Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laminedependencia Znając łysego, to Pedri minimum 150 minut zbierze na kadrze.
2
@NeroTFP1 W ogóle jaka plejada gwiazd występowała w tej serii. Oprócz wymienionych przez Ciebie byli przecież jeszcze Jason Statham, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Jet Li, Scott Adkins, Mel Gibson, czy Harrison Ford.
0
@NeroTFP1 Bardziej wkurwiające od tego pchania Grosickiego, jest to, że on zakończył kariere reprezentacjyjną. Dostal pożegnanie z honorami, a nagle mu się odwidziało i on jednak wraca, bo kumpel od wódki został selekcjonerem.
4
Raków piździaków dawać gola.
3
@mmaciass Ostatni ich mecz widziałem, gdy grali z nami na Camp Nou. Podobał mi się tam ich występ, liczę na powtórkę w LM.
0
Niezła sraka w drugiej połowie. Chłopaki ewidentnie głowami juz na kadrach.
0
@kanver_ Przecież to było nawiązanie do klasyka Piotra Ćwielonga
0
Niedziela, godzina 14. To nie jest pora do gry w piłkę.
2
@FIJI Czyli tak samo jak w każdym meczu. Nic nowego
4
Fajnie jest mieć dobrego bramkarza
6
@Arden Bellingham z takimi liczbami był w Top 5 Złotej Piłki. Fermin może znajdzie się w najlepszej 30.
1
@mekston Niech dadzą Ferrari możliwośc rozwoju silnika, to będzie jakaś walka w tym sezonie. Reszta jest bez podjazdu
1
@MessiForeverTheBest Ego wyjebane ma, ale piłkarzem był zajebistym. Top 5 polskich zawodników w historii.
3
@blakkudium Bardzo dobra opcja. Brać go
0
@escarabajo W lidze często widać u nich takie rozprężenie, ale w Lidze Mistrzów trzymają poziom
0
@escarabajo Myślę, że los Slota jest już przesądzony. Ostateczny wyrok zapadnie po tym, jak im PSG zrobi z dupy jesień średniowiecza w ćwierćfinale LM.
6
@Who_you_mam Przecież już Mbappe przyszedł i wygrywają wszystko jak leci na 10 lat do przodu, to po co im jeszcze Olise?
0
@Chada Miejmy nadzieję, że Mike Shinoda udostępni nam więcej takich perełek jak "Lost", czy "More the Victim". W przyszłym roku 20 rocznica wydania "Minutes to Midnight", więc może jeszcze posłuchamy głosu Chestera w niesłyszanych dotąd kawałkach
2
@Luciano99 Kiedyś spróbowałem ciepłego Halnego Mega Mocnego. Był to jedyny przypadek w życiu, gdy wylewałem piwo do kibla, choć nie wiem, czy można to było nazwać piwem
6
@ViscaelBarca2007 Szczerze mówiąc, to Kane jest dokładnym przeciwieństwem opisu, który podałeś. Piłkarz kompletny
3
@LAMC_10 Nie ma co pierwszych kontaktów z mamutem brać na poważnie. Wąsek też kiedyś się panicznie bał, a jak złapał formę, to latał pięknie. Do tego Tomasiak ostatnio wpadł w lekki dołek. Możliwe, że odczuwa trudy długiego sezonu. Niedosc, że chłopak ciągnie naszą kadrę, został potrójnym medalistą olimpijskim, to jeszcze na MŚ Juniorów musiał skakać.
1
@gumaz Pomagał wielu ludziom pokonać tego demona. Niestety sam przegrał tą walkę
3
@gumaz Jest to jedna z nielicznych obcych mi osób, której śmierć bardzo zabolała mnie osobiście. Chester praktycznie od dziecka był moim idolem. Linkin Park towarzyszy mi od zawsze. Jego walka i opowieści o zmaganiach z depresją, podejście do tego wszystkiego było naprawdę niesamowite. Ważne bylo, ze mowil o tym otwarcie i pomógł wielu osobom pokonać najgorsze momenty życia. Nagranie, które wstawiłeś zostało nagrane dokładnie 6 dni przed jego samobójstwem, a wydawał się tam tak szczęśliwy i wyluzowany...
5
Gdyby żył, Chester Bennington obchodziłby dziś 50 urodziny. Z tej okazji łapcie tu jeden z moich ulubionych występów LP na żywo.
1
@Kubajnos345 Jak któryś z polskich klubów osiągnie poziom sportowy Szachtara, to będzie dobrze.
1
@JimMorrisonFCB Dobry bramkarz. Z Juventusem też robił co mógł
1
Po co oni trzymają tego Osimhena? Gips w przerwie chcą mu założyć?
1
@Wiktorek2002 Ryby, dzieci i madryciaki głosu nie mają.
2
Osimhen zaraz w temblaku będzie gral
12
@kanver_ Trzeba przyznać, że biednie to wygląda poza Messim.