PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sergio5 A wygra pewnie tyle co poprzednik.
0
@Filipem kolega @ShawnC Nie lubi tego.
1
Jeszcze rano Cancelo był niepotrzebnym transferem. Kimś kogo nie chciał Flick.
By chwile temu stać się super alternatywą dla Flicka. I zostać MVP meczu zaliczając występ jaki Balde zdarzy się raz na rok.
1
Legia obecnie spycha Widzew do strefy spadkowej. Więc Ci chcą kupić Kapuadiego za 3mln żeby mieć większe szanse się utrzymać i osłabić bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie.
Piękne uniwersum....
@FcPortoFan1999
0
@ranger3120 Pobił już rekord najlepszego wejscia w Puchar Króla. To i tu był blisko.
1
@Kubsoleon @Luciano99 Mecz o Puchar Gampera w którym Leo gra po 45 minut w każdym zespole. Po czym zostaje uhonorowany jakimś wmylsonym trofeum. Plus odsłonięty jest jego pomnik przed nowym Camp Nou.
3
@Arden @KamQiX Ja dodam coś od siebie. Obniżenie linii obrony to jak wspominaliście zupełnie zatracenie pressingu w takiej formie. Ale tu nie o sam pressing chodzi. My raz że nie zbudujemy innej taktyki w kluczowym momencie sezonu. Dwa że my nie mamy zawodników do gry w takom zwykłym ataku pozycyjnym. Najwięcej sytuacji tworzymy gdy jest miejsce i właśnie po kontrpressingu. Bo w ataku pozycyjnym jednym zawodnikiem który z miejsca robi różnice dryblingiem jest Yamal. To zdecydowanie za mało aby zaskoczyć. Zobaczcie na siłę rażenia takiego Psg, City czy Bayernu. Tam w ataku pozycyjnym każdy z zawodników może sam dryblingiem wygrać mecz. U Nas tego nie ma.
1
@michaleu Skończy się tym że przegra wszystko co było do przebrania i w przyszłym sezonie go zwolnią.
0
@blakkudium Takie gadanie to wiesz co. Musi to byc widać na boisku.
0
@allien18 Nic bo jest krupierem.
2
@Criss18Barca Niech letnie kiedyś wygrają. A nie tylko w nartach potrafią biegać.
0
@AssisMoreira No szwy jej kiedyś puszczą. Geri wiedział co robi.
5
Śmieją się tu ludzie z tego Fonta czy innych kandydatów. Jakby zapomnieli z czym Laporta szedł do wygranych wyborów z hasłem " za moich czasów Real nigdy nie wygrał CL". Czy innymi kocopolami.
To normalne że skoro głosują socio to trzeba jechać na nostalgii, obiecankach, i nieudolnsci obecnych władz w wielu sprawach.
0
@Czyhrynski Jak to był karny? Chyba sobie żartujesz. To nawet wydrukować karnego było ciężko.
3
@heniusss Z wielu religii które sobie wymyślono tutaj akurat wymyślenie tej głodówki niby bez sensu. Z drugiej strony w tamtych rejonach gdzie powstała ta religia to sporo osób miało przymusowy ramadan :)
26
200mln za Alvereza? Przecież to promocja bez ryzyka.
Zawsze będzie można po 2 latach wypożyczyć do Atletico z obowiązkiem wykupu za 40mln gdy rozegra 80% spotkań.
0
@lithotripter Lewica nie lubi tego.
1
@michal26 Jakiej skuteczności? Jak oni ani kednego celnego strzału nie oddali
0
@Arden Za Ferrana albo Lewego bym wymienil.
3
Ale kto by pomyślał że polski zespół grając z klubem z Serie A będzie miał posiadanie piłki ponad 70%. Taka to liga właśnie.
1
@MateS Bo ten nie ma immunitetu.
0
@Comentateiro Wszystko Ci migranci.
3
Dobrze ze mamy odszkodowanie milion za każdy dzień opóźnienia. To jeszcze Nam będą musieli zapłacić.
4
@Ojciec5tkidzieci Z Kukizem niech stworzą partie Przydupasy 3000.
0
@Zoker Dokładnie jest szybki. Tylko piłka nożna to nie bieganie na 100m.
1
@KamQiX Madryckie gęby powinny być ocenzurowane.
0
@Karol145 Czemu szkoda? Jak oni z Turasami przegrywają to w lidze Europy grać.
0
@Faro Na skrzypcach na ławce grać.
2
@AmigoBlancos Szkoda typu na buców i zazdrośników.
Ciekawy typ oby poszło. Jednocześnie 4:1 w plecy poproszę.
1
Jakby wczoraj był Gundogan to byśmy wygrali pewnie. Albo chociaż by wyszedł do dziennikarzy i powiedział że nie widział złości.
A tak musi siedzieć na ławce w Galatasaray