PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja myślę że Flick dziś da połapać Szczenie
1
@Ptasior Akurat dla nas i jest to zła wiadomość.
Myślisz, że Putin nie posunie się dalej? Oczywiście, że tak.
Ukry się poddadzą, ruski dostaną tlenu i będą lecieć dalej za zachód
0
Hej,
Ktoś się może orientuje kiedy będą potwierdzone terminy i godziny meczy naszych w Grudniu?
Chciałem się wybrać na mieczyk ale ciągle nie ma klepniętych terminów rozgrywanych meczy.
0
@Matheu12 mogłeś uprzedzić że tekst zawiera spoiler
1
Zastanawia mnie jedno, za co on dostał tego balona to nie wiem.
Ta gala to jeden wielki przekręt jak co roku :D
0
Czyżby małpiszon nie dostał złotego balona za przegrany mecz el clasico. Straszny wałek z tą galą. I Rodri dostaje ZP za co za wygrane euro ? Messi wygrał Copa America i co. Jak dla mnie piłka powinna trafić do Carvajala
0
@Derean wszedł i zrobił co do niego należało. Uspokoił grę , opanował środek pola, zaczął dyrygować całym środkiem pola.
3
Gdyby Var był wprowadzony 10 lat szybciej, dzisiaj Real nie miałby tylu LM w swojej gablocie
0
@franiu ja wróciłem z drinkowania i na drugiej połowie dobiłem bak
9
Młodzież z la masii dziś zdeklasowała warte miliony el galacticos
2
@sepek ma łeb to języków. Nie każdy tak potrafi
4
Ale najważniejsze że dziś Iniaki nie pękł i był jak ściana dla strzałów madryciokow
1
Madryckie leszcze uciszone w piękny sposób przez najmłodszy zespół w la lidze :D
1
Oby tylko dotrzymał słowa pozostania u nas do końca jak Messi.
Następcę naszej legendy mamy idealnego , wiec musi dla nas grac.
BTW. Czy ktoś kiedykolwiek widział, żeby Yamal całował herb bo strzelonej bramce?
0
@Sulimo Ty u kogo xd
Tak serio to koleś był i zniknął
1
Bardzo chętnie bym go tutaj widział u nas :)
1
Jeden suchar z lekarzem nie wyszedł?
TO wrzucam drugi
Przychodzi żaba do lekarza i mówi, że coś ją w stawie j*bie
0
Co to za taktyka to ja nie kumam
0
Dziś Penia tak dziś Penia zawali nam mecz zobaczycie
1
@Safrani to tylko suplementy diety, nie spodziewaj się po tym cudów
1
@pikass14 Niestety ale teraz scamy są wszędzie nawet na takiej platformie na Linkedin.
Poza tym jakoś nie chce mi się wierzyć, że jakaś firma z USA bierze na siebie całość kosztów związanych z operacjami tutaj na miejscu
0
@bartekvisca Modric
3
Wracaj do domu Yamal odpoczniesz. Ciężko koniec października przed Barca, która Cię potrzebuje
2
@Popitek12 Iniaki Pena, zawsze puszczałem szmaty :D
0
Oby rekin nie zjadł tego byka
6
@Patrykl145 nie można porównywać ich umiejętności. Wydaje mi się że Pedri nigdy nie będzie taki dobry jak Don Andreas
7
Jak można porównywać Inieste z Modriciem.. Czysta głupota
1
Gdyby ten magik teraz grał u nas, to Lewy ładował by bramkę za bramką dzięki ciasteczkom jakie posyłał Iniesta
2
Niech mu Flick buduje mięsie i będzie tyranem ten koleś
5
@joloskyy straszny ból dupy miałem że nas opuścił