1

@sergio5 A wygra pewnie tyle co poprzednik.

0

@Filipem kolega @ShawnC Nie lubi tego.

1

Jeszcze rano Cancelo był niepotrzebnym transferem. Kimś kogo nie chciał Flick.

By chwile temu stać się super alternatywą dla Flicka. I zostać MVP meczu zaliczając występ jaki Balde zdarzy się raz na rok.

1

Legia obecnie spycha Widzew do strefy spadkowej. Więc Ci chcą kupić Kapuadiego za 3mln żeby mieć większe szanse się utrzymać i osłabić bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie.
Piękne uniwersum....
@FcPortoFan1999

0

@ranger3120 Pobił już rekord najlepszego wejscia w Puchar Króla. To i tu był blisko.

1

@Kubsoleon @Luciano99 Mecz o Puchar Gampera w którym Leo gra po 45 minut w każdym zespole. Po czym zostaje uhonorowany jakimś wmylsonym trofeum. Plus odsłonięty jest jego pomnik przed nowym Camp Nou.


3

@Arden @KamQiX Ja dodam coś od siebie. Obniżenie linii obrony to jak wspominaliście zupełnie zatracenie pressingu w takiej formie. Ale tu nie o sam pressing chodzi. My raz że nie zbudujemy innej taktyki w kluczowym momencie sezonu. Dwa że my nie mamy zawodników do gry w takom zwykłym ataku pozycyjnym. Najwięcej sytuacji tworzymy gdy jest miejsce i właśnie po kontrpressingu. Bo w ataku pozycyjnym jednym zawodnikiem który z miejsca robi różnice dryblingiem jest Yamal. To zdecydowanie za mało aby zaskoczyć. Zobaczcie na siłę rażenia takiego Psg, City czy Bayernu. Tam w ataku pozycyjnym każdy z zawodników może sam dryblingiem wygrać mecz. U Nas tego nie ma.

1

@michaleu Skończy się tym że przegra wszystko co było do przebrania i w przyszłym sezonie go zwolnią.

0

@blakkudium Takie gadanie to wiesz co. Musi to byc widać na boisku.

0

@allien18 Nic bo jest krupierem.

2

@Criss18Barca Niech letnie kiedyś wygrają. A nie tylko w nartach potrafią biegać.

0

@AssisMoreira No szwy jej kiedyś puszczą. Geri wiedział co robi.

5

Śmieją się tu ludzie z tego Fonta czy innych kandydatów. Jakby zapomnieli z czym Laporta szedł do wygranych wyborów z hasłem " za moich czasów Real nigdy nie wygrał CL". Czy innymi kocopolami.

To normalne że skoro głosują socio to trzeba jechać na nostalgii, obiecankach, i nieudolnsci obecnych władz w wielu sprawach.

0

@Czyhrynski Jak to był karny? Chyba sobie żartujesz. To nawet wydrukować karnego było ciężko.

3

@heniusss Z wielu religii które sobie wymyślono tutaj akurat wymyślenie tej głodówki niby bez sensu. Z drugiej strony w tamtych rejonach gdzie powstała ta religia to sporo osób miało przymusowy ramadan :)

26

200mln za Alvereza? Przecież to promocja bez ryzyka.
Zawsze będzie można po 2 latach wypożyczyć do Atletico z obowiązkiem wykupu za 40mln gdy rozegra 80% spotkań.

0

@lithotripter Lewica nie lubi tego.

1

@michal26 Jakiej skuteczności? Jak oni ani kednego celnego strzału nie oddali

0

@Arden Za Ferrana albo Lewego bym wymienil.

3

Ale kto by pomyślał że polski zespół grając z klubem z Serie A będzie miał posiadanie piłki ponad 70%. Taka to liga właśnie.

1

@MateS Bo ten nie ma immunitetu.

0

@Comentateiro Wszystko Ci migranci.

3

Dobrze ze mamy odszkodowanie milion za każdy dzień opóźnienia. To jeszcze Nam będą musieli zapłacić.

4

@Ojciec5tkidzieci Z Kukizem niech stworzą partie Przydupasy 3000.

0

@Zoker Dokładnie jest szybki. Tylko piłka nożna to nie bieganie na 100m.

1

@KamQiX Madryckie gęby powinny być ocenzurowane.

0

@Karol145 Czemu szkoda? Jak oni z Turasami przegrywają to w lidze Europy grać.

0

@Faro Na skrzypcach na ławce grać.

2

@AmigoBlancos Szkoda typu na buców i zazdrośników.

Ciekawy typ oby poszło. Jednocześnie 4:1 w plecy poproszę.

1

Jakby wczoraj był Gundogan to byśmy wygrali pewnie. Albo chociaż by wyszedł do dziennikarzy i powiedział że nie widział złości.

A tak musi siedzieć na ławce w Galatasaray

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?