Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barceloniarz987 wziął go z United, więc wierzy w wystrzał formy xD
2
Ollie Watkins wejście smoka 1:1
5
Ja to pierdziele nie wiem już kiedy ręka xd 20 lat oglądania tego sportu i się nie znam xD
3
Gol Pedro, ale cóż za forma Reec’a James’a w ostatnim czasie. W końcu regularna gra i pokazuje swoje możliwości.
0
Nie ma tu wielkiej filozofii. Lewy ma swoje na karku i swoje już nastrzelał, a Ferran raz jest, a raz go nie ma nigdy nie grzeszył stabilnością formy. Tyle
6
@MeMyselfAndI ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo clue mojej wypowiedzi nie ma z tym nic wspólnego. Odnoszę się do miernego argumentu, że najlepszy okres Barcy jest dzięki Negrierze, a nie dzięki genialnej generacji piłkarzy, która wygrała dodatkowo mistrzostwo świata i dwa razy euro. A wiedzę z tik toka można sobie wsadzić wiadomo gdzie dla mnie to jest zerowe źródło informacji z którego korzystają ludzie nie umiejący sami myśleć.
2
@creativeopinion Ale głupoty piszesz człowieku, a może byś poszedł do rozum do głowy i zrozumiał, że w tym okresie byli w Barcelonie najbardziej utalentowani piłkarze i trener i żaden sędzia im nie był potrzebny do tego by rozstawiać wszystkich łącznie z Madrytem po kątach? XD
12
Niech najpierw coś udowodnią, tyle czasu minęło, a tu nic. Są jak Ruscy, którzy grożą całej europie, a nawet przez skrawek Ukrainy nie potrafią przejść. Odszkodowanie to powinna dostać Barcelona za pomówienia, a nie te mierdy co się wpieprzają gdzie nie trzeba.
0
Noi w wigilię zwierzęta przemówiły ludzkim głosem xd
0
Jak prezydent może na debacie to i Wojtula na ławeczce jak najbardziej. Szczęsny Fumador to legenda.
4
Pysznych pierożków dla Ramblowiczów. Wesołych i spokojnych świąt !!!
17
Jakby to powiedział Crisztianu „La liga Player of the month award lost it’s creditibility”
0
Gość na własne życzenie się zabetonował w Bilbao na dekadę, jego sprawa za kilka lat zostanie mu jedynie pitos bo sukcesów mu tam nie wróżę, no chyba że taki miał cel życiowy no to spoko.
0
Bardzo dobrze, trzeba trollować madryciarzy od tego są xD
1
Neres gol imienia Yamala
0
@Encore tak szczerze to nawet chyba nasz Viktorek lepszą karierę w laliga zrobił od niego xd
0
@reloaded grałem tylko w siódemkę, ale wydaje mi się, że każda jest osobną fabułą
0
Laporta wyjdzie i zacytuje śp. Prezydenta Kononowicza „nie będzie niczego”
8
I nie ma w tym nic dziwnego Vini sobie zwyczajnie na takie coś zapracował przez kilka lat. Yamal jest luzakiem i nie ma dram w tle gdzie płacze w mediach jak to mu źle, więc jego arogancja będzie zawsze akceptowalna.
1
Przecież chłop się nie nadaje aktualnie do kontynuowania kariery sportowej wiecznie kontuzjowany od dwóch lat
1
Joan MVP kropka
4
Garcia niczym Kuruła normalnie
1
Brawo Yamalek Ceramica uciszona i teraz na spokojnie
3
Ferran dzisiaj słabo, więc to oznacza, że Lewy strzeli
0
Ja tam bym w drugiej cofnął obronę, Villareal byłby w szoku i by się kopali po czole, a z dzisiejszą dyspozycją w obronie nawet w ośmiu byliby w stanie stworzyć sytuację na setkę
0
@wawrzyn1 a jo faktyczne xd
0
@Traba727 myślę, że ich to nie dziwi poprostu oceniają kiboli zachowanie negatywnie tak samo jak kibole oceniają decyzje sędziego nie ma co tego jakoś głębiej rozkminiać zwykła akcja i reakcja xd
3
Ale odklejka na notatniku xDDD
0
Veiga niech wraca do Arabów pajac
0
A se pomyślałem no tego to już Balde nie spierdoli xDDDD