PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież to film z tego roku leci w kinach dopiero wieć jak moze być na netflixie:P
4
https://www.fangol.pl/view/261642/dziwaczny-filmik-patrice-a
Yaperdole, yebłem. :O
0
A no i pamiętaj, ze bierz tylko wersję z 1tb.
500gb już się nie opłaca.
0
Play ma odtwarzacz bluray to już jeden plus.
Większa grywalność PS niż XBOX.
1
Fantastycznie- znów biorą się za sprowadzanie jakiś półproduktów..
0
Portugalia z nami wygra to pewne
0
Mamy niezawodnego Rakiticia
0
człowieku ja sam mam kredyt ale nie taką ratę.
nie wiem coś ty kupował ze taki kredyt brałeś z taką ratą. ale szczerze ci powiem, że zal mi cie bo ciągle musisz siedzieć jak na szpilkach zeby nie stracić pracy. NO chyba ze masz własną firmę to co innego.
0
Człowieku ja nie wiem jaki ty masz kredyt za płacisz 2100 zł miesięczną ratę.
0
ja jako doradca klienta w korporacji mam 25zł brutto na godzinę
0
Pep to geniusz jeśli chodzę o trenowanie drużyn. Liga angielska miała go zweryfikować ? Nie to on zweryfikował ligę angielska.
0
Ogląda ktoś Hiszpania z Bośnią ?
1
Najlepszy perfum 7 Loeve.
Wypróbuj nie pożałujesz.
2
Wstawaj zesrałeś się.
Stary nie takie rzeczy za czasów Mistera Valverde.
Pewnie wyjdzie żelazna 11 bez (może) Rakiety.
1
Ja chyba jednak postawię na soundbar z racji tego, że nie mam zbyt wymiarowego salonu i mogę nie uzyskać tego odpowiedniego efektu z głośników 7.1.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzetu?
1
A ja remontowałem rok temu mieszkanie całe i nie pomyślałem wtedy o sprzęcie audio więc nie mam gdzie schować tych głupich kabelków dlatego taki zestaw u mnie odpada.
1
a jak schowałeś kabel który wychodzi z listy z podłogi ku suficie do głośnika?
1
ja sie zastawiam nad Yamaha ATS-2070- dobre ma parametry i ciekawe funkcje poprawy dźwięku.
Twój model obecnie jest w Euro za 899zł
1
taki zestaw najlepiej ustawić pod tv jak i za plecami oglądającego a to jest problem żeby przez cały salon ciągnąć kabelki których nie ma gdzie schować ;)
2
Ludziska posiada ktoś z was w domu soundbar?
Chciałbym zapytać czy poleca ktoś ten sprzęt i z jakiej firmy najlepiej takiego zakupić.
Budżet do 2k.
1
Tak jak pisalem przed sezonem to każdy na mnie koty wieszał.
Dembele to nie zawodnik na miarę Barcy, nie ta liga.
Druga sprawa odbiła mu sodówka płacić za 20 latka taką kasę to nie mogło się udać tym bardziej biorąc pod uwagę ze przy każdym transferze robił bunt.
3
Przychodzi zaba do lekarza i mówi;
- Panie doktorze, coś mnie w stawie jeb***
0
Rakitic specjalnie faulował żeby dostać drugą żółta kartkę żeby w końcu odpocząć :D
0
Messi ciagle omija Malcoma jak ten wychodzi na dobra pozycje wystarczyło by gdyby Messi tylko my dograł ale nie idzie sam.
0
Roberto dziś jest tragiczny
1
Chłopie tys używał wehikułu czasu ?
16
ale bez sensu tytuł..
My nie mamy póki co żadnych kłopotów w LM
1
To nie jest zwykły człowiek, to robot
1
Jak by przegrali to każdy by jechał po EV którego tak po meczu z Realem wychwalali pod niebiosa
5
Ciagle ta sama 11 nawet na takie Rayo.. a jak przyjdzie LM do będą oddychać rękawami.. ja tego nie kumam. EV nie nadaje się na taki klub który gra w więcej niż tylko lidze. On chyba ciagle myśli ze trenuje Athletic i nie myśli o LM