PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Czasem jak żona napisze że nic nie ugotowała ale leży nago w łóżku i czeka. To przymknie się oko na ten brak obiadu.
0
@Gaucho Z Cheslea walcząca o mistrzostwo warto dodać. @Stinger_
3
@Who_you_mam Sunderland spartolił setkę w 93minucie.
0
@BulaKG Taki sam jak ten Sentino. Pokemony które na rapowej scenie nie powinny istnieć.
0
@Kgorecki2500 Uważam że przy tym wyniku to bez znaczenia co tam było napisane i dawać takie intrukcje na kartce to beka.
0
@Eklerek A prawie wcale nie gra w tym paździerzowatym Juventusie.
0
@Faro Na Girone i te poprzednie kalafiory też nikt nie liczyl.
1
@Faro No przecież Virgil dostal szanse w presezonie i mógł zostać. Nikt go na siłę nie wyrzucał. A przy zdepwym Raphie, Rashforddzie to by pograł ale na skrzypcach. Bo co innego jest zagrać "niezły" mecz z Osasuna bez żadnej presji. A co innego grać w Barcelonie.
0
@Gall My dawalismy od lat super kontrakty. Do tego na rynku jesteśmy zagubieni i nie umiemy sprzedawać. Nikt by nie chciał odchodzic z słonecznej Barcelony.
0
@RoberDzik Wystraczy przejac kontrolę i asekurowac boki. Oni graja zawsze to samo. Przechwyt i na skrzydło.
1
Swoją drogą my dzisiaj musimy wybrać środek pola. Atletico jest tam strasznie słabe. Pewnie wyjdą Alvarezem wspomaganym przez Baene. Bo tak wychodzili ostatnio na mocniejszego rywala.
Przejąć środek pola, nacisnąć i gole same przyjdą.
0
@tbas Też na pewno Ericowi przeszkadza ta maska. Każdy kto grał w piłkę wie że to inny komfort gry.
0
@Michu94 Mogą pomyśleć. Po tej sytuacji i ostatnich występach jego notowania na rynku są bardzo wysokie.
Podobno jest w notesie Elevatora Kaborno.
0
@dge21 Może tam grać np Garcia. Według niektórych najlepszy nasz obecnie pilakarz. Albo wielka nadzieja piłki Duńskiej
0
@Faro Ale której Barcy? Obecnej, Barcy Pepa czy jakiej? Nie takie kalafiory tu grały.
Graja zawodnicy adekwatni do obecnych warunków zarządzania klubem.
0
@mordini123 Strasznie mi wszytko jedno gdzie kobity będą ten sport kaleczyły.
1
@Frimpong Tylko do sprzątania się nadają
0
@vivalaice21 Przy Pazdanie to Mbappe by z samych karnych królem strzelców był.
5
Jeszcze chwile temu pisali ze Martin to nie poziom Barcy. A dzisiaj chcą go w pierwszym składzie na stoperku.
0
@cules100pro Zidan na 2 lata co najmniej.
0
@esem91 2mln? Pff budżet za mały.
2
@Guess Arteta który wydał na transfery 600mln i nie zdobył w 6 lat żadnego poważnego trofeum? Kto mu tu tyle da kasy i czasu....
2
@Pedri16Future Chłop sobie przyjmuje do ziemii piłkę ręką i kontrowersja?
0
@Arkon A frytki z maca? Za mala paczkę 10zl! Zobacz ile to kilo ziemniaków.
0
@Stinger_ Chelsea jeszcse nie grała w tej rundzie z połowa czołówki. City czy Villa. Do tego Newcastle.
City maja na wyjedzie. Tam jest taki ścisk że oni równie dobrze co liderem to mogą być poza CL.
0
@AmigoBlancos Gdyby strzelił jakiegokolwiek gola w fazie pucharowej CL to może tak.
Ale to gdybanie.
Natomiast Vini w sezonie gdzie walczył o ZP miał liczby śmieszne i mizerne przy Salahu z ostatniego sezonu.
0
@AmigoBlancos Salah przy okazji ZP Dembele to nie był brany pod uwagę nawet.
A jeżeli chodzi o formę to mu odjechała po kilku latach. A Viniemu po roku.
1
@kanver_ Oczywiście na ten moment "talentem" jakich pęczki. Ale właśnie Rambla już go namascila na nowego Busqetsa. Widziałem nawet opinie że "Busi na sterydach" . A fakty są takie że chlop zagrał fajny presezon. Potem 2-3 dobre mecze i tyle go widzieli.
1
@Comentateiro Jest to kontynuacja dzieła Ten Haaga. Idzie mu bardzo dobrze.
0
@Bilon87 Jakby nie był Argentyńczykiem tylko był z Azerbejdżanu to miałby szanse.