0

@Laminedependencia Znając łysego, to Pedri minimum 150 minut zbierze na kadrze.

2

@NeroTFP1 W ogóle jaka plejada gwiazd występowała w tej serii. Oprócz wymienionych przez Ciebie byli przecież jeszcze Jason Statham, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Jet Li, Scott Adkins, Mel Gibson, czy Harrison Ford.

0

@NeroTFP1 Bardziej wkurwiające od tego pchania Grosickiego, jest to, że on zakończył kariere reprezentacjyjną. Dostal pożegnanie z honorami, a nagle mu się odwidziało i on jednak wraca, bo kumpel od wódki został selekcjonerem.

4

Raków piździaków dawać gola.

3

@mmaciass Ostatni ich mecz widziałem, gdy grali z nami na Camp Nou. Podobał mi się tam ich występ, liczę na powtórkę w LM.

0

Niezła sraka w drugiej połowie. Chłopaki ewidentnie głowami juz na kadrach.

0

@kanver_ Przecież to było nawiązanie do klasyka Piotra Ćwielonga


0

Niedziela, godzina 14. To nie jest pora do gry w piłkę.

2

@FIJI Czyli tak samo jak w każdym meczu. Nic nowego

4

Fajnie jest mieć dobrego bramkarza

6

@Arden Bellingham z takimi liczbami był w Top 5 Złotej Piłki. Fermin może znajdzie się w najlepszej 30.

1

@mekston Niech dadzą Ferrari możliwośc rozwoju silnika, to będzie jakaś walka w tym sezonie. Reszta jest bez podjazdu

1

@MessiForeverTheBest Ego wyjebane ma, ale piłkarzem był zajebistym. Top 5 polskich zawodników w historii.

3

@blakkudium Bardzo dobra opcja. Brać go

0

@escarabajo W lidze często widać u nich takie rozprężenie, ale w Lidze Mistrzów trzymają poziom

0

@escarabajo Myślę, że los Slota jest już przesądzony. Ostateczny wyrok zapadnie po tym, jak im PSG zrobi z dupy jesień średniowiecza w ćwierćfinale LM.

6

@Who_you_mam Przecież już Mbappe przyszedł i wygrywają wszystko jak leci na 10 lat do przodu, to po co im jeszcze Olise?

0

@Chada Miejmy nadzieję, że Mike Shinoda udostępni nam więcej takich perełek jak "Lost", czy "More the Victim". W przyszłym roku 20 rocznica wydania "Minutes to Midnight", więc może jeszcze posłuchamy głosu Chestera w niesłyszanych dotąd kawałkach

2

@Luciano99 Kiedyś spróbowałem ciepłego Halnego Mega Mocnego. Był to jedyny przypadek w życiu, gdy wylewałem piwo do kibla, choć nie wiem, czy można to było nazwać piwem

6

@ViscaelBarca2007 Szczerze mówiąc, to Kane jest dokładnym przeciwieństwem opisu, który podałeś. Piłkarz kompletny

3

@LAMC_10 Nie ma co pierwszych kontaktów z mamutem brać na poważnie. Wąsek też kiedyś się panicznie bał, a jak złapał formę, to latał pięknie. Do tego Tomasiak ostatnio wpadł w lekki dołek. Możliwe, że odczuwa trudy długiego sezonu. Niedosc, że chłopak ciągnie naszą kadrę, został potrójnym medalistą olimpijskim, to jeszcze na MŚ Juniorów musiał skakać.

1

@gumaz Pomagał wielu ludziom pokonać tego demona. Niestety sam przegrał tą walkę

3

@gumaz Jest to jedna z nielicznych obcych mi osób, której śmierć bardzo zabolała mnie osobiście. Chester praktycznie od dziecka był moim idolem. Linkin Park towarzyszy mi od zawsze. Jego walka i opowieści o zmaganiach z depresją, podejście do tego wszystkiego było naprawdę niesamowite. Ważne bylo, ze mowil o tym otwarcie i pomógł wielu osobom pokonać najgorsze momenty życia. Nagranie, które wstawiłeś zostało nagrane dokładnie 6 dni przed jego samobójstwem, a wydawał się tam tak szczęśliwy i wyluzowany...

5

Gdyby żył, Chester Bennington obchodziłby dziś 50 urodziny. Z tej okazji łapcie tu jeden z moich ulubionych występów LP na żywo.



1

@Kubajnos345 Jak któryś z polskich klubów osiągnie poziom sportowy Szachtara, to będzie dobrze.

1

@JimMorrisonFCB Dobry bramkarz. Z Juventusem też robił co mógł

1

Po co oni trzymają tego Osimhena? Gips w przerwie chcą mu założyć?

1

@Wiktorek2002 Ryby, dzieci i madryciaki głosu nie mają.

2

Osimhen zaraz w temblaku będzie gral

12

@kanver_ Trzeba przyznać, że biednie to wygląda poza Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?