35

Niech tylko w ćwierćfinałach trzymają tą łysą pałe Marciniaka z daleka od meczów Barcelony

0

@kaamil1910 Daj spokój. Każdy kto jebał Lewandowskiego jest usprawiedliwiony.

34

Ten luz Wojtasa. Chłop ma wyjebane na piłkę, daje show, kiwa se na bramce, pali szlugi w szatni. On zostanie tu zapamiętany bardzo pozytywnie xd

0

Ja pierdole, zardzewialy Wojtas wbija na brame xd

0

@FabianekMrozek Arsenal odrazu do półfinału awansował? Nie wiedziałem.

1

@Arden Każdy kto jebał Lewandowskiego, powinien być usprawiedliwiony.

2

Hansi postanowił zaserwować dziś odwróconą Lizbonę

4

Musiał ich tam nieźle Flick zjebac w szatni.

0

Pojebane liczby robi Fermin w tym sezonie. Zaraz dobije do 30 G+A

0

@El Plutoninho Przypominam, że ten 18-latek wrocil do gry parę tygodni temu, po rocznej przerwie spowodowanej poważną kontuzją. On tu gra, tylko i wyłącznie przez kontuzje Frenkiego.

1

@BARCA1899Messi Za to z przodu dwie klasy niżej.

1

@JanuszKorwinMikke 27 goli + asyst w tym sezonie. Chciałbym, żeby każdy taki regres notowal

2

@Kibol_83 A co mieli tu robić? Płakać, że uniknęło się PSG?

1

Dwa gole w dupe już są, więc norma Ligo Mistrzowa wyrobiona.

0

@Eklerek Co to za wkrętka Hiszpanów i robienie z Alonso męczennika, jakby on pierwszy jechał ujowym bolidem? xd

1

@Azi No nie powiedziałbym. Dopiero co się urodzić, a już być starą k**** ...

0

@Azi Jak można tak skrzywdzić córkę i nazwać ją Legia?

2

@PIWOSZ89 Ze wszystkich 36 klubów, Ligę Mistrzów wygra tylko jeden. Opłaca się w ogóle grać, gdy szanse są tak małe?

3

@norbi77 Najlepsze jest to, że najmniej prawdopodobnie w Twojej teorii wygląda strzelenie przez City 4 bramek do 60 minuty.

0

@Hosh Jak zmieniać na coś w Ekstraklasie, to mam nadzieje, ze na Lecha.

2

@Kapitan9 Prędzej sprzedałbym Balde i za te pieniądze wykupił Cancelo + dorzuciłbym Grimaldo. Kounde się jeszcze odkręci.

3

@gumaz 1. Messi, 2. Ronaldinho, 3. Cruyff, 4. Xavi, 5. Iniesta.

1

@blakkudium Bierz Neymara na mundial siwy dziadku. Nie zabieraj nam tego.

8

@Kgorecki2500 Niech zwroci się do swojej Rady Pokoju o pomoc, czy już o niej zapomniał i czas na nowe zabawki?

11

@AmigoBlancos City jest tak bezpłciowe, że chyba tylko Guardiola łudzi się jeszcze na jakiś powrót w tym dwumeczu.

0

@LAMC_10 Kubacki najlepszy okres miał za Thurnbichlera, na którego później się wypiął. Tak to całą kariere klepał punkt K.

2

@Laminedependencia Albo po tylu latach udało się coś wbić do tego pustego łba xd

0

@Encore To będzie spektakularna lotka z turnieju w 1/8 lub 1/4 z jakimś Urugwajem, albo Wybrzeżem Kosci Słoniowej

3

@Lionel_Messi10 Setki stadionów na świecie (nie wiem, czego akurat miałoby być to grane w Europie), a Ci wymyślili sobie Bernabeu - stadion w stolicy jednej ze stron pojedynku. No debile.

0

@Jackazz Wyciszyli wulgaryzmy dziady. To zbrodnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?