18

Dawać tego gościa. Ograny w Hiszpanii i tańszy niż Diaz bo o Rasfordzie to nawet nie chce myśleć

1

@Dynak bo tak będzie ale rodzina będzie ustawiona i jemu już raczej zależy tylko na tym.

0

Jak ma iść do Bayernu to już lepiej zostać w Bilbao

0

Jeżeli chce zostać przedłużyć rok kontrakt z wypłata zmniejszona o połowę w tym ostatnim roku. Barca wtedy będzie mogła coś zarobić a on w spokoju zostanie ten rok i nikt go nie będzie wypychał na siłę .

0

@Filarrr11 jestem bardzo dobrze poinformowany

0

Jakoś ten transfer mnie na łopatki nie powala ale przyznaję widziałem tylko jego mecze jak grał przeciwko nam. Myślę też że mogliśmy się wstrzymać z tym transferem rok lub dwa(chodzi mi o pozycję bramkarza) bo mając Wojtka i Marka dalibyśmy radę

0

@kinioo wiem że chodziło ci o to że poszedł do nich . Tak wliczam każdego kogo na razie mamy ponieważ jest/czy się leczy jest w kadrze zespołu i żebyśmy ściągali obrońców najpierw musimy się ich pozbyć

0

@kinioo my obronę mamy więc bez sensu byli ściągać tego huijsena

0

Tyle kasy uda się zaoszczędzić a pewnie i tak Tebas powie że nic to nie zmieni

1

@Values bo Tek jest tańszy a Garcia młodszy normalna rzecz a ter Stegen na ławie siedzieć nie będzie bo będzie dym w szatni

2

@Romariofcb i Garcia i ter Stegen chcą grać a Szczęsny jest pogodzony z rolą rezerwowego więc Szczęsny jest pewny a Ci dwaj muszą wybrać między sobą

0

Ter Stegen powinien zrozumieć nic na siłę.skoro go tam nie chcą powinien odejść. Nie rozumiem zostawania na siłę bo on tak chce a trener może chce inaczej. Najważniejsze to odbycie rozmowy a nie czytanie z gazet

1

Widać z wiekiem zmądrzał. Brawo Cristiano. Jak Cię lubiłem tak już zaczynam tęsknić za tym i mieć co raz większy szacunek

1

Albo podejmuje rękawice i walczy na boisku a nie w prasie ale będzie musiał się pożegnać z ciepłą i słoneczna Barceloną

27

A co miał powiedzieć madryciok i Francuzina? On by złotą piłkę dał nawet Jesusowi Vallejo aby tylko ktoś z Barcelony nie dostał

3

Tracić 25mln w dzisiejszych czasach i oddanie zawodnika to kryminał

0

Podobna sytuacja jak z Courtois gdy był w Atletico to śpiewał brzydko na Real a teraz caluje herb realu. Kasa i sława zmienia człowieka.

0

@Ciuus mądrze już też pisałem to wcześniej gdzieś. Tu są tacy co albo są bez szacunku dla swojego piłkarza albo tacy którzy pamiętają tylko ostatni rok chyba i dlatego nie mają pojęcia jakim zawodnikiem jest ter Stegen

0

Ma długi kontrakt ale ale jeżeli chce grać w reprezentacji Niemiec na mundialu to nie może być rezerwowym a tak może być więc może cwaniakowac ale komu to wyjedzie na dobre?

0

@bartulek98 @Uven @bartulek98 chodzi mi o brak szacunku naszych użytkowników tej strony . Słowo wypier..... lub jesteś za słaby na Barcelonę . Jak dla mnie trochę słabe . Też jestem za tym że to idealny moment na zmianę i zarobek dla klubu ale w życiu nie powiem mats wypier.... Można się dogadać się z szacunkiem do gościa który naprawdę zrobił dla nas mega robotę przez cały ten okres

1

Skoro go Atletico chce to niech płacą a nie znowu kombinują . My im po 100mln płacimy a oni nam nic. Trochę to słabe z naszej strony

20

Widzę totalny brak szacunku dla Ter Stegna. Tyle gościu dla nas zrobił . Normalnie nie wierzę jak można być takim bucem bez szacunku .

0

@Lewangoooolsky mówisz bez szacunku

1

@messaldo co sądzę weź się za siebie a nie kombinujesz skoro jest komornik a ty się migasz to do paki posiedzieć albo do kamieniołomu pracować na długi

29

Czym by nie rzucał i tak zostanie debilem

0

Za takie pieniądze to niech sobie United trzyma go dalej max 20mln i to euro a nie funtów . Juz wole Nico Williamsa za te pieniądze i to nie podlega nawet dyskusji

0

Tylko nie on i za takie pieniądze . Max 20mln albo i mniej

0

Niech mu pyknie loda za to

0

@Ytari to ile ty masz wzrostu?160 cm osiągnąłeś?

0

@Rarenzio doczytałem i widzę że bije od ciebie cwaniactwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?