0

Te pierwsza fotka Xaviego to chyba fotoshop.. Gdzie on ma piłkę pod nogami to nie realne.

0

Czyli Pogbę :D

1

Makarską :) Imprezownia :D

0

Jak podpisywałem nowa umowę to koleś z ncplus mówił ze będą emitować 50 na 50 Canal+ i Eleven a do końca roku cała LaLiga ma przejść do Canal+.
I zdradził mi pewien sekret, że ponoć te lepsze mecze LaLigi będą puszczane tylko w Canal+ tylko po to to będzie zrobione aby ncplus nie traciło Klientów.

2

Tera narzekacie ze nie nie bo po co a jak przyjdzie runda eliminacyjna w styczniu w LM i będą kontuzje i trzeba będzie grać Gomesami to bedziecie marudzić dlaczego nie zrobili transferów

0

Kup se wentylator z woda, będziesz miał swieżą bryze :P

6

Z przykrością trzeba przyznać ze Luisto się już kończy :(

0

A kto ich tutaj nie chce??
ja zamiast Thiago to był wolał Pjanica nie jest taką szklanką.
A Pogbę to bym brał z pocałowaniem ręki.

0

może przekonała go do tego perspektywa dzielenia szatni z CErkiem

0

Może Pjanić to nie rodzaj piłkarza jakiego chcą.

0

A kto ma jeszcze profil jak Pogba? Pjanić ale przecież go tez sie odrzuciło.

8

Pogba u nas... łoooo jakość od pierwszego meczu by była widoczna od razu. To jest taki piłkarz, który potrafiłby zrobić wiele w środku.

3

Jesteś sławny, poproszę o autograf.

0

Przecież napisałem to samo ....

0

Bo tych których nie chcieliśmy sprzedać prezentowali dobry poziom a Ci których chcemy się pozbyć to poniżej dna.

0

Wygląda jak knur który kopie w ziemi :D

0

Tak do końca roku będzie za darmo a po nowym trzeba będzie wykupić to.

0

Na ile Barca wycenia Jaspera?
Mam nadzieje ze poniżej 50mln nie zejdą

1

Chłopie nikt tutaj Alby nie gani weź ogarnij.

22

Brawo, sprzedajemy za konkrety hajs zawodników a nie oddajemy za worek marchewek.

1

Ja siedze całe 8h od 8 do 16 na la rambli bo nie ma co robic :D

10

Ja tam zbytnio zagrania reką nie widzę.. Ale aktorskie padnięcie w stylu Neya

2

https://www.fangol.pl/view/253235/teatralny-upadek-viniciusa

Od najmłodszych lat wzoruje sie na Neymarze :D

0

na appla tez jest? BO nie widzę w app store

0

Jak wypadl Malcom w wczorajszym meczu, po skrótach widzę, że parę zrywów tam miał. Czekam aż odpali i dęba z niego ludzie.

0

Spedytor korporacji

0

W przeciągu ma 4 lat ma zarobić 520mln

0

Niemożliwe... Ronaldo w Juve będzie zarabiał 11mln

0

Ile Messi zarabia miesięcznie w Barcy?

0

Przeżytek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?