0

@Eklerek Nie no Szanujmy się. Chłop przypadkowo się poślizgnął bo chciał zabrać piłkę i nie miał z czego ruszyć.

0

@19Riki20 @mekston Mogli by , ale by nie musieli. Te Frankfurty czy Leverkuseny to skald mają niczym Betis czy Villareal.

0

@kuz Akurat gole i wykańczanie akcji nie są jego głównym zadaniem. Zagrał świetny mecz. Oczywiście takie sytuacje frustrują. Ale bardziej boli jak nasze 9 nie potrafią podania wykonać na 10m. Albo indolencja strzelcka graczy ofensywnych.

0

@mekston @kanver_ Przy Bindeslidze to dalej lepsza liga z większymi Nazwiskami. W Bundes masz tylko Bayern. Bo z takiego BVB to nikt by się do składu 3 z Hiszpanii nie załapał.

0

@Leooo Oceniam tylko grę na bramce, bo reszta mnie uj obchodzi. I tutaj szału nie ma póki co.

0

@Lionel_Messi10 Od uśmiechania się mu tak zostało.

1

@Comentateiro Takie czasy że do kosza bierzemy Amerykanów. Do piłki Brazylijczyków czy innych co 2 razy dobrze piłkę kopnął. Do siatki Kubańczyków. A na zimowe IO wysyłamy Ruska. Na letnie Chińczyka do grania w ping-ponga....

2

@macio_944 Było skończyć w top8. Ale tak to jest.

0

@Piotrek1993 Nie. Zamykam

1

@Hosh Czyli Korona Kielce.

0

@Encore Pomoc porownywalna do Celty Vigo

2

@Bykunn Ale przecież postępu nie cofniesz. Nie mówię o wyjściu z UE bo to nie może się obecnie wydarzyć. I nikt tego nie zrobi. Więc takie gadanie to mrzonki.
Ale trzeba się zastanowić co zmienić, jak zmienić.
A my tymczasem debatujemy kto lubi UE a kto nie w takiej formie ten Rusek....

11

@macio_944 @Bykunn Ja nie wiem czy są ludzie którzy postępu nie widzą. Tu bardziej chodzi o to że ostatnimi czasy UE ma po prostu tragiczna politykęi sama sobie szkodzi. I to że ktoś ją krytykuje obecnie nie oznacza że krytykowałby 15 lat temu...

3

@Blantozaur Dominacja fizyczna. Dlatego najlepszymi pomocnikami poprzedniego sezonu byli Peri i Vitinha.

1

@Maker0 Lewy natomiast sam nie tworzy ale i nie biega.
Wiec ogólnie nie jest ciekawie na 9

1

@lucca87 A komu te kalafiory na MŚ potrzebne?

0

@kocuur @Bobo25Bobo25
Musieli go zwolnić. A to z winy samego Juliena. Mógł chlop powiedzieć Realowi że jest przed najważniejszym turniejem życia. I podpisze papiery po jego zakończeniu/odpadnięciu

1

@Arcybiskup A szarpał Cię kiedyś ktoś jak gasiłeś papierosa?

2

@blakkudium W Madrycie był na treningu trener pływaków Hiszpanskich.

0

@Derpowsky AC Milan to chciałby odpadać w Lidze Mistrzów zamiast Lidze Europy pewnie.

7

@Luciano99 Liga dla emerytów i odpadów z lepszych klubów dla zawodników które te już nie chcą.
Taki Akanji niechciany w City. Gdzie był rezerwowym. Tutaj pierwszy sklad i babole....

1

Serie A. Lider ligi który ma 10pkt przewagi nad drugim zespołem w lidze dostaje na cymbał od klubu z Norwegii. A w rewanżu u siebie nie mogą gola strzelić.

2

@Barceloniarz987 Z Liverpoolem mieli fajne dwumecze do oglądania.

0

@kanver_ Haaland to przy nim bestia i demon szybkości. Bardziej skoczny, szybszy i lepszy technicznie.

12

@Criss18Barca A to mało było piłkarzy którzy rozegrali 1 sezon życia?

0

@kanver_ Idealny Ale na rezerwowego.

8

@Jakchcesz Gorzej to jest tylko podrapać się po nosie.

0

@Criss18Barca Oslabiaja rywala w walce o utrzymanie.

0

@FcPortoFan1999 A po co grać w Meksyku? Samo USA ma tyle stadionów że samodzielnie by dali radę. A miasta by nie musiały nicsei budować praktycznie :)

0

@tbas Dokładnie. I argumenty że słabi albo obrona taka.
A Balde to z jakimiś plackami zaliczył raki występ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?