2

@catalanian09 Problem polega na tym że nawet decyzja o odejściu Messiego nie była jego decyzja. Tylko został zmuszony.

10

@LAMC_10 Jak wygrali CL to awansowali z nami po wałku sędziowskim i nieuznanym golu Bojana.

4

I tak za te wałki na korzyść Milanu i Interu powinien zostać zdegradowany Juventus.

0

Jak tam ten super transfer Bukari? @Safrani.

2

@AmigoBlancos Jak zagrałem Boosta Inter x2, gol w pierwszej połowie, obie strzelą i powyżej 4 kartek. Kurs 6.0.

1

@KrychaFCB Dodaj Lewego. Bo w ataku tylko Yamal istnieje. Reszta jest od zawracania gitary obrońców żeby młody miał miejsce.

0

@MirusAmisz Obaj tak samo beznadziejni.

1

@norbi77 No linia ideolo. Jak malowana wapnem w bklasie.

0

Co myślicie ze będzie z Grabarą. Na ten moment przedostatnie miejsce w tabeli. I bardzo możliwy spadek z Bundesligi

0

@AmigoBlancos Podobno nie można jednej złej decyzji naprawić druga zła.

4

I tak długo jakoś czekał ten sędzia z przekręceniem Celty.
Najpierw wyświetlili że doliczył 50min. Potem chcieli skorygować że dopóki Real nie strzeli....

1

0

@Kozinho. Nie ma sensu. Ja tylko tłumaczę na szybko jak można zysk zrobić faktycznym.

0

@semafor I co wtedy zrobiło FBI w tej sprawie?

1

@Bolton Szczerze to on nie ma za wielu kierunków. W PL sam wykluczył wszystkie inne kluby. W Bundes to wiadomo. A w Serie A poziom tragiczny i tam wolą zatrudniać Włochów wywalonych chwilę temu z innego włoskiego klubu.

1

@AmigoBlancos Ja tam najbardziej lubiłem grać w GTA2 jak był widok z góry :)

0

@kaamil1910 No właśnie grał w zespole który generował multum sytuacji. A widziałem go nawet na żywo. Ogólnie No on niczym nie imponował.
A Ibra to siedział bardziej przez nieporozumienia z Pepem.

4

@Bolton W sumie gdyby miał przejąć pensję Cholo to nikt mu tyle nie da.

0

@tbas @Kozinho. Przecież to wystarczy sprzedać cześć złota. W takiej ilości żeby to co zostanie hylo warte tyle ile zapłaciłeś. I w tym momencie masz zysk. Oraz dalej rzecz za którą już płaciłeś.

0

@kaamil1910 Ten talent Bojana to mit przeogromny. Chłopak był świetny w juniorach. Miał całkiem niezłe wejście w pierwszy zespół. Ale to był gość który niczym się nie wyróżniał. Warunki fizyczne słabe. Szybkość zwyczajna. Technika taka sobie. Jedynie gra na małej przestrzeni ciekawa jak na 9.

On po prostu nie przeskoczył poziomu juniora i nie spełnił oczekiwań. I nie on jedne. Idealny przykład to Munir. Który w juniorach strzelał jeszcze więcej. A w seniorach się odbił.

1

@zadafcb To normalne bo większość ludzi jest kibicami sukcesu.
My nawet biegi w nartach potrafiliśmy oglądać bo Justyna dobrze biegała, chodz sport do oglądania nudny jak flaki z olejem.
I tak to się kręci.

0

@Zoker A taki MSN zdobył tryplet za Lucho.

0

@lucca87 Ty go możesz widzieć. Flick go cały zeszły sezon nie widział. Nawet jak był zdrowy.

1

@norbi77 Deco na razie lepsze ruchy niż Alemany.

0

@MessiForeverTheBest By dostawał chleb i wodę w piwnicy. I oglądał tylko porażki Realu.

0

@LAMC_10 Dzisiaj to mało. A za 5, 10at to drobne będą. Nie ma tu się nad czym zastanawiać.

Ja dzisiaj to bym 20tys dał żeby Real spadł z ligi.

0

@Chimera Pewnie. Mokrym ręcznikiem żeby śladów nie było.

0

@Encore Może jest na każdym albo ma karnet. Nie każdy jest niedzielnym kibicem.

0

@Tasde Chciałbym tylko przypomnieć że skupowanie złota przez NBP krytykowali właśnie ludzie z KO

0

@Tasde Dla KPO nie było alternatywy. Żeby ktoś mógł tyle hajsu przytulić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?