0

@Tasde Chciałbym tylko przypomnieć że skupowanie złota przez NBP krytykowali właśnie ludzie z KO

0

@Tasde Dla KPO nie było alternatywy. Żeby ktoś mógł tyle hajsu przytulić.

2

@MessiForeverTheBest To jak z KO i problemem na granicy z Białorusią. Problemu nie było a teraz jest. :)

0

@tbas Możesz się oszukiwać. Ale po co?

1

@KamQiX Myślę że im to pasuje.

0

Do wszystkich opiniotwórców i znawców politycznych chciałbym powiedzieć. Że gdyby program SAFE z UE był pomysłem Nawrockiego. A SAFE 0% Tuska. To mimo tej zmiany nadal oba programy popierały by te samo osoby. Dlaczego tak jest to już zostawiam Wam znawcom, myślę że dacie rade wnioski wyciągnąć sami.

3

@kanver_ Arteta futbol Wybitny.
Warto też dodać że w pierwszej 11stce wyszedł jeden zawodnik ( Saka ) którego Hiszpan nie kupił. Do tego z ławki dodatkowo wszyscy zawodnicy kupieni.
Tak chlop zbudował kadrę. A trofeów znaczących brak...
@ViscaelBarca2007

1

@Sergio_Devils Chłopaki próbują ratować sezon za wszelką cenę.

1

@barteq Dokładnie tak. Jakby Robert był czegoś gwarancja. A chlop może wykończenie ma lepsze od Torresa. Tyle że dochodzi do dużo mniejszej liczby sytuacji.

1

@Safrani To już zarząd stracił wiarę w tego wybitnego szkoleniowca?

1

@mmaciass @Aragorn33 Ale my w tym wariancie nie musimy kupować Amerykanskich samolotów ,albo tylko takich. My możemy kupić co chcemy, gdzie chcemy i robic przetargi albo szukać alternatyw.

Wasze argumenty są tak samo kulawe jak te że będziemy musieli kupować tylko od Niemców.....
@Safrani

0

@GeneralXavi A kogo nie znasz? Donnarumy, Fodena, Rodriego, Silvy, Guehiego, Diasa czy Cherkiego?

0

@Kamiloza91 Ten Arsenal który co 2 kolejkę traci punkty ostatnio?

1

@Gibbon_FCB Realowi to każdy stwarza zagrożenie.

0

@TR3YWAY I w poprzednim.

1

W wyjsciowym składzie Arsenalu Artety w tym meczu, Saka jest jedynym piłkarzem którego Hiszpan nie kupił. Do tego 3 piłkarzy z ławki również kupionych.
A graja totalny antyfutbol. Wydali miliard euro i żadnego poważnego trofeum przez tyle lat...

0

@bartekvisca Chyba żubra w puszcze pod kapslem.

0

@NeroTFP1 Chyba dostal smsa że chce wrócić.

3

Wszytko w PL weszlo. Rayo bez problemu dało radę. A człowiek musial do kuponu dorzucić tego marnego Lecha....

1

@Kgorecki2500 No więc jak tak wyglądają wakacje to chyba powód jakiś jest. Więc proszę nie używać zwrotu bezpieczne w kraju 3go świata.

0

@Bykunn Ja uważam że właśnie to że u Nas mu nie poszło go przekreśla jako najwiekszy top. Mity o jakimś niedopasowaniu to mogą młode pelikany łykać. Tam głowa nie dojechała.

Chłop potrafił zepsuć multum sytuacji. Dał głupie wywiady gdzie tłumaczył brak umiejętności dryblingu. I wiele tego było...

1

@Kgorecki2500 Byłeś? Bezpieczny jak z hotelu nie wychodzisz. A z drugiej strony to były tam już strzelaniny na plaży czy ataki rekinów :)

Ale fakt pocisk nigdzie nie spadł....jeszcze.

4

@Czarny_ck Z drugiej strony ustawił wysoko poprzeczkę. I naszym też nie dał w drugiej połowie po drugiej żółtej kartce.

0

@Kozinho. Opcja z kontrami skrzydłami. Przecież przy naszej obronie to 3 podaniami można sytuacje stworzyć.

0

@Zoker Wiadomo to że Kopernik nie żyje. Ale już są trzęsienia na giełdzie. Analitycy przewidują wzrost cen surowców. A jak masz info o zmianie stawek to chyba informacja nie jest z tych dobrych. :)

2

@Zoker Tak, tylko nikt nie blokuje cieśnin i szlaków handlowych. Oraz zazwyczaj nie uderza w porty.

0

@AmigoBlancos W Barcelonie nawet taki Bartomeu robi tryplet.
Coś czego Perez za życia nie zobaczy.

0

@Piotrek1993 W sensie wystraczy się przy rzutach różnych obronić. I to tyle.

1

@FcPortoFan1999 Wlasnie za to im płacą Abu och tylko inne rzeczy obchodziły.

0

@MOLESTA Pep z całym szacunkiem piłkarsko to tylko stał przy tej 2.
Pedri póki co również musi wiele osiągnąć aby móc mieć status Xaviego. I nie chodzi tylko o puchary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?