Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słusznie występ Ronalda w meczu o stawkę po odbytej pielgrzymce mógłby skończyć się dla nas nie najlepiej.
1
Athletic w tym sezonie przechodzą samych siebie pod względem słabej gry, niech sobie Yamal odpoczywa.
1
@clyde Moim zdaniem każdy Chrześcijanin lub wierzący poza tym, że skupia się na swojej wierze ma też w sobie misje i by nawracać innych. Raczej nie robią tego tobie na złość tylko to wynika z zakorzenionych w nich nauk religijnych, i mimo że może ci się to nie podobać jako osobie niewierzącej to wystarczy to zrozumieć i tyle. Oni zwyczajnie tacy są nic więcej, żadnego drugiego dna.
2
Noi szanse Marka na mundial teraz spadły do poziomu szans, że uda nam się go pozbyć przed końcem kontraktu.
0
Myślę, że kwestia czasu jak Joan zastąpi Simona w repce będzie to genialna wymiana pokoleniowa. Simon jest oczywiście genialny i zasłużenie broni między słupkami la rojy, ale Joan ma wyżej ustawiony sufit lecz musi jeszcze trochę dłużej prezentować tak wysoki poziom jak obecnie i samo się to zadzieje w sposób naturalny.
0
Witamy ponownie panie Cancelo, zobaczymy co Hansi z tego ugotuję.
0
Patrząc na nasze możliwości to jest to do przyjęcia. Grunt, że to nie transfer tak naprawdę nic nie tracimy na tym wypożyczeniu, a może przyniesie to jakieś korzyści. Z plusów to Joao nosi Barce w sercu i potrafi widowiskowo zaskoczyć w ofensywie. Niestety może być problem w obronie i od czasu do czasu rażący błąd, więc tak naprawdę nie wzmacniamy najbardziej newralgicznego elementu zespołu dodajemy jedynie możliwość rotacji i eksplozywność w grze całego teamu.
3
@Safrani ciekawy pomysł, ale coś czuję, że protesty korzystających z socjala byłyby większe od strajku rolników o górników razem wziętych mimo, że prawdopodobnie wyszliby na tym lepiej xD
1
Girona to jedna ze słabszych obron w lidze, tracą najwięcej goli, więc Mareczek może mieć tam większe sito w obronie niż my w meczu z Sevilla czy Brugią. Dodać jego długą przerwę w graniu i może wyjść jeszcze, że mimo gry nawet się nie załapie do repki xD
2
Człowiek myślał, że już nie wtoczą tego choćby nie wiem co ale proszę jednak udało się xd
1
@Eklerek nie no gdzie Chelsea będzie Arsenalowi pomagać xd
3
Cold Reijnders? Nieźle
0
Haaland zaraz załaduje tę brameczke kwestia czasu
0
@Criss18Barca no prawie xd
4
Historia z telewizorem uczyniła ten mecz ciekawszym xD
1
Plus jest taki, że można szybciej wyłączyć i zająć się czymś pożytecznym xD
8
Dopóki Real nie strzeli drugiego to wierzę w Betis
1
Negriera nie podciął wystarczająco nie ma penalty
6
Tu akurat płakać nie będą, ale Betis wiecie co macie robić
1
Fajnie przepchnięty mecz tak się kroczy po mistrzostwo, boski Joan wybitny występ
0
I jest i on pan Robert dzień dobry
0
A na notatniku już odliczali do końca a tu dupa xDDDD pięknie
1
Hahaha Olmo tak jest byle się nie połamał zaraz
0
Byle kontuzji nie miał Pedrito tylko
1
Nie no Joan dziękujemy
0
@derus ważne, że mi się podobało tak naprawdę reszta się nie liczy :)
2
Roony za Rasha dzisiaj dobra zmiana
0
@derus tak magia dla mnie, czego nie rozumiesz?
0
Jak to dobrze, że Joan jest u nas
1
Magia Yamala szkoda, że nie siadło