0

@Pedri16Future Top 5 piłkarzy La Liga w historii bez wygranego tytułu xd

5

@Destroyer_of_Worlds Neymar w sezonie 14/15 w fazie grupowej strzelił 3 gole. W półfinałach z Bayernem strzelił 3 gole, w tym kluczowy dublet w Monachium, w ćwierćfinałach z PSG też 3 bramki. W finale z Juventusem gol. Był także królem strzelców tej edycji. Sorry, ale Raphinha mógłby strzelic 20 goli w jednej edycji, ale dla mnie zawsze Neymar będzie wyżej.

5

@ranger3120 Mają rozjebać Real. Cała reszta mnie nie obchodzi

3

@pawelpi04 Wytrwałości w walce dla was i młodego. Tylko zwycięstwo!

0

@Arden Trzeba uczciwie przyznać, że Flick też nie był w sytuacji, żeby nas tutaj rozgrywać. W reprezentacji Niemiec była totalna klapa i Barcelona w sumie spadła mu z nieba. Idealne miejsce, żeby udowodnić swoją wartość. Obie strony na tym skorzystały, co w sumie mnie cieszy.

2

@Kessie Rozpoczynamy operacje Barbarossa

2

@Lanosss Czy ja wiem, czy bogatej? Biedy nie było, ale ojciec mechanik kupił rozbitą 19-tke za grosze i sam ją zrobił. Szkoda, że później służyła za auto budowlane i zgniła, ale jest plan kupic coś podobnego i doprowadzić do fajnego stanu. Tak poprostu, z sentymentu.

2

@Lanosss Renault 19, co to byl za wóz. Mój stary się takim woził. Pierwsze nauki jazdy na ściernisku człowiek zaliczył tą furką

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Czajka90 A taki był ładny, dortmundzki

0

@Arden Laporta, to nie Barcelona. Jeśli ktoś uderza w Laporte imiennie, nie jest to równoznaczne z uderzaniem w klub, czy drużynę. Mówimy tu o Xavim, które całe swoje życie oddał Barcelonie. Ma prawo mówić, to co myśli i czuje. Nie słynął nigdy z najmądrzejszych wypowiedzi, ale jestem w stanie uwierzyć, że jest w tej wypowiedzi sporo faktów. Sam cyrk z jego zwolnieniem mówi sam za siebie.

0

@lucca87 Niestety proces starzenia się dynamicznych skrzydłowych jest zazwyczaj bardzo brutalny.

2

Szczerze mówiąc, donrze, że to mówi. Nawet jeśli odpuszczenie Messiego było dobrą decyzją, to niech Laporta ze szwagrem nie zasłaniają się cały czas La Liga, kontraktami, czy Tebasem. Wiadome, że po tym jak wbili nóż w plecy Messiemu w 2021 roku, nie wróci tu jako potulny człowiek Laporty. Raz, że taka wojenka mogła źle wpłynąć na drużynę, a dwa zgruzowaloby to wizerunek prezydenta. Poprostu nie mogli sobie na To pozwolić z własnego punktu widzenia, nawet jeśli finanse pozwalały.

6

@pride1899 Skończył kariere w 2015 roku, przed drugą kadencją Barto. Wtedy jeszcze nikomu nie przeszkadzało jego zarządzanie klubem. Kibice też piali z zachwytu bo były Neymary, Suarezy, tryplety itp.

0

Finlandia na podium. Super sprawa!

4

Tomasiak dziś niebezpiecznie przypominał Kubackiego. Leci w górę, zamiast do przodu

0

@draxidox Gość z tweeta podnieca się swoją hybrydą, a przy cenach paliwa ze zdjecia, pomiędzy dieslem, a benzyną jest 50 złotych różnicy na moim pełnym baku. Rzeczywiście tragedia, idę po rower.

0

@Criss18Barca Czyli Realnie jakieś 6-8 miejsce. Przy dobrych wiatrach 4-5.

1

@Encore Prawdziwy, brytolski buc. On jest gorszy od Norrisa zdecydowanie. Kto uwaza inaczej, ten zmieni zdanie w trakcie tego sezonu.

3

@tbas Lewy jest szykowany do odejścia i żadne gadki Laporty pod publiczkę tego nie zmienią. Gdyby były widoki na jego pozostanie Flick probowalby go budować minutami, a jak widać nie próbuje.

0

@Who_you_mam Z tamtych rejonów ciężko będzie im wrócić. Chłopaki z sił zbrojnych Ukrainy daliby im jakies ciekawe zajęcie i zadbali o to, żeby się nie nudzili.

2

@FCB24 Co wnosi Olmo? 6 goli + 6 asyst w samej lidze. Dużo ważnych bramek w trudnych momentach, a kluczowych podań, otwierających drogę innym zawodnikom nie zliczę. Szybko zapominacie. Ma teraz gorszy okres, ale Dro narazie nawet przy nim nie stał i byc może nigdy nie stanie.

0

@gumaz Z miejsca wywieźć do Donbasu.

5

Aston co sobie testy w Australii zrobił xd

1

@FCB_dimiC Tam u Leclerca musi być coś z samochodem. Nie wierze, ze nie odrabialby do Kimiego mając świeższe opony

2

Wyglada na to, że Mercedes oprócz nielegalnego silnika, który został dopuszczony warunkowo na jeden sezon, zbudował samochód, który nie niszczy opon. To będzie ciężki sezon..

3

Audi spokojnie się będzie o punkty biło w tym sezonie.

2

@FCB_dimiC Raz, że będą mieć z tym problem. Dwa, że tutaj co chwile może być jakaś neutralizacja przez zepsuty samochód na torze

3

@Eklerek Wytrzymał dłużej niż Red-Bull xd

10

Russell już płacz, bo ma przed sobą Pana Kierowcę, a nie miękką faje. Leclerc tanio skóry nie sprzeda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?