Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahaha ale fart, że spalony xD
0
Dobra panowie już starczy tych prezentów dla Villarealu
0
Pan kapitan 1:0
0
Brawo Raphinha piękne wejście i wymuszenie błędu przeciwnika tego było nam trzeba od razu jakąś żywiołowość
2
Ale fajnie, że na eleven a nie zapchlonym canalu
0
Biali się w końcu pokapowali, że to ich najbardziej przehajpowany grajek, trochę im to zajęło, ale w sumie nie dziwię się.
3
Nie no białym prezentów pod choinkę robić nie wypada, tylko zwycięstwo.
0
@europejczyk co? XDDDD
2
Narzekacie, że karny dla białych, ale to placek z Sevilli odwalił xD
0
Patrząc na to jak funkcjonuje linia obrony realu to mecz zapowiada się ciekawie xD
5
Potężny Norweg rozpoczyna strzelanie na Etihad - maszyna
3
@Bartas7VeB ale mu się nie dziwię też widziałem tam gola xD
0
Joao Pedro teraz klasa pięknie to zrobił Brazylijczyk
0
Ten hattrick potężnego Niemca wisi w powietrzu dzisiaj xD
2
@Kuchar my nie wygraliśmy z Newcastle tylko Rashford xD dopóki nie odpalił rakiet to nas cisnęli jak dzisiaj the blues
3
Big Nick co się rozstrzelał dzisiaj
23
Hansi to oaza spokoju, przemiły i bezkonfliktowy człowiek. FIFA powinna się wstydzić, że spowodowała u niego taką reakcję tym zestawieniem.
0
Big Nick ładuje Chelsea na dziurę
10
@xavi890 Czyli co poddajemy walkoverem czy jak? XD
0
Te pismaki to chyba sami w te mrzonki nie wierzą xD Jakby oddawali cały hajs jaki zarobią na pisanie codziennie tych bzdurnych artykułów przez cały sezon do nas to może by na jeden transfer się uzbierało, chociaż i na to nie ma pewności bo nie wiem ile dostają za taki artykuł, ale z drugiej strony pisać takie głupoty za małe pieniądze to chyba mi by się nie chciało, więc kto wie?
6
Nawet z Pedrim byłoby ciężko na obecny Villareal na ich stadionie, więc szykuje się mega trudny mecz, ale taki jest ten sport nie tylko my się zmagamy z kontuzjami. Może Sevilla powtórzy Celtę i uszczypnie białych kto wie?
4
Można narzekać na część działań Laporty, ale przynajmniej z honorem broni naszych barw wobec madryckiej propagandy.
0
@Ryse
1. Valencia - Mallorca 1/+2,5/2:1
2. Oviedo - Celta 2/-2,5/0:2
3. Levante - Sociedad 2/+2,5/1:2
4. Osasuna - Alaves X/-2,5/1:1
5. Real - Sevilla 1/+2,5/3:1
6. Girona - Atletico 2/+2,5/1:2
7. Villareal - Barcelona 2/+2,5/2:3
8. Elche - Vallecano X/-2,5/1:1
9. Betis - Getafe 1/-2,5/2:0
10. Bilbao - Espanyol 2/+2,5/1:2
1
@elplacek44 Dokładnie Araujo powinien otrzymać wsparcie jako nasz zawodnik, a zamiast tego dostał wiadro pomyj.
4
@Zoker właśnie słucham i jest sztosik taki Trójkąt 2 trochę
1
@4Fabregas4 To brzmi jakby te komentarze o Lewym ci się śniły po nocach xD
1
Znając Deco to pewnie nie był agent Bastoniego tylko Acerbiego xD
0
Tam czy prawidłowy karny czy nie to nie ma znaczenia bo real i tak musiał przejść dalej i raczej nikt na amatorów nie liczył, że ich odwalą tak szybko, a sędziowie się mylili zawsze i będą się mylić i nic tego nie zmieni. Dla mnie istotny jest fakt, że się męczą z takimi ogórkami i karny ich ratuje to znaczy, że przy pierwszej lepszej okazji się potkną, a w klasyku mieli farta, że nie grali Raphinha i Joan. Swoją drogą co się dzieje teraz z tą stroną, że się sama odświeża co chwilę i mi kasuje komentarz, musiałem to pisać w notatkach na telefonie i przekleić. Jak żyć???
1
Noi elegancko jak się uda na mundial awansować, to po fazie grupowej reszta chłopaków będzie pakować walizki, a Lewy już będzie u siebie
0
Franio, ależ poczarował teraz