0

A ja wiedziałem i wierzyłem że on jest jednym z najlepszych. Tak jak on pracuje na boisku to mało kto pracuje. W zeszłym sezonie miał liczby ale nie wyglądał na boisku super ponieważ Barca była przeciętna a teraz koledzy pomogli mu być sobą

1

@borys1990 @Rupert_Haubica @mrmiki czy ja na powiedziałem ze ma zostać w 4 lidze??? Skoro taki dobry to niech idzie fo Betis Girony czy jakiejś tam drużyny z Anglii na pewno na chleb w takich klubach mu nie zabraknie . Tak ja ja mając 20 lat nie chciałbym jechać na wschód grać już bym wolał jak puig do mls

0

@Rifek nie no wiadomo że więcej ale proszę cię że taki rafa na przykład będzie zmiennikiem

2

@novy1899 z zachowania oczywiście. też przygłupi

1

@Don Lucas a Rafa gdzie ?

0

@th@les niw mógł liczyć minut w Barcelonie ale gdzie indziej w Europie mógł

1

Czyli kasa się liczy nie kariera . Nikt mi nie powie ze ktoś kto ma potencjał idzie na wschód. Zna swoją wartość i wie że nic z niego nie będzie. Bo ja bym został w Europie w średniaku i próbował

1

@Crosby9333 a co będzie jak nam 3pkt brakną do mistrzostwa bo zagramy okrojonym składem i przegramy?

3

Ja też bym chciał być w Barcelonie i trenować z nimi dałbym z siebie 100 procent żeby zagrać. Tylko co z tego skoro trener by mnie nie widział w składzie.

0

@vangoor nie bo nie jest taki postrzelony

0

Nasz nowy Pinto tylko dużo lepszy

0

@Rifek No wiadomo że pierwsza i ostatnia ale taki inigo w swoim wieku to już raczej się pogodził z tym @Gall a jak się zrzeka ?pisemnie? Moim zdaniem dzwoni mówi że nie przyjeżdża i tyle

0

@Rifek klub nie ale zawodnik już tak

1

Jestem na nie przynajmniej na ten moment

7

@sopa10pl piłeś?Nie pisz .

4

@kulek22 nie bo gramy z leszczami i może coś strzelić

0

@natanvip przecież nasza 9 pociągnie jeszcze z piec lat więc na spokojnie możemy grać

0

@Barca_Big_Moment bernal to akurat za dużo nie pokazał się

1

@kejdzi awans po bramce w 120min meczu

0

@bulo nie pierwszy,ostatnio w dobrej formie jest

0

@sokot czyli co masz na myśli?

0

@Pawlusek lepiej Liverpool

0

@MichalZZZ mam tak samo a w latach 90 Psg było moim jednych z ulubionych klubów. Grał tam bramkarz Bernard Lama czy Rai, Ginola ale później ten arab zniszyl mój klub i jest drugim znienawidzonym klubem świata

1

@NeroTFP1 ja tam w niego wierzyłem zawsze dla mnie pracował na boisku jak nikt inny. I na szczęście nie przyszedł Nico bo nie byłoby Rafy

1

@Czarny_ck a kto tym trzem zawodnikom bronił podczas autu faulu czy czegokolwiek iść się napić???

12

Znowu Osasuna i dużo kombinacji oby nie było jak na jesień

0

@Barcatroll bo tam nie ma w pomocy podstawowych piłkarzy no może po za pedrim

0

Bardzo dobrze kopać dziadów i przeszkadzać

0

@DonCarletto rudiger to przecież prawdziwy niemiec jaki ramadan ???

0

@Matt_i1992 z aktualnych chyba valverde bo modricia który uwielbiał barce nie liczę że względu na wiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?