Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sorloth to się chyba urodził, żeby nam te parę goli władować i tyle xD
1
Baena rewanżyk chciał xD
0
No ładnie dupnął Fede
10
Czas odpalić głupiego i głupszego na elevenie
0
@MesQueUnClub_87 no jakby nie patrzeć ja też zostałem tutaj oszukany, więc powinienem być czysty jak łza w takiej sytuacji. Nie może być tak, że niczego niezgodnego z prawem nie robię i jestem wrzucany przez jakiegoś randomowego oszusta na minę. Tak najlepiej odesłać do numeru z którego się dostało przelew masz rację.
0
@MesQueUnClub_87 niby ta, ale niby z czego miałbym się tłumaczyć w takiej sytuacji, że dostałem przelew o który nie prosiłem i tak naprawdę przez wiedzę z tego posta nie wiem czy dzwoni do mnie oszust czy ten co kupował. Imo lepiej zatrzymać ten hajs do czasu wyjaśnienia sprawy i na końcu oddać poszkodowanemu niż przelać do oszusta i potem nie mieć z czego oddać xd
29
Noi teraz jak sobie człowiek popatrzy na letnie okienko Joan i Roony za niecałe 30 baniek to robi to wrażenie. Takich transferów nam potrzeba obecnie.
3
Ale mają kupe w gaciach już przeciwnicy jak stają oko w oko z Joanem
11
Raphinha siedzi jak Thanos po robocie
1
Ale podziurawiony ten Athletic manitka
1
Roony i Raphinha ale to śmiga ale duet
1
Najlepszy mecz tego roku normalnie xDDDD
6
Nico patrz i tak przez 10 lat jeszcze
2
Hahaha co zasadził upokorzenie Simona Roony Bardaghi !!!!
0
Ale łatwo jedziemy ich do zera
2
Roony siata ale luz ma chłopak jakby grał cały sezon normalnie
1
Ferran ucisza wszystkich paluszek do ust i do spania xD
3
Z daleko te stroje dają wrażenie oglądania Barcy 2005, z bliska czar pryska i przypominają piżamki kupione na rynaczu. Niesamowity efekt.
0
Nicodem już się podnieca w pierwszej akcji, a Yamal zimny chłop
7
Ciekawe jaki dzisiaj Ferran się wylosuje. Zamykający mordy czy Leszczyk sabotażysta w polu karnym. Dla takich emocji człowiek żyje.
13
Mecz będzie Rooneya mam czutke, że dzisiaj zaskoczy wszystkich. Dobrze, że jest Pedrito świeży i wypoczęty bo trzeba posterować ekipą. Jazda z Bilbao i widzimy się w finale.
0
Słusznie występ Ronalda w meczu o stawkę po odbytej pielgrzymce mógłby skończyć się dla nas nie najlepiej.
1
Athletic w tym sezonie przechodzą samych siebie pod względem słabej gry, niech sobie Yamal odpoczywa.
1
@clyde Moim zdaniem każdy Chrześcijanin lub wierzący poza tym, że skupia się na swojej wierze ma też w sobie misje i by nawracać innych. Raczej nie robią tego tobie na złość tylko to wynika z zakorzenionych w nich nauk religijnych, i mimo że może ci się to nie podobać jako osobie niewierzącej to wystarczy to zrozumieć i tyle. Oni zwyczajnie tacy są nic więcej, żadnego drugiego dna.
2
Noi szanse Marka na mundial teraz spadły do poziomu szans, że uda nam się go pozbyć przed końcem kontraktu.
0
Myślę, że kwestia czasu jak Joan zastąpi Simona w repce będzie to genialna wymiana pokoleniowa. Simon jest oczywiście genialny i zasłużenie broni między słupkami la rojy, ale Joan ma wyżej ustawiony sufit lecz musi jeszcze trochę dłużej prezentować tak wysoki poziom jak obecnie i samo się to zadzieje w sposób naturalny.
0
Witamy ponownie panie Cancelo, zobaczymy co Hansi z tego ugotuję.
0
Patrząc na nasze możliwości to jest to do przyjęcia. Grunt, że to nie transfer tak naprawdę nic nie tracimy na tym wypożyczeniu, a może przyniesie to jakieś korzyści. Z plusów to Joao nosi Barce w sercu i potrafi widowiskowo zaskoczyć w ofensywie. Niestety może być problem w obronie i od czasu do czasu rażący błąd, więc tak naprawdę nie wzmacniamy najbardziej newralgicznego elementu zespołu dodajemy jedynie możliwość rotacji i eksplozywność w grze całego teamu.
3
@Safrani ciekawy pomysł, ale coś czuję, że protesty korzystających z socjala byłyby większe od strajku rolników o górników razem wziętych mimo, że prawdopodobnie wyszliby na tym lepiej xD
1
Girona to jedna ze słabszych obron w lidze, tracą najwięcej goli, więc Mareczek może mieć tam większe sito w obronie niż my w meczu z Sevilla czy Brugią. Dodać jego długą przerwę w graniu i może wyjść jeszcze, że mimo gry nawet się nie załapie do repki xD