1

@ranger3120 Te za 9gr są w sprzedaży cały rok tylko kosztują wtedy koło 1zl. Więc kto kupił to rekin biznesu.

6

@LAMC_10 Kupiłbym karnet i był na wszystkich domowych

0

@Gall To dziwne ze nie wiedział tego gość z KO który został o to zapytany w Zero ostatnio.

0

@FcPortoFan1999 Jakby był arabski puchar to Conte miałby szanse, chodz małe.

0

@Safrani Że w Widzewie myślą inaczej to miejsce w tabeli pokazuje.

0

@NeroTFP1 @Safrani A wzrost bezrobocia względem poprzedniego roku albo że ten wskaznik rośnie kilka miesięcy to ma znaczenie? Czy też tym grudniem da się wytłumaczyć?

0

@kanver_ Raphinia był i tu kwestia interpretacji. Nie tyle co absorbował tylko sędzia uznał iż skorzystał właśnie ja tej pozycji spalonej i się tam znalazł.

2

@Zoker Ciężko mi zrozumieć co tam można lubić akurat. Bo styl gry fatalny. Pucharów brak. Zawodnicy też tacy nijacy.

0

@MesQueUnClub_87 Pelna zgoda. Jeszcze taki ktoś kto robi coś takiego, jest w stanie powiedzieć o sobie iż jest kibicem....

@escarabajo Z drugiej strony krytyka jak najbardziej jest dozwolona. Różnica czasem między tym a hejtem się zaciera.
No i termin depresja moim zdaniem jest naduzywany. Nie twierdzę że on jej nie miał. Ale coraz częściej widzę niepowodzenia tym tłumaczone.

2

@Azi @Messiah10 Dla klubowych lekarzy był kluczowy jeżeli chodzi o trening i praktykę.
Natomiast w Barcy piłkarzem największym NIGDY nie byl. Najgłupszym było by zdecydowanie bliżej prawdy.

0

@Laminedependencia A jakie sukcesy on osiągnął?

1

@Karol145 No jakiegoś Wlocha zwolnionego z innego klubu. Bo tam tak w kółko się karuzela kręci.

0

@BojanKriKicz Puchar lodów wygrają.

0

@barcowy1899 Tam jest emeryt Koke i to tyle. Każdy musi ich zniszczyć.

0

Font widzę trochę próbuje być mądry i się uczy od starego wygi.

Fakty są takie że za mojego panowania Real nie wygrał żadnego pucharu - Font

0

@maroon A pływanie w nartach byś obejrzał?

1

@escarabajo Szansa jest zawsze. Jak zagra taki sezon do końca. To przyznam rację że dobry zawodnik na ligę top5.

2

Zimowe igrzyska. Jakieś skakanie w nartach, bieganie w nartach , rzucanie nartami.
Kto by pomyślał że najciekawsze będzie puszczanie garnków po lodzie.

1

@Bykunn On lubi takie co nie gryzą i na drzewo nie uciekają

1

@escarabajo Świetny mecz w jego wykonaniu. Natomiast za mało bym zmienił zdanie.

2

@Laminedependencia Ładnie przymierzył. Jeszcze pochwalę od Mbappe dostal.

0

@mrboom @mekston Przed samym strzałem Donnaruma wygonił Cherkiego z tego miejsca gdzie leciała piłka obok muru.

1

@Bykunn Sam Bekcham się wypowiadał ze Leo chciałby wrócić i mieszkać w Barcelonie.

0

@Filipem Ja bym trochę pozmieniał. Ale jednak Lewy dalej byłby poza 20. To nie jest i nie był nigdy pilkarz dla którego się przychodziło na stadiony.

0

@ViscaelBarca2007 Założym że to wolny transfer. Co zyskujemy/tracimy zestawiając go z Lewym prócz sympatii Borka.

0

@MesQueUnClub_87 Ale porównanie dałeś. Sprzedałbym jej słynny przepis na makowiec. Nie ma to nic wspólnego z brakiem człowieczeństwa. Mamy społeczeństwo idiotow. Które ogląda jakoś pato galę i zalewa tym internet. Więc tu nie będzie lepiej. Niczego nie zmieni moralizowanie kogos.

Chodzi mi o to że zawsze u Nas opinia skupią się na tym, aby ktoś miał rację i moralizowaniu. Wszyscy oburzeni bo coś się stało. Szukanie winnych bo kto go wypuścił.

Zamiast skupić się na sytuacji zeby rakoe coś się nie wydarzyło albo nie powtórzyło. Mówkę tu o wypuszczeniu oszołoma z zakładu.


0

@MesQueUnClub_87 Ale tu nie chodzi o brak refleksji. Ja bym tego nie obejrzał. Ale skoro są cymbały co by obejrzały To właśnie tak się robi biznes. A oczekiwania mają się nijak do rzeczywistości. Skoro wśród rządzących polityków mamy kłamców i oszołomów. Albo jakiś minister nie ma podstawowej wiedzy o ekonomii z szkoły podstawowej. To od kogo oczekiwać?

1

@maroon Allegro już przegrało sprawę z Inoostem. Dostali nakaz pokazywania opcji dostaw bez ukrywania innych.

Teraz czeka ich jeszcze pozew o odszkodowanie.

@tbas Ważne że podatki będę dalej płacili w Polsce. @Azi a nie jak konkurencja ochłapy.

4

@MesQueUnClub_87 Mi tam nie przeszkadza monetyzowanie aż tak. Bardziej mi przeszkadza nieudolność państwa polskiego w takich czy innych sprawach.
Jeseli możesz zarobić pieniądze na oszołomach to to robisz. Tak jest świat skonstruowany.

1

@KRISU77 Dobrze jest dobra robotę robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?