Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja wiedziałem i wierzyłem że on jest jednym z najlepszych. Tak jak on pracuje na boisku to mało kto pracuje. W zeszłym sezonie miał liczby ale nie wyglądał na boisku super ponieważ Barca była przeciętna a teraz koledzy pomogli mu być sobą
1
@borys1990 @Rupert_Haubica @mrmiki czy ja na powiedziałem ze ma zostać w 4 lidze??? Skoro taki dobry to niech idzie fo Betis Girony czy jakiejś tam drużyny z Anglii na pewno na chleb w takich klubach mu nie zabraknie . Tak ja ja mając 20 lat nie chciałbym jechać na wschód grać już bym wolał jak puig do mls
0
@Rifek nie no wiadomo że więcej ale proszę cię że taki rafa na przykład będzie zmiennikiem
2
@novy1899 z zachowania oczywiście. też przygłupi
1
@Don Lucas a Rafa gdzie ?
0
@th@les niw mógł liczyć minut w Barcelonie ale gdzie indziej w Europie mógł
1
Czyli kasa się liczy nie kariera . Nikt mi nie powie ze ktoś kto ma potencjał idzie na wschód. Zna swoją wartość i wie że nic z niego nie będzie. Bo ja bym został w Europie w średniaku i próbował
1
@Crosby9333 a co będzie jak nam 3pkt brakną do mistrzostwa bo zagramy okrojonym składem i przegramy?
3
Ja też bym chciał być w Barcelonie i trenować z nimi dałbym z siebie 100 procent żeby zagrać. Tylko co z tego skoro trener by mnie nie widział w składzie.
0
@vangoor nie bo nie jest taki postrzelony
0
Nasz nowy Pinto tylko dużo lepszy
0
@Rifek No wiadomo że pierwsza i ostatnia ale taki inigo w swoim wieku to już raczej się pogodził z tym @Gall a jak się zrzeka ?pisemnie? Moim zdaniem dzwoni mówi że nie przyjeżdża i tyle
0
@Rifek klub nie ale zawodnik już tak
1
Jestem na nie przynajmniej na ten moment
7
@sopa10pl piłeś?Nie pisz .
4
@kulek22 nie bo gramy z leszczami i może coś strzelić
0
@natanvip przecież nasza 9 pociągnie jeszcze z piec lat więc na spokojnie możemy grać
0
@Barca_Big_Moment bernal to akurat za dużo nie pokazał się
1
@kejdzi awans po bramce w 120min meczu
0
@bulo nie pierwszy,ostatnio w dobrej formie jest
0
@sokot czyli co masz na myśli?
0
@Pawlusek lepiej Liverpool
0
@MichalZZZ mam tak samo a w latach 90 Psg było moim jednych z ulubionych klubów. Grał tam bramkarz Bernard Lama czy Rai, Ginola ale później ten arab zniszyl mój klub i jest drugim znienawidzonym klubem świata
1
@NeroTFP1 ja tam w niego wierzyłem zawsze dla mnie pracował na boisku jak nikt inny. I na szczęście nie przyszedł Nico bo nie byłoby Rafy
1
@Czarny_ck a kto tym trzem zawodnikom bronił podczas autu faulu czy czegokolwiek iść się napić???
12
Znowu Osasuna i dużo kombinacji oby nie było jak na jesień
0
@Barcatroll bo tam nie ma w pomocy podstawowych piłkarzy no może po za pedrim
0
Bardzo dobrze kopać dziadów i przeszkadzać
0
@DonCarletto rudiger to przecież prawdziwy niemiec jaki ramadan ???
0
@Matt_i1992 z aktualnych chyba valverde bo modricia który uwielbiał barce nie liczę że względu na wiek