2

@tbas żeby nie przeszkadzać Realowi tylko pomagać a tu klops

1

@NeroTFP1 Rosiak ??? Kto to ? Ja znam że swojej miejscowości Rosiaka alemgral w latach 80

0

Co mi Arsenal zrobił wieczór

1

@Kubsoleon jest napisane czytaj artykuł do końca

1

@MesQueUnClub_87 a ja płacę 80zl za c+online za całą telewizję razem z elevenem itd

1

@Football_Geek w myśl zasady wygrywasz zarabiasz

1

Powinien odkupić cały sprzęt to raz a dwa dla przykładu powinien dostać karę jednego meczu przynajmniej.

0

Jaki cel ma płaczący Vini zaklejając kolczyki na rozgrzewkę??? Przecież wie że za 30 min będzie musiał je ściągnąć. Co łeb ma zryty.

4

@Misiek22 środek pola ? To ilu chcesz tam zawodników na 3 pozycje? Dziesięciu?

0

@Rarenzio za to tobie wiadomo o co chodzi . Przypiepszać się żeby tylko krytykować. Na stronie białych masz same informacje które są dla ciebie potrzebne

0

@Rarenzio weź się usuń lepiej nic nie znaczysz na tej stronie to po co się odzywasz

0

@1LY0 przecież może wejść w 50 minucie i żaden zapis nie wchodzi w tedy grę

4

Myślę że chłopak jest dobry ale ma pecha bo trafił na naprawdę mocna pomoc Barcy. To tak samo jak ktoś miał wskoczyć do pomocy za czasów xaviego iniesty i busiego .

0

Są słabi to kombinują ich prawo ale wystarczy że Martinez powie ze skończył grę dla reprezentacji i po temacie skoro nie grał w niej od dwóch lat haha. Jest masa rzeczy w których Barca siw wybroni

1

@Plama ja straciłem kolegę z pracy i szef nie powiedział idźcie do domu tylko pracowaliśmy z łzami w oczach

2

@kejdzi mam tak samo

2

@peetwithbarca ja też wolałem hansiego. Trzeba twardo stąpać po ziemi dyscyplina przede wszystkim.

0

Muszą się stawić bo to ich prosba była żeby odwołać

0

@Trojanek23 mówimy co jest . Powiedziałeś że jak bardzo musiałbyś sie nudzić żeby oglądać. To coś tu nie gra z Tobą. Gdzieś kłamiesz albo na początku tej rozmowy albo na końcu

0

@Trojanek23 chociaż mam strych. Gdybyś nagle zaczęli wygrywać i grali choćby w ćwierćfinale MŚ to już byś siedział i się trzepał ze szczęścia. I co kim wtedy byś był? Kibicem sukcesu bo nie uwierzę że byś nie oglądał i narzekał jak teraz

0

Głupio powiedział powinien przeprosić

0

@Trojanek23 nie mam zamiaru bo mało mnie interesują kibice sukcesu

3

@FcPortoFan1999 powinniśmy pokonać zawodnikami kadry u21

0

@addept nie wyjdzie bo Flick podobno ma rekina wystawić. Był gdzieś artykuł

0

@Trojanek23 dość można mieć alkoholu a nie oglądania reprezentacji. Może mi się ich podejście gra itd nie podobać ale oglądać będę zawsze

0

Tak go schował że yamal z bramka jest

2

@RumbleDelivery jak ona jeszcze nagrodę dostanie

2

No a jak miały wygrać jak nie przez pomoc sędziny. Cały madryt czy chłopski czy babski taki sam

2

@MesQueUnClub96 agharta

0

@Trojanek23 nie wiem jak można nazywać się kibicem i nie oglądać swojej reprezentacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?