PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te pierwsza fotka Xaviego to chyba fotoshop.. Gdzie on ma piłkę pod nogami to nie realne.
0
Czyli Pogbę :D
1
Makarską :) Imprezownia :D
0
Jak podpisywałem nowa umowę to koleś z ncplus mówił ze będą emitować 50 na 50 Canal+ i Eleven a do końca roku cała LaLiga ma przejść do Canal+.
I zdradził mi pewien sekret, że ponoć te lepsze mecze LaLigi będą puszczane tylko w Canal+ tylko po to to będzie zrobione aby ncplus nie traciło Klientów.
2
Tera narzekacie ze nie nie bo po co a jak przyjdzie runda eliminacyjna w styczniu w LM i będą kontuzje i trzeba będzie grać Gomesami to bedziecie marudzić dlaczego nie zrobili transferów
0
Kup se wentylator z woda, będziesz miał swieżą bryze :P
6
Z przykrością trzeba przyznać ze Luisto się już kończy :(
0
A kto ich tutaj nie chce??
ja zamiast Thiago to był wolał Pjanica nie jest taką szklanką.
A Pogbę to bym brał z pocałowaniem ręki.
0
może przekonała go do tego perspektywa dzielenia szatni z CErkiem
0
Może Pjanić to nie rodzaj piłkarza jakiego chcą.
0
A kto ma jeszcze profil jak Pogba? Pjanić ale przecież go tez sie odrzuciło.
8
Pogba u nas... łoooo jakość od pierwszego meczu by była widoczna od razu. To jest taki piłkarz, który potrafiłby zrobić wiele w środku.
3
Jesteś sławny, poproszę o autograf.
0
Przecież napisałem to samo ....
0
Bo tych których nie chcieliśmy sprzedać prezentowali dobry poziom a Ci których chcemy się pozbyć to poniżej dna.
0
Wygląda jak knur który kopie w ziemi :D
0
Tak do końca roku będzie za darmo a po nowym trzeba będzie wykupić to.
0
Na ile Barca wycenia Jaspera?
Mam nadzieje ze poniżej 50mln nie zejdą
1
Chłopie nikt tutaj Alby nie gani weź ogarnij.
22
Brawo, sprzedajemy za konkrety hajs zawodników a nie oddajemy za worek marchewek.
1
Ja siedze całe 8h od 8 do 16 na la rambli bo nie ma co robic :D
10
Ja tam zbytnio zagrania reką nie widzę.. Ale aktorskie padnięcie w stylu Neya
2
https://www.fangol.pl/view/253235/teatralny-upadek-viniciusa
Od najmłodszych lat wzoruje sie na Neymarze :D
0
na appla tez jest? BO nie widzę w app store
0
Jak wypadl Malcom w wczorajszym meczu, po skrótach widzę, że parę zrywów tam miał. Czekam aż odpali i dęba z niego ludzie.
0
Spedytor korporacji
0
W przeciągu ma 4 lat ma zarobić 520mln
0
Niemożliwe... Ronaldo w Juve będzie zarabiał 11mln
0
Ile Messi zarabia miesięcznie w Barcy?
0
Przeżytek