1

@gumaz Mogliby dać coś na zastępstwo. GP Malezji, albo GP Niemiec byłoby spoko.

0

@Xxxbarca4ever Mógłby się Russellowi Mercedes zepsuć, to byłoby ciekawiej. Norris i tak nie odegrałby żadnej wiekszej roli w tym wyścigu.

1

@BojanKriKicz Spokojnie. Zaraz wraca dyktator Mbappe i bucowaty Angol. Znowu będą się dublować z Vickiem na skrzydle, a Bellingham będzie biegal bez mapy.

8

@Katalończyk 99 Nie w Ekstraklasie. Tu nikt nie wygrywa trzech meczów z rzędu.

6

Pierwsze w karierze zwycięstwo Deschwandena!!! Super sprawa

0

@Bykunn Myślę, że nawet w tym momencie, chwilę po zawetowaniu SAFE i tak ponad 80% żołnierzy zagłosowałoby na Nawrockiego. Takie to właśnie środowisko

0

Sensacyjnie bez Domena w drugiej serii

0

Coś sie Finowie rozskakali ostatnio

6

Dziś o 21 potężne Elche trenera Edera Sarabii pokona Real Madryt, pokazując Manchesterowi City jak się to robi.

1

@GeneralXavi Myślę, że są. W Anglii pewnie ustawiłaby się po niego kolejka klubów takich jak Newcastle, Aston Villa, czy Tottenham. Sęk w tym, że ma dość wysoki kontrakt i najwidoczniej na pierwszym miejscu postawił chęć pozostania w Barcelonie. U nas ma szansę pokazać się "na salonach".

1

@Tasde Może nie rywalizujesz o części sekundy, ale za to musisz wyłączyć ten mózg i sypać ponad 200km/h między drzewami, na szutrze po wąskich i kretych drogach. To trzeba mieć jaja nie z tej ziemii. Rajdy wymagają zupełnie innego zestawu umiejętności. Nie wydaje mi się, żeby Verstappen poradził sobie w WRC równie dobrze, co na torze. Tak samo Ogier nie byłby konkurencyjny na torze F1, tak jak jest na rajdowych odcinkach

3

Antonelli jest nadzieją na to, że Mercedes nie będzie co wyscig robił P1/P2. Ferrari ma dużo lepszy duet kierowców.

0

@Cryptolis Szczerze mówiąc naprawde duży procent żołnierzy jest w wojsku właśnie dlatego, że nie potrafią wykonywać żadnej, potencjalnie bardziej dochodowej pracy. Mechanik samochodowy musi coś umieć, w wykończeniówce trzeba coś umieć, bo inaczej nie zarobisz, a w wojsku? Biorą praktycznie każdego, kto się zgłosi i 6 tysięcy na miesiąc wlatuje. Szanuje żołnierzy, sam jeszcze niedawno nim byłem, ale rzuciłem kwita i poszedłem w budowlanke/wykończeniówke. Nie bez powodu kiedyś się mówiło, że "jak nie wiesz co w życiu robić, to idź do wojska".

1

@Eklerek Nie odpuszczaj, bo to będzie pierwsze zwycięstwo Ferrari.

11

@norbi77 Po pierwsze Prezes, po pierwsze partia.

2

@draxidox xddd to trzeba traktować jako program satyryczny

0

@Roobo Armię trzeba mieć, ale nie musielibyśmy budować jej takim nakładem i w takim tempie jak obecnie.

0

@Bykunn Również uważam, że na szanse na otwarty konflikt z Rosją są dosyć małe, jednak co w momencie, gdy zostanie zaatakowana Litwa/Łotwa/Estonia? Jesteśmy w NATO i będziemy mieli obowiązek im pomóc. Musimy mieć silne i sprawne siły zbrojne.

8

Ile piękniejszy byłby świat, gdyby Rosja zaczynała się za Uralem. Sporą część z 5% PKB jakie pompujemy w siły zbrojne przez nieprzewidywalnego i agresywnego sąsiada, moglibyśmy przeznaczyć na inne sektory gospodarki. Nie potrzebne byłyby żadne SAFE'y, kredyty w Korei, czy Abramsy z USA. Po co taka Rosja w ogóle istnieje?

1

@Arden Potężny Victor Coconut Osimhen


2

Poprzednia Finalissima była na kontynencie zdobywcy Euro, więc ta powinna być w Ameryce Południowej. Niech grają na Maracanie i po problemie.

0

@RaphiniaGoat Poszło

0

@Zoker Potężny Bayern zawsze jest potężny, ale na wiosnę zdarza im się ta jedna zawiecha, przez którą odpadają z Ligi Mistrzów. W tym roku będzie to ćwierćfinał.

14

Pierwsze lepsze Elche stawia trudniejsze warunki Realowi, niż to mierne City.

3

Potężny Arbeloa rozstrzygnął dwumecz z City w pierwsze 45 minut. Potężna kompromitacja Guardioli. Dostać takie wciry na zdziesiątkowany Real

3

@Luciano99 Piłkarze pipki stają się idolami dzieciaków, z których wyrosną takie same pipki. Rośnie pokolenie pipek

1

@tbas Niezadowolony bo Kovacic, Gvardiol, Rico Lewis dalej kontuzjowani i nie ma ich nawet na ławce. W razie wdupienia z Realem będzie wymówka.

4

Ławka City: Marmoush, Cherki, Reijnders, Foden, Nico, Stones, Nunes, Ake.
Można się bawić?

2

Jak na zestawienie Araujo-Cubarsi-Maldini-Cancelo w obronie, to strata tylko jednej bramki w meczu jest sukcesem.

3

@Eto'o9 R10 Przecież my w Lidze Mistrzów cały sezon taką kaszane gramy. Męczymy z Brugią, Pragą, Eintrachtem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?