PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 Te za 9gr są w sprzedaży cały rok tylko kosztują wtedy koło 1zl. Więc kto kupił to rekin biznesu.
6
@LAMC_10 Kupiłbym karnet i był na wszystkich domowych
0
@Gall To dziwne ze nie wiedział tego gość z KO który został o to zapytany w Zero ostatnio.
0
@FcPortoFan1999 Jakby był arabski puchar to Conte miałby szanse, chodz małe.
0
@Safrani Że w Widzewie myślą inaczej to miejsce w tabeli pokazuje.
0
@NeroTFP1 @Safrani A wzrost bezrobocia względem poprzedniego roku albo że ten wskaznik rośnie kilka miesięcy to ma znaczenie? Czy też tym grudniem da się wytłumaczyć?
0
@kanver_ Raphinia był i tu kwestia interpretacji. Nie tyle co absorbował tylko sędzia uznał iż skorzystał właśnie ja tej pozycji spalonej i się tam znalazł.
2
@Zoker Ciężko mi zrozumieć co tam można lubić akurat. Bo styl gry fatalny. Pucharów brak. Zawodnicy też tacy nijacy.
0
@MesQueUnClub_87 Pelna zgoda. Jeszcze taki ktoś kto robi coś takiego, jest w stanie powiedzieć o sobie iż jest kibicem....
@escarabajo Z drugiej strony krytyka jak najbardziej jest dozwolona. Różnica czasem między tym a hejtem się zaciera.
No i termin depresja moim zdaniem jest naduzywany. Nie twierdzę że on jej nie miał. Ale coraz częściej widzę niepowodzenia tym tłumaczone.
2
@Azi @Messiah10 Dla klubowych lekarzy był kluczowy jeżeli chodzi o trening i praktykę.
Natomiast w Barcy piłkarzem największym NIGDY nie byl. Najgłupszym było by zdecydowanie bliżej prawdy.
0
@Laminedependencia A jakie sukcesy on osiągnął?
1
@Karol145 No jakiegoś Wlocha zwolnionego z innego klubu. Bo tam tak w kółko się karuzela kręci.
0
@BojanKriKicz Puchar lodów wygrają.
0
@barcowy1899 Tam jest emeryt Koke i to tyle. Każdy musi ich zniszczyć.
0
Font widzę trochę próbuje być mądry i się uczy od starego wygi.
Fakty są takie że za mojego panowania Real nie wygrał żadnego pucharu - Font
0
@maroon A pływanie w nartach byś obejrzał?
1
@escarabajo Szansa jest zawsze. Jak zagra taki sezon do końca. To przyznam rację że dobry zawodnik na ligę top5.
2
Zimowe igrzyska. Jakieś skakanie w nartach, bieganie w nartach , rzucanie nartami.
Kto by pomyślał że najciekawsze będzie puszczanie garnków po lodzie.
1
@Bykunn On lubi takie co nie gryzą i na drzewo nie uciekają
1
@escarabajo Świetny mecz w jego wykonaniu. Natomiast za mało bym zmienił zdanie.
2
@Laminedependencia Ładnie przymierzył. Jeszcze pochwalę od Mbappe dostal.
0
@mrboom @mekston Przed samym strzałem Donnaruma wygonił Cherkiego z tego miejsca gdzie leciała piłka obok muru.
1
@Bykunn Sam Bekcham się wypowiadał ze Leo chciałby wrócić i mieszkać w Barcelonie.
0
@Filipem Ja bym trochę pozmieniał. Ale jednak Lewy dalej byłby poza 20. To nie jest i nie był nigdy pilkarz dla którego się przychodziło na stadiony.
0
@ViscaelBarca2007 Założym że to wolny transfer. Co zyskujemy/tracimy zestawiając go z Lewym prócz sympatii Borka.
0
@MesQueUnClub_87 Ale porównanie dałeś. Sprzedałbym jej słynny przepis na makowiec. Nie ma to nic wspólnego z brakiem człowieczeństwa. Mamy społeczeństwo idiotow. Które ogląda jakoś pato galę i zalewa tym internet. Więc tu nie będzie lepiej. Niczego nie zmieni moralizowanie kogos.
Chodzi mi o to że zawsze u Nas opinia skupią się na tym, aby ktoś miał rację i moralizowaniu. Wszyscy oburzeni bo coś się stało. Szukanie winnych bo kto go wypuścił.
Zamiast skupić się na sytuacji zeby rakoe coś się nie wydarzyło albo nie powtórzyło. Mówkę tu o wypuszczeniu oszołoma z zakładu.
0
@MesQueUnClub_87 Ale tu nie chodzi o brak refleksji. Ja bym tego nie obejrzał. Ale skoro są cymbały co by obejrzały To właśnie tak się robi biznes. A oczekiwania mają się nijak do rzeczywistości. Skoro wśród rządzących polityków mamy kłamców i oszołomów. Albo jakiś minister nie ma podstawowej wiedzy o ekonomii z szkoły podstawowej. To od kogo oczekiwać?
1
@maroon Allegro już przegrało sprawę z Inoostem. Dostali nakaz pokazywania opcji dostaw bez ukrywania innych.
Teraz czeka ich jeszcze pozew o odszkodowanie.
@tbas Ważne że podatki będę dalej płacili w Polsce. @Azi a nie jak konkurencja ochłapy.
4
@MesQueUnClub_87 Mi tam nie przeszkadza monetyzowanie aż tak. Bardziej mi przeszkadza nieudolność państwa polskiego w takich czy innych sprawach.
Jeseli możesz zarobić pieniądze na oszołomach to to robisz. Tak jest świat skonstruowany.
1
@KRISU77 Dobrze jest dobra robotę robi.