2

Ja myślę że Flick dziś da połapać Szczenie

1

@Ptasior Akurat dla nas i jest to zła wiadomość.
Myślisz, że Putin nie posunie się dalej? Oczywiście, że tak.
Ukry się poddadzą, ruski dostaną tlenu i będą lecieć dalej za zachód

0

Hej,
Ktoś się może orientuje kiedy będą potwierdzone terminy i godziny meczy naszych w Grudniu?
Chciałem się wybrać na mieczyk ale ciągle nie ma klepniętych terminów rozgrywanych meczy.

0

@Matheu12 mogłeś uprzedzić że tekst zawiera spoiler

1

Zastanawia mnie jedno, za co on dostał tego balona to nie wiem.
Ta gala to jeden wielki przekręt jak co roku :D

0

Czyżby małpiszon nie dostał złotego balona za przegrany mecz el clasico. Straszny wałek z tą galą. I Rodri dostaje ZP za co za wygrane euro ? Messi wygrał Copa America i co. Jak dla mnie piłka powinna trafić do Carvajala

0

@Derean wszedł i zrobił co do niego należało. Uspokoił grę , opanował środek pola, zaczął dyrygować całym środkiem pola.

3

Gdyby Var był wprowadzony 10 lat szybciej, dzisiaj Real nie miałby tylu LM w swojej gablocie

0

@franiu ja wróciłem z drinkowania i na drugiej połowie dobiłem bak

9

Młodzież z la masii dziś zdeklasowała warte miliony el galacticos

2

@sepek ma łeb to języków. Nie każdy tak potrafi

4

Ale najważniejsze że dziś Iniaki nie pękł i był jak ściana dla strzałów madryciokow

1

Madryckie leszcze uciszone w piękny sposób przez najmłodszy zespół w la lidze :D

1

Oby tylko dotrzymał słowa pozostania u nas do końca jak Messi.
Następcę naszej legendy mamy idealnego , wiec musi dla nas grac.
BTW. Czy ktoś kiedykolwiek widział, żeby Yamal całował herb bo strzelonej bramce?

0

@Sulimo Ty u kogo xd
Tak serio to koleś był i zniknął

1

Bardzo chętnie bym go tutaj widział u nas :)

1

Jeden suchar z lekarzem nie wyszedł?
TO wrzucam drugi
Przychodzi żaba do lekarza i mówi, że coś ją w stawie j*bie

0

Co to za taktyka to ja nie kumam

0

Dziś Penia tak dziś Penia zawali nam mecz zobaczycie

1

@Safrani to tylko suplementy diety, nie spodziewaj się po tym cudów

1

@pikass14 Niestety ale teraz scamy są wszędzie nawet na takiej platformie na Linkedin.
Poza tym jakoś nie chce mi się wierzyć, że jakaś firma z USA bierze na siebie całość kosztów związanych z operacjami tutaj na miejscu

0

3

Wracaj do domu Yamal odpoczniesz. Ciężko koniec października przed Barca, która Cię potrzebuje

2

@Popitek12 Iniaki Pena, zawsze puszczałem szmaty :D

0

Oby rekin nie zjadł tego byka

6

@Patrykl145 nie można porównywać ich umiejętności. Wydaje mi się że Pedri nigdy nie będzie taki dobry jak Don Andreas

7

Jak można porównywać Inieste z Modriciem.. Czysta głupota

1

Gdyby ten magik teraz grał u nas, to Lewy ładował by bramkę za bramką dzięki ciasteczkom jakie posyłał Iniesta

2

Niech mu Flick buduje mięsie i będzie tyranem ten koleś

5

@joloskyy straszny ból dupy miałem że nas opuścił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?