1

Hahaha ale fart, że spalony xD

0

Dobra panowie już starczy tych prezentów dla Villarealu

0

Pan kapitan 1:0

0

Brawo Raphinha piękne wejście i wymuszenie błędu przeciwnika tego było nam trzeba od razu jakąś żywiołowość

2

Ale fajnie, że na eleven a nie zapchlonym canalu

0

Biali się w końcu pokapowali, że to ich najbardziej przehajpowany grajek, trochę im to zajęło, ale w sumie nie dziwię się.

3

Nie no białym prezentów pod choinkę robić nie wypada, tylko zwycięstwo.

0

@europejczyk co? XDDDD

2

Narzekacie, że karny dla białych, ale to placek z Sevilli odwalił xD

0

Patrząc na to jak funkcjonuje linia obrony realu to mecz zapowiada się ciekawie xD

5

Potężny Norweg rozpoczyna strzelanie na Etihad - maszyna

3

@Bartas7VeB ale mu się nie dziwię też widziałem tam gola xD

0

Joao Pedro teraz klasa pięknie to zrobił Brazylijczyk

0

Ten hattrick potężnego Niemca wisi w powietrzu dzisiaj xD

2

@Kuchar my nie wygraliśmy z Newcastle tylko Rashford xD dopóki nie odpalił rakiet to nas cisnęli jak dzisiaj the blues

3

Big Nick co się rozstrzelał dzisiaj

23

Hansi to oaza spokoju, przemiły i bezkonfliktowy człowiek. FIFA powinna się wstydzić, że spowodowała u niego taką reakcję tym zestawieniem.

0

Big Nick ładuje Chelsea na dziurę

10

@xavi890 Czyli co poddajemy walkoverem czy jak? XD

0

Te pismaki to chyba sami w te mrzonki nie wierzą xD Jakby oddawali cały hajs jaki zarobią na pisanie codziennie tych bzdurnych artykułów przez cały sezon do nas to może by na jeden transfer się uzbierało, chociaż i na to nie ma pewności bo nie wiem ile dostają za taki artykuł, ale z drugiej strony pisać takie głupoty za małe pieniądze to chyba mi by się nie chciało, więc kto wie?

6

Nawet z Pedrim byłoby ciężko na obecny Villareal na ich stadionie, więc szykuje się mega trudny mecz, ale taki jest ten sport nie tylko my się zmagamy z kontuzjami. Może Sevilla powtórzy Celtę i uszczypnie białych kto wie?

4

Można narzekać na część działań Laporty, ale przynajmniej z honorem broni naszych barw wobec madryckiej propagandy.

0

@Ryse
1. Valencia - Mallorca 1/+2,5/2:1
2. Oviedo - Celta 2/-2,5/0:2
3. Levante - Sociedad 2/+2,5/1:2
4. Osasuna - Alaves X/-2,5/1:1
5. Real - Sevilla 1/+2,5/3:1
6. Girona - Atletico 2/+2,5/1:2
7. Villareal - Barcelona 2/+2,5/2:3
8. Elche - Vallecano X/-2,5/1:1
9. Betis - Getafe 1/-2,5/2:0
10. Bilbao - Espanyol 2/+2,5/1:2

1

@elplacek44 Dokładnie Araujo powinien otrzymać wsparcie jako nasz zawodnik, a zamiast tego dostał wiadro pomyj.

4

@Zoker właśnie słucham i jest sztosik taki Trójkąt 2 trochę

1

@4Fabregas4 To brzmi jakby te komentarze o Lewym ci się śniły po nocach xD

1

Znając Deco to pewnie nie był agent Bastoniego tylko Acerbiego xD

0

Tam czy prawidłowy karny czy nie to nie ma znaczenia bo real i tak musiał przejść dalej i raczej nikt na amatorów nie liczył, że ich odwalą tak szybko, a sędziowie się mylili zawsze i będą się mylić i nic tego nie zmieni. Dla mnie istotny jest fakt, że się męczą z takimi ogórkami i karny ich ratuje to znaczy, że przy pierwszej lepszej okazji się potkną, a w klasyku mieli farta, że nie grali Raphinha i Joan. Swoją drogą co się dzieje teraz z tą stroną, że się sama odświeża co chwilę i mi kasuje komentarz, musiałem to pisać w notatkach na telefonie i przekleić. Jak żyć???

1

Noi elegancko jak się uda na mundial awansować, to po fazie grupowej reszta chłopaków będzie pakować walizki, a Lewy już będzie u siebie

0

Franio, ależ poczarował teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?