Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzefrej234 rodrigo schował do kieszeni jak araujo swego czasu viniego
0
@elcoloredo ooo czekałem na moment rodziców. Zawsze on nastąpi u takich świńskich ryjów. Ja chociaż mam rodziców bo twoi cię zostawili w chlewie bo wstyd wyjść z takim ryjem na miasto sorry między ludzi .
0
Dlaczego Rudiger pauzuje w lidze a vazquez tylko w Pucharze w następnej edycji?
0
@Rhaan Vasquez jeżeli dostanie jeden mecz za czerwona bo jak dostanie dwa to pewnie valverde tam będzie grał
3
Jeszcze wykluczyć Lucasa i Belinghama na dwa mecze i real będzie miał kłopoty wystawić skład na Barce ale to nie możliwe na pewno pójdą im na rękę
0
@masik86 ale już ma wpisane w protokol gdzie 4-12 spotkań więc minimalnie może dostać 4
0
@europejczyk belingham i Lucas dostaną po jednym meczu żeby wrócili na mecz z Barca. Rudiger dostanie więcej. Muszą wrócić bo mają dużo kontuzji i jak będą mieli grać z Barca takim składem slabiutkim gdzie tyle ludzi to ogląda. To jest niemożliwe
0
Głupio gada nie jemu daje chleb tylko jego synowi on jest na doczepkę. Ja bym wszystkie pieniądze swojego syna odkładał a jak dorośnie to wtedy niech sam decyduję czy rodziców wspomoże czy zabierze wszystko dla siebie
0
Czepiają się karnego z 96 min którego nie było. Hahaha. Przecież to nawet my kibice Barcelony wiedzieliśmy że nie będzie ale te dzbany muszą się czepić że Var sprawdzał a sędzia miał od razu nie gwizdac . Dzbany dzbany i więcej nie mogę napisać
1
@novy1899 jakiś czas temu zmienili przepis i liczą się w każdych rozgrywać organizowanych przez federację Hiszpanii
0
@elcoloredo lepiej mieć pusty łeb niż wygląd świni i jej zachowanie . Idź do koryta bo wrzuciłem trochę obierków możesz się nażreć
0
Tak słabo z rezerwami to nie było od 20 lat
0
@elcoloredo załóż sobie łeb świni od figo i biegaj po madrycie będziesz między swoimi
0
@MysticCat ja bym był bardziej szczęśliwy z walkowera przed LM i to byłoby poniżenie tych smieciow
0
@Messibestplayerintheworld jakoś innych spotkań nie powtarzają za przekręty
22
A może nie wyjdą na boisko i wygramy walkowerem to byłoby najlepsze rozwiązanie
0
@cymek1 dlaczego nie zabronili ? Bo im tak pasuje
0
Madryckie śmiecie!!! Ricardo pokaz im jutro środkowy palec. pięknie by było jakby ich przekręcił hahaha i przyznał się ze zrobił to specjalnie w ramach protestu .
0
@StanBarcyFan nie ważne kto ważne żeby było zwycięstwo
0
@BISHBASHBOSH szybko zapominacie co robił dla nas Mats. Przykre to. Chyba że jest się sezonowcem to wtedy nic dziwnego
0
@Lewangoooolsky wiadomo bo nie grał długo w piłkę ale jak był w treningu to był w piątce. Nie pisz że neuer w piątce bo on paru lat co chwilę kontuzja wiec dlaczego twierdzisz że jest od matsa skoro jadą po równi
2
Nie kibicuje swojemu najlepszemu klubowi w którym grał? A to ciekawe dlaczego
2
I kur..... Jak pech to pech . Cały sezon gra a w największym momencie kontuzja
2
@kiper09 No a araujo to chyba cię poniosło
3
@czarny20 niech walczy w innym klubie jak trener mu powiedział
6
@ojWojtek tylko mekambe nie powinien grać 4 spotkań a pauzuje tylko jeden
6
@woro1 ty jesteś normalny ? O co Ci chodzi ?
14
Powiedzial mu trener żeby szukał klubu to chciał walczyć więc pretensje może mieć tylko do siebie. Skoro trener mi mowi idź na wypożyczenie to wiadomo że mnie nie chce.
0
@Macior79 a to my mamy patrzeć na statystyki czy czy jak gra naprawdę?
2
@tbas żeby nie przeszkadzać Realowi tylko pomagać a tu klops