0

@dzefrej234 rodrigo schował do kieszeni jak araujo swego czasu viniego

0

@elcoloredo ooo czekałem na moment rodziców. Zawsze on nastąpi u takich świńskich ryjów. Ja chociaż mam rodziców bo twoi cię zostawili w chlewie bo wstyd wyjść z takim ryjem na miasto sorry między ludzi .

0

Dlaczego Rudiger pauzuje w lidze a vazquez tylko w Pucharze w następnej edycji?

0

@Rhaan Vasquez jeżeli dostanie jeden mecz za czerwona bo jak dostanie dwa to pewnie valverde tam będzie grał

3

Jeszcze wykluczyć Lucasa i Belinghama na dwa mecze i real będzie miał kłopoty wystawić skład na Barce ale to nie możliwe na pewno pójdą im na rękę

0

@masik86 ale już ma wpisane w protokol gdzie 4-12 spotkań więc minimalnie może dostać 4

0

@europejczyk belingham i Lucas dostaną po jednym meczu żeby wrócili na mecz z Barca. Rudiger dostanie więcej. Muszą wrócić bo mają dużo kontuzji i jak będą mieli grać z Barca takim składem slabiutkim gdzie tyle ludzi to ogląda. To jest niemożliwe

0

Głupio gada nie jemu daje chleb tylko jego synowi on jest na doczepkę. Ja bym wszystkie pieniądze swojego syna odkładał a jak dorośnie to wtedy niech sam decyduję czy rodziców wspomoże czy zabierze wszystko dla siebie

0

Czepiają się karnego z 96 min którego nie było. Hahaha. Przecież to nawet my kibice Barcelony wiedzieliśmy że nie będzie ale te dzbany muszą się czepić że Var sprawdzał a sędzia miał od razu nie gwizdac . Dzbany dzbany i więcej nie mogę napisać

1

@novy1899 jakiś czas temu zmienili przepis i liczą się w każdych rozgrywać organizowanych przez federację Hiszpanii

0

@elcoloredo lepiej mieć pusty łeb niż wygląd świni i jej zachowanie . Idź do koryta bo wrzuciłem trochę obierków możesz się nażreć

0

Tak słabo z rezerwami to nie było od 20 lat

0

@elcoloredo załóż sobie łeb świni od figo i biegaj po madrycie będziesz między swoimi

0

@MysticCat ja bym był bardziej szczęśliwy z walkowera przed LM i to byłoby poniżenie tych smieciow

0

@Messibestplayerintheworld jakoś innych spotkań nie powtarzają za przekręty

22

A może nie wyjdą na boisko i wygramy walkowerem to byłoby najlepsze rozwiązanie

0

@cymek1 dlaczego nie zabronili ? Bo im tak pasuje

0

Madryckie śmiecie!!! Ricardo pokaz im jutro środkowy palec. pięknie by było jakby ich przekręcił hahaha i przyznał się ze zrobił to specjalnie w ramach protestu .

0

@StanBarcyFan nie ważne kto ważne żeby było zwycięstwo

0

@BISHBASHBOSH szybko zapominacie co robił dla nas Mats. Przykre to. Chyba że jest się sezonowcem to wtedy nic dziwnego

0

@Lewangoooolsky wiadomo bo nie grał długo w piłkę ale jak był w treningu to był w piątce. Nie pisz że neuer w piątce bo on paru lat co chwilę kontuzja wiec dlaczego twierdzisz że jest od matsa skoro jadą po równi

2

Nie kibicuje swojemu najlepszemu klubowi w którym grał? A to ciekawe dlaczego

2

I kur..... Jak pech to pech . Cały sezon gra a w największym momencie kontuzja

2

@kiper09 No a araujo to chyba cię poniosło

3

@czarny20 niech walczy w innym klubie jak trener mu powiedział

6

@ojWojtek tylko mekambe nie powinien grać 4 spotkań a pauzuje tylko jeden

6

@woro1 ty jesteś normalny ? O co Ci chodzi ?

14

Powiedzial mu trener żeby szukał klubu to chciał walczyć więc pretensje może mieć tylko do siebie. Skoro trener mi mowi idź na wypożyczenie to wiadomo że mnie nie chce.

0

@Macior79 a to my mamy patrzeć na statystyki czy czy jak gra naprawdę?

2

@tbas żeby nie przeszkadzać Realowi tylko pomagać a tu klops

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?