2

@Kessie Gość nigdy z Ferrari nie odejdzie. Ja go sobie nie wyobrazam w innym kombinezonie.

5

Roma zamiast pograć spokojnie, przetrzymać, to jakieś wybijanie na pałe, oddawanie piłki za darmo Juventusowi i została za to skarcona. Tak, czy siak świetny mecz.

1

@Antimadridista_WR Roma jeździ na dupie. Widać, że bardzo im zależy, żeby wygrać ten mecz.

1

@Criss18Barca To tylko świadczy o poziomie niemieckich bramkarzy

0

Co za asysta Kone. Wow

1

Ale jest rozpierdziel taktyczny w tym meczu Romy i Juve, ale dobrze się to nawet ogląda

2

@kanver_ A mógł sobie James Bond strzelić Perłę Mocną

0

@messi564 Juventus tak samo jak my mocno oberwał finansowo podczas covidu. Różnica polega na tym, że Barcelona jest dużo większym klubem i marką, co pozwolilo nam sie sportowo dźwignąć. No i La Masia uratowała nam dupe.

2

Ładna brama Romy

4

@Pedri16Future Do Yamala i Rashforda nie ma się o co przyczepić. Dobre liczby robią, a Fermin zdecydowanie przebił już moje przedsezonowe oczekiwania. Jestem bardzo ciekawy, gdzie ten chłopak ma sufit.

0

@Pedri16Future 16 i 15 goli dla napastnika Barcelony w marcu, to nie jest fajny wynik.

0

@Karol145 Luźne 220 baniek na 3 nazwiska, a Ty Hansi Flicku bij się o tryplet drugi rok z rzędu nowym bramkarzem, Roonym i Cancelo.

4

@kanver_ Niewiadomo czyja kariera w Benfice potrwa dluzej. Prędzej Mourinho wyleci na zbity pysk (jak mial w zwyczaju z kazdego ostatniego klubu), niż coś temu Prestianniemu udowodnią.

3

@Hosh Jak Legia utrzyma się tym jednym punktem, to będziecie mieli krew na rękach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Siemieniec przy 2:0 kupon na Legie puścił

2

@michal26 Mecz ze spadkowiczem może nie być w pełni miarodajny. Poczekajmy na mecz z poważnym rywalem

2

Embacher zniszczył wszystkich, a Prevc zniszczył Embachera.

4

Uwielbiam zawodników, którzy latają w takim stylu jak ten Naito. Idealne V w powietrzu. Pięknie to wyglada

0

Kraft się nieźle rozlecial w tym sezonie. Ciekawe, czy jeszcze wróci do czołówki.

0

@LAMC_10 Na podium*

0

@FCBMati10 Domen>Peter. Nikt tak nie zdominował jednego sezonu. Gość poza złotem olimpijskim na normalnej skoczni weźmie wszystko, bijąc przy okazji kilka rekordów.

1

Pieter szósty po pierwszej serii hehe.

2

@AmigoBlancos Wszystkie jego drużyny grały takie gówno. Przez taki beton umiera włoska liga, bo się tego oglądać nie da.

1

Ehhh slabo rozpoczyna swój ostatni miesiąc kariery Kamil Stoch...

2

Stary lis Pieter Żyła potrafi polatać.

3

Ciężkie czasy dla kumpli Putina. Baszar Al-Asad musiał uciekać z Syrii do Rosji, Maduro zawinięty w parę godzin ze swojej rezydencji, a najwyższy Iranu zabity. Taki sojusznik jak Rosja, to skarb. Kto następny?

0

@partymaker Akurat tamten mecz to żaden wyznacznik. Balde był sam na całej lewej flance. Musiał być z przodu i z tyłu, bo Olmo nie dawal nic na skrzydle. Teraz z Raphinhą i jego pressingiem powinno być lepiej.

1

@kubix05 Milik 32 lata, a od dwóch praktycznie nie gra w piłkę. Szkoda chłopaka, ale chociaz kluby w CV będzie miał konkretne na koniec kariery - Ajax, Napoli, Marsylia, Juve

0

@mekston Jedyne co go może zgubić to jakaś kontuzja (oby nie), albo przesadne parcie na ten rekord. Często jest tak, że jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Z tym, że Kane jest raczej zawodnikiem zespołowym, nie gra jak samolub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?