!!! Dużo młodszy a za takie same pieniądze chcą go wykupić a Liverpool i tak Duża nie puści za 60mln tylko więcej
0
Skoro go nawet arabusy nie chcą to znaczy że jest słaby
0
Jeszcze będzie tak że odpalą Szczęsnego bo ten się za betonuje tutaj
0
@Bajson to kolejny przykład że tam tatuś rządzi więc nie spodziewałbym się cudu
0
@Czarny_ck Polak będzie tańszy niż Niemiec na ławce. Poziom myślę że prezentują podobny ale lepiej mieć kasę w portfelu niż na ławce
0
To można już ściągać nieletnich ??? Kojarzę że był przepis że dopiero po 18 można było przejąć do Hiszpanii