Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Niech tylko w ćwierćfinałach trzymają tą łysą pałe Marciniaka z daleka od meczów Barcelony
0
@kaamil1910 Daj spokój. Każdy kto jebał Lewandowskiego jest usprawiedliwiony.
34
Ten luz Wojtasa. Chłop ma wyjebane na piłkę, daje show, kiwa se na bramce, pali szlugi w szatni. On zostanie tu zapamiętany bardzo pozytywnie xd
0
Ja pierdole, zardzewialy Wojtas wbija na brame xd
0
@FabianekMrozek Arsenal odrazu do półfinału awansował? Nie wiedziałem.
1
@Arden Każdy kto jebał Lewandowskiego, powinien być usprawiedliwiony.
2
Hansi postanowił zaserwować dziś odwróconą Lizbonę
4
Musiał ich tam nieźle Flick zjebac w szatni.
0
Pojebane liczby robi Fermin w tym sezonie. Zaraz dobije do 30 G+A
0
@El Plutoninho Przypominam, że ten 18-latek wrocil do gry parę tygodni temu, po rocznej przerwie spowodowanej poważną kontuzją. On tu gra, tylko i wyłącznie przez kontuzje Frenkiego.
1
@BARCA1899Messi Za to z przodu dwie klasy niżej.
1
@JanuszKorwinMikke 27 goli + asyst w tym sezonie. Chciałbym, żeby każdy taki regres notowal
2
@Kibol_83 A co mieli tu robić? Płakać, że uniknęło się PSG?
1
Dwa gole w dupe już są, więc norma Ligo Mistrzowa wyrobiona.
0
@Eklerek Co to za wkrętka Hiszpanów i robienie z Alonso męczennika, jakby on pierwszy jechał ujowym bolidem? xd
1
@Azi No nie powiedziałbym. Dopiero co się urodzić, a już być starą k**** ...
0
@Azi Jak można tak skrzywdzić córkę i nazwać ją Legia?
2
@PIWOSZ89 Ze wszystkich 36 klubów, Ligę Mistrzów wygra tylko jeden. Opłaca się w ogóle grać, gdy szanse są tak małe?
3
@norbi77 Najlepsze jest to, że najmniej prawdopodobnie w Twojej teorii wygląda strzelenie przez City 4 bramek do 60 minuty.
0
@Hosh Jak zmieniać na coś w Ekstraklasie, to mam nadzieje, ze na Lecha.
2
@Kapitan9 Prędzej sprzedałbym Balde i za te pieniądze wykupił Cancelo + dorzuciłbym Grimaldo. Kounde się jeszcze odkręci.
3
@gumaz 1. Messi, 2. Ronaldinho, 3. Cruyff, 4. Xavi, 5. Iniesta.
1
@blakkudium Bierz Neymara na mundial siwy dziadku. Nie zabieraj nam tego.
8
@Kgorecki2500 Niech zwroci się do swojej Rady Pokoju o pomoc, czy już o niej zapomniał i czas na nowe zabawki?
11
@AmigoBlancos City jest tak bezpłciowe, że chyba tylko Guardiola łudzi się jeszcze na jakiś powrót w tym dwumeczu.
0
@LAMC_10 Kubacki najlepszy okres miał za Thurnbichlera, na którego później się wypiął. Tak to całą kariere klepał punkt K.
2
@Laminedependencia Albo po tylu latach udało się coś wbić do tego pustego łba xd
0
@Encore To będzie spektakularna lotka z turnieju w 1/8 lub 1/4 z jakimś Urugwajem, albo Wybrzeżem Kosci Słoniowej
3
@Lionel_Messi10 Setki stadionów na świecie (nie wiem, czego akurat miałoby być to grane w Europie), a Ci wymyślili sobie Bernabeu - stadion w stolicy jednej ze stron pojedynku. No debile.
0
@Jackazz Wyciszyli wulgaryzmy dziady. To zbrodnia