1

@Barceloniarz987 wziął go z United, więc wierzy w wystrzał formy xD

2

Ollie Watkins wejście smoka 1:1

5

Ja to pierdziele nie wiem już kiedy ręka xd 20 lat oglądania tego sportu i się nie znam xD

3

Gol Pedro, ale cóż za forma Reec’a James’a w ostatnim czasie. W końcu regularna gra i pokazuje swoje możliwości.

0

Nie ma tu wielkiej filozofii. Lewy ma swoje na karku i swoje już nastrzelał, a Ferran raz jest, a raz go nie ma nigdy nie grzeszył stabilnością formy. Tyle

6

@MeMyselfAndI ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo clue mojej wypowiedzi nie ma z tym nic wspólnego. Odnoszę się do miernego argumentu, że najlepszy okres Barcy jest dzięki Negrierze, a nie dzięki genialnej generacji piłkarzy, która wygrała dodatkowo mistrzostwo świata i dwa razy euro. A wiedzę z tik toka można sobie wsadzić wiadomo gdzie dla mnie to jest zerowe źródło informacji z którego korzystają ludzie nie umiejący sami myśleć.

2

@creativeopinion Ale głupoty piszesz człowieku, a może byś poszedł do rozum do głowy i zrozumiał, że w tym okresie byli w Barcelonie najbardziej utalentowani piłkarze i trener i żaden sędzia im nie był potrzebny do tego by rozstawiać wszystkich łącznie z Madrytem po kątach? XD

12

Niech najpierw coś udowodnią, tyle czasu minęło, a tu nic. Są jak Ruscy, którzy grożą całej europie, a nawet przez skrawek Ukrainy nie potrafią przejść. Odszkodowanie to powinna dostać Barcelona za pomówienia, a nie te mierdy co się wpieprzają gdzie nie trzeba.

0

Noi w wigilię zwierzęta przemówiły ludzkim głosem xd

0

Jak prezydent może na debacie to i Wojtula na ławeczce jak najbardziej. Szczęsny Fumador to legenda.

4

Pysznych pierożków dla Ramblowiczów. Wesołych i spokojnych świąt !!!

17

Jakby to powiedział Crisztianu „La liga Player of the month award lost it’s creditibility”

0

Gość na własne życzenie się zabetonował w Bilbao na dekadę, jego sprawa za kilka lat zostanie mu jedynie pitos bo sukcesów mu tam nie wróżę, no chyba że taki miał cel życiowy no to spoko.

0

Bardzo dobrze, trzeba trollować madryciarzy od tego są xD

1

Neres gol imienia Yamala

0

@Encore tak szczerze to nawet chyba nasz Viktorek lepszą karierę w laliga zrobił od niego xd

0

@reloaded grałem tylko w siódemkę, ale wydaje mi się, że każda jest osobną fabułą

0

Laporta wyjdzie i zacytuje śp. Prezydenta Kononowicza „nie będzie niczego”

8

I nie ma w tym nic dziwnego Vini sobie zwyczajnie na takie coś zapracował przez kilka lat. Yamal jest luzakiem i nie ma dram w tle gdzie płacze w mediach jak to mu źle, więc jego arogancja będzie zawsze akceptowalna.

1

Przecież chłop się nie nadaje aktualnie do kontynuowania kariery sportowej wiecznie kontuzjowany od dwóch lat

1

Joan MVP kropka

4

Garcia niczym Kuruła normalnie

1

Brawo Yamalek Ceramica uciszona i teraz na spokojnie

3

Ferran dzisiaj słabo, więc to oznacza, że Lewy strzeli

0

Ja tam bym w drugiej cofnął obronę, Villareal byłby w szoku i by się kopali po czole, a z dzisiejszą dyspozycją w obronie nawet w ośmiu byliby w stanie stworzyć sytuację na setkę

0

@wawrzyn1 a jo faktyczne xd

0

@Traba727 myślę, że ich to nie dziwi poprostu oceniają kiboli zachowanie negatywnie tak samo jak kibole oceniają decyzje sędziego nie ma co tego jakoś głębiej rozkminiać zwykła akcja i reakcja xd

3

Ale odklejka na notatniku xDDD

0

Veiga niech wraca do Arabów pajac

0

A se pomyślałem no tego to już Balde nie spierdoli xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?