1

@maroon Czasem jak żona napisze że nic nie ugotowała ale leży nago w łóżku i czeka. To przymknie się oko na ten brak obiadu.

0

@Gaucho Z Cheslea walcząca o mistrzostwo warto dodać. @Stinger_

3

@Who_you_mam Sunderland spartolił setkę w 93minucie.

0

@BulaKG Taki sam jak ten Sentino. Pokemony które na rapowej scenie nie powinny istnieć.

0

@Kgorecki2500 Uważam że przy tym wyniku to bez znaczenia co tam było napisane i dawać takie intrukcje na kartce to beka.

0

@Eklerek A prawie wcale nie gra w tym paździerzowatym Juventusie.

0

@Faro Na Girone i te poprzednie kalafiory też nikt nie liczyl.

1

@Faro No przecież Virgil dostal szanse w presezonie i mógł zostać. Nikt go na siłę nie wyrzucał. A przy zdepwym Raphie, Rashforddzie to by pograł ale na skrzypcach. Bo co innego jest zagrać "niezły" mecz z Osasuna bez żadnej presji. A co innego grać w Barcelonie.

0

@Gall My dawalismy od lat super kontrakty. Do tego na rynku jesteśmy zagubieni i nie umiemy sprzedawać. Nikt by nie chciał odchodzic z słonecznej Barcelony.

0

@RoberDzik Wystraczy przejac kontrolę i asekurowac boki. Oni graja zawsze to samo. Przechwyt i na skrzydło.

1

Swoją drogą my dzisiaj musimy wybrać środek pola. Atletico jest tam strasznie słabe. Pewnie wyjdą Alvarezem wspomaganym przez Baene. Bo tak wychodzili ostatnio na mocniejszego rywala.
Przejąć środek pola, nacisnąć i gole same przyjdą.

0

@tbas Też na pewno Ericowi przeszkadza ta maska. Każdy kto grał w piłkę wie że to inny komfort gry.

0

@Michu94 Mogą pomyśleć. Po tej sytuacji i ostatnich występach jego notowania na rynku są bardzo wysokie.
Podobno jest w notesie Elevatora Kaborno.

0

@dge21 Może tam grać np Garcia. Według niektórych najlepszy nasz obecnie pilakarz. Albo wielka nadzieja piłki Duńskiej

0

@Faro Ale której Barcy? Obecnej, Barcy Pepa czy jakiej? Nie takie kalafiory tu grały.

Graja zawodnicy adekwatni do obecnych warunków zarządzania klubem.

0

@mordini123 Strasznie mi wszytko jedno gdzie kobity będą ten sport kaleczyły.

1

@Frimpong Tylko do sprzątania się nadają

0

@vivalaice21 Przy Pazdanie to Mbappe by z samych karnych królem strzelców był.

5

Jeszcze chwile temu pisali ze Martin to nie poziom Barcy. A dzisiaj chcą go w pierwszym składzie na stoperku.

0

@cules100pro Zidan na 2 lata co najmniej.

0

@esem91 2mln? Pff budżet za mały.

2

@Guess Arteta który wydał na transfery 600mln i nie zdobył w 6 lat żadnego poważnego trofeum? Kto mu tu tyle da kasy i czasu....

2

@Pedri16Future Chłop sobie przyjmuje do ziemii piłkę ręką i kontrowersja?

0

@Arkon A frytki z maca? Za mala paczkę 10zl! Zobacz ile to kilo ziemniaków.

0

@Stinger_ Chelsea jeszcse nie grała w tej rundzie z połowa czołówki. City czy Villa. Do tego Newcastle.

City maja na wyjedzie. Tam jest taki ścisk że oni równie dobrze co liderem to mogą być poza CL.

0

@AmigoBlancos Gdyby strzelił jakiegokolwiek gola w fazie pucharowej CL to może tak.
Ale to gdybanie.

Natomiast Vini w sezonie gdzie walczył o ZP miał liczby śmieszne i mizerne przy Salahu z ostatniego sezonu.

0

@AmigoBlancos Salah przy okazji ZP Dembele to nie był brany pod uwagę nawet.

A jeżeli chodzi o formę to mu odjechała po kilku latach. A Viniemu po roku.

1

@kanver_ Oczywiście na ten moment "talentem" jakich pęczki. Ale właśnie Rambla już go namascila na nowego Busqetsa. Widziałem nawet opinie że "Busi na sterydach" . A fakty są takie że chlop zagrał fajny presezon. Potem 2-3 dobre mecze i tyle go widzieli.

1

@Comentateiro Jest to kontynuacja dzieła Ten Haaga. Idzie mu bardzo dobrze.

0

@Bilon87 Jakby nie był Argentyńczykiem tylko był z Azerbejdżanu to miałby szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?