1

Ferrari rakieta na starcie

1

@JBgomeS Briatore dobrze tam "doradza" xd

0

Silnik Mercedesa nie pomógł Alpine. Samochód w dalszym ciągu padlina

1

@RobsonPL Ostatni dobry dźwięk był w 2013 roku

1

Jaki dziwny dzwon. Jechał prosto i nagle zblokowany tył

1

@Encore Rachunek jest prosty: Tarcza wspólnoty >>> 3x Liga Mistrzów.

0

@Kubsoleon Piłkarze są jedynie pracownikami tego klubu. Poza tym Barcelona, to wiele przeróżnych sekcji sportowych, a nie tylko pilka nożna.

1

@malypuzon Leclerc każdą taczką z Maranello wskoczyłby do top5, ale Lewis też jest wysoko. Chyba będzie to dobry wóz

2

Człowiek wstaje rano, Ferrari na P1, P2 i humor gituwa.

5

@majkiii Alurat u Kuleszy nie ma znaczenia, czy to weekend. On wiecznie jest najebany

12

@tbas Jakiej siły on chce użyć przeciwko państwu, które ma jedną z najlepszych i skutecznych armii w Europie? Widać, że dupka się pali z tą ropą i gazem

4

@Arden Najlepsza drużyna w historii tego sportu i nikt nawet nie był blisko.

2

@Criss18Barca Pisząc o Casado miałem na myśli pierwszą połowę poprzedniego sezonu, gdzie był absolutnie genialny. Wiadomo, że teraz obniżył loty i jego rola zmalała, ale swoje za kadencji Flicka pograł

3

@El Plutoninho Suarez gryzł ludzi na boisku, Eto'o też rozumem nie grzeszył, a tutaj grali. Całkiem nieźle na tym wyszliśmy. Wolałbym jebnietego Osimhena niż Ferrana/dziadka Lewego co mecz.

5

Hansi Flick wystrugal sobie Gerarda Martina na lewej obronie, a później zrobił z niego środkowego obrońcę. Wyciągnął z rezerw Bernala i Casado, tworząc z nich wazne ogniwa kadry. Z Erica zrobił żołnierza uniwersalnego, który zagra na śo, lo, po i defensywnym pomocniku. Teraz musi wyrzeźbić kogoś na 9, bo brak napastnika będzie decydujący w takich meczach jak dziś.

36

Łapiemy się z nimi w 1/4 finału LM i bierzemy rewanż. Tak to widzę.

4

O sedziowaniu powiedziano juz wszystko, ale trochę boli ta pierwsza połowa na Metropolitano, bo to był jakiś błąd w Matrixie. Cztery bramki w dupe do przerwy (moglo byc wiecej), w tym samobój Erica po kiksie Joana... Przecież takie coś zdarza się Barcelonie w jednym meczu na 1000, albo rzadziej. To było coś jak 7:1 Niemców z Brazylią - pewnie nigdy się nie powtórzy.

6

Bernal swoją grą sprawia, że coraz mniej czeka się na powrót Frenkiego.

1

Niczego nie pragnę bardziej niż gola Araujo teraz.

0

@Roobo Ryzykować tak, ale nie zdrowiem najważniejszego zawodnika. Pedri jest potrzebny w lidze i LM, a dopiero wrócił po kontuzji.

2

@Arden Miejmy nadzieję, że marzec będzie bardziej udany dla Rekina

0

@capoN Raz, że w przypadku Suareza, to była recydywa. Dwa, to byl Mundial. Został zawieszony przez FIFE. W przypadku Rudigera mamy do czynienia z La Liga, czyli pewnie nikt nie kiwnie palcem w tej sprawie.

9

Zjeb Rudiger nie powinien do końca sezonu boiska oglądać. Moim zdaniem przy takich wyjątkowo brutalnych, agresywnych, czy celowych zagraniach komisja powinna wlepiać zawieszenia po meczu, nawet jeśli sędzia tego nie odnotowal w protokole.

5

@Katalonik97 Powinni jeszcze bez zjeba Rudigera jechac

0

@Vurt Stawianie autobusu, to najgłupsze co mogą zrobić szczerze mówiąc. Ja na ich miejscu wolałbym wyjść z takim samym nastawieniem jak w pierwszym meczu. Jak nas docisną, to nie ma bata, że gola nie wpakują.

2

@Kessie Gość nigdy z Ferrari nie odejdzie. Ja go sobie nie wyobrazam w innym kombinezonie.

5

Roma zamiast pograć spokojnie, przetrzymać, to jakieś wybijanie na pałe, oddawanie piłki za darmo Juventusowi i została za to skarcona. Tak, czy siak świetny mecz.

1

@Antimadridista_WR Roma jeździ na dupie. Widać, że bardzo im zależy, żeby wygrać ten mecz.

1

@Criss18Barca To tylko świadczy o poziomie niemieckich bramkarzy

0

Co za asysta Kone. Wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?