Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Dawać tego gościa. Ograny w Hiszpanii i tańszy niż Diaz bo o Rasfordzie to nawet nie chce myśleć
1
@Dynak bo tak będzie ale rodzina będzie ustawiona i jemu już raczej zależy tylko na tym.
0
Jak ma iść do Bayernu to już lepiej zostać w Bilbao
0
Jeżeli chce zostać przedłużyć rok kontrakt z wypłata zmniejszona o połowę w tym ostatnim roku. Barca wtedy będzie mogła coś zarobić a on w spokoju zostanie ten rok i nikt go nie będzie wypychał na siłę .
0
@Filarrr11 jestem bardzo dobrze poinformowany
0
Jakoś ten transfer mnie na łopatki nie powala ale przyznaję widziałem tylko jego mecze jak grał przeciwko nam. Myślę też że mogliśmy się wstrzymać z tym transferem rok lub dwa(chodzi mi o pozycję bramkarza) bo mając Wojtka i Marka dalibyśmy radę
0
@kinioo wiem że chodziło ci o to że poszedł do nich . Tak wliczam każdego kogo na razie mamy ponieważ jest/czy się leczy jest w kadrze zespołu i żebyśmy ściągali obrońców najpierw musimy się ich pozbyć
0
@kinioo my obronę mamy więc bez sensu byli ściągać tego huijsena
0
Tyle kasy uda się zaoszczędzić a pewnie i tak Tebas powie że nic to nie zmieni
1
@Values bo Tek jest tańszy a Garcia młodszy normalna rzecz a ter Stegen na ławie siedzieć nie będzie bo będzie dym w szatni
2
@Romariofcb i Garcia i ter Stegen chcą grać a Szczęsny jest pogodzony z rolą rezerwowego więc Szczęsny jest pewny a Ci dwaj muszą wybrać między sobą
0
Ter Stegen powinien zrozumieć nic na siłę.skoro go tam nie chcą powinien odejść. Nie rozumiem zostawania na siłę bo on tak chce a trener może chce inaczej. Najważniejsze to odbycie rozmowy a nie czytanie z gazet
1
Widać z wiekiem zmądrzał. Brawo Cristiano. Jak Cię lubiłem tak już zaczynam tęsknić za tym i mieć co raz większy szacunek
1
Albo podejmuje rękawice i walczy na boisku a nie w prasie ale będzie musiał się pożegnać z ciepłą i słoneczna Barceloną
27
A co miał powiedzieć madryciok i Francuzina? On by złotą piłkę dał nawet Jesusowi Vallejo aby tylko ktoś z Barcelony nie dostał
3
Tracić 25mln w dzisiejszych czasach i oddanie zawodnika to kryminał
0
Podobna sytuacja jak z Courtois gdy był w Atletico to śpiewał brzydko na Real a teraz caluje herb realu. Kasa i sława zmienia człowieka.
0
@Ciuus mądrze już też pisałem to wcześniej gdzieś. Tu są tacy co albo są bez szacunku dla swojego piłkarza albo tacy którzy pamiętają tylko ostatni rok chyba i dlatego nie mają pojęcia jakim zawodnikiem jest ter Stegen
0
Ma długi kontrakt ale ale jeżeli chce grać w reprezentacji Niemiec na mundialu to nie może być rezerwowym a tak może być więc może cwaniakowac ale komu to wyjedzie na dobre?
0
@bartulek98 @Uven @bartulek98 chodzi mi o brak szacunku naszych użytkowników tej strony . Słowo wypier..... lub jesteś za słaby na Barcelonę . Jak dla mnie trochę słabe . Też jestem za tym że to idealny moment na zmianę i zarobek dla klubu ale w życiu nie powiem mats wypier.... Można się dogadać się z szacunkiem do gościa który naprawdę zrobił dla nas mega robotę przez cały ten okres
1
Skoro go Atletico chce to niech płacą a nie znowu kombinują . My im po 100mln płacimy a oni nam nic. Trochę to słabe z naszej strony
20
Widzę totalny brak szacunku dla Ter Stegna. Tyle gościu dla nas zrobił . Normalnie nie wierzę jak można być takim bucem bez szacunku .
0
@Lewangoooolsky mówisz bez szacunku
1
@messaldo co sądzę weź się za siebie a nie kombinujesz skoro jest komornik a ty się migasz to do paki posiedzieć albo do kamieniołomu pracować na długi
29
Czym by nie rzucał i tak zostanie debilem
0
Za takie pieniądze to niech sobie United trzyma go dalej max 20mln i to euro a nie funtów . Juz wole Nico Williamsa za te pieniądze i to nie podlega nawet dyskusji
0
Tylko nie on i za takie pieniądze . Max 20mln albo i mniej
0
Niech mu pyknie loda za to
0
@Ytari to ile ty masz wzrostu?160 cm osiągnąłeś?
0
@Rarenzio doczytałem i widzę że bije od ciebie cwaniactwo