1

Ktoś policzy ile Oskarek potrzebował minut żeby zawalić bramkę??

0

@Sau_Ron ja w ogóle mam wrażenie że ludzie przed meczem z Bayernem zachowują się jakbyśmy byli na poziomie Legii czy innej drużyny z eksraklapy. My możemy mieć problemy ale wciąż mamy zawodników na poziomie. No bez jaj, wszyscy patrzą na ten mecz przez pryzmat 8:2 co nie ma sens, takie rzeczy się zdarzają ale nie co roku. Nie jesteśmy w niczym gorsi od innych drużyn z czołówki europy, może nie licząc kilku topowych drużyn. Ale wciąż, to nie jest taka różnica żeby wszyscy myśleli że będzie minimum 6:0 ... Ja tam liczę że chłopaki wyjdą naładowani i będą grali bez kompleksów i szacunku do rywala. Bayern gra wysoko więc my też będziemy stawrzać sobie okazje, taki mecz dla nas może być w ofensywie łatwiejszy niż mecz z Betisem.

7

@Commandement Jak Benfica nie wygra to wyjdziemy.

1

@dafik85 To jest polityka dostosowana do obecnej sytuacji finansowej i panujących przepisów. Żeby przebić oferty z Anglii trzeba będzie nie dość że podnieść albo utrzymać pensje, to jeszcze dać premie za podpis i prowizję dla agentów. I to wciąż nie byłaby zła opcja gdyby nie fakt że Dembele to chodząca szklanka, ten chłopak dzisiaj jest a jutro, po meczu z Bayernem może się okazać że już go nie będzie na następne pół roku. Ten typ tak ma, ile razy nabieraliśmy się na jego powrót? Jeżeli podpiszemy Dembele to zwiążemy sobie ręcę w kwestii sprowadzenia innych piłkarzy. Ponadto dzisiaj Dembele wygląda dobrze, ale wygląda dobrze w porównaniu do kogo? Do Abde i Depaya? Jakie liczby ma Dembele ? Kilka udanych dryblingów to za mało żeby brać na siebie takie ryzyko w naszej sytuacji. Lepiej o nim zapomnieć.

0

@tbas Valverde gdyby miał aktualny skład to walczyłby o mistrzostwo tylko że drugiej ligi! Zrozumcie w końcu że dzisiaj jesteśmy tu gdzie jesteśmy nie przez słabych trenerów tylko przez beznadziejne zarządzanie Bartomeu, my nie mamy problemu z tym że trener X czy Y jest słaby tylko ma parodystów zamiast piłkarzy, do tego w większości kontuzjowanych. Natomiast sam Valverde gdyby był taki świetny to dostałby kontrakt zaraz po zwolnieniu z Barcelony, tylko że go nie dostał bo gra Barcy była beznadziejna, tyłek mu ratował klasycznie duet Messi - Suarez. A że wygrał kilka meczy bez nich? No brawo... naprawdę wyczyn roku.

0

Niektóre gazety te składy sobie chyba losują.

2

@Pilka_jest_okragla brakuje gwiazdki z podpisem "nie dotyczy Araujo"

52

Na LR Nagelsmann był przedstawiany jakby publicznie nas wyśmiał, tymczasem widzę tutaj normalny wywiad pełen szacunku, nic nadzwyczajnego.

9

@FC1899Barca Zgodzę sięz tym że dane często są przekłamane ale podawanie danych z pojedyńczych placówek to również droga do nikąd.

0

@patry295 da wolną rękę z Chinami? ale że da wolną rękę do tego żeby wpierdziel od chińczyków dostali czy jak ? bo aktualnie USA to chyba nie jest w pozycji do wojowania z Chińczykami

5

@Verema klasyka, skoro Ci sami dziennikarzę mówią że co to jest copa america, że w ameryce południowej to w ogóle nie wiedzą co to jest piłka nożna to czego mamy się po nich spodziewać??

5

@Azi Uwaga, informacja z ostatniej chwili, covid to jedyna choroba na świecie, szpitale nigdy przed covidem nie były przepełnione, osoby zaszczepione są nieśmiertelne.

1

@Wiktorek2002 kiedy Puig coś dobrze zagrał? Złe decyzje, spóźnione podania i fatalne ustawianie się

0

@Mathew86 proszę Cię Messi w głosowaniu ZP umieścił Neymara na 1 miejscu

2

@jeyx77x zajebiście to on straty notuje

2

Patrząc na grę Nico to nie wiem czy bardziej boje się o wynik spotkania czy zdrowie rywali… Chłopak nie radzi sobie bez doświadczonego zawodnika obok

0

Nico i Abde do zmiany póki co

0

@inViNcibl3 tylko jego poziom to 3 półki wyżej niż 3/4 kolegów z drużyny

0

@Laza co Ty mówisz? Chłopak jest oszczędzany na Bayern a nie siedzi za karę, z Villarealem był jednym z najlepszych na boisku.

16

To była świetna decyzja :) nawet w obecjnej sytuacji nie chciałbym tego miernego napastnika u nas

1

@LambiPL a dobra to prosta sprawa, facet jest założycielem Weszło a dodatkowo wypłyną tworząc hejt park i kanał sportowy który mocno komentowano w sieci. A jak już ma się taki rozgłos i pozycję to potem można to utrzymać będąc aktywnym więc Stano nie ma z tym problemu. Zresztą Stanowski w ogóle w świecie polskiej piłki jest znany.

0

@LambiPL Facet niepróbuje mówić że czarne jest białe a białe jest czarne. Zwyczajnie podchodzi do wielu rzeczy zdroworozsądkowo, wyśmiewa tych z prawej i lewej. Nie zawsze się z nim zgadzam ale uważam że to co mówi jest raz że szczere a dwa w miarę możliwości obiektywne, nie mam wrażenie że mówi do mnie jakiś odklejeniec który zaklina rzeczywistość albo żyje w innym świecie.

3

A wystarczyło wstawić inny cytat na główną i nie wrócilibyśmy już do tej dyskusji o ZP.

0

@tomek8756 też bym zachwalał rząd i sytuacje w kraju jakbym za partaczenie roboty dostawał prawie mln rocznie

0

@gacek no to nie ma problemu dla nas, wystarczy się nie zgodzić i do widzenia. Ciekaw jestem czy w ogóle w przypadku rezygnacji Realu i Barcy ten deal jest opłacalny dla CVC.

1

@ShawnC Widzisz, ja jestem w tych 10%, Koeman miał skład na środek ligi nic więcej, dopiero pod koniec kadencji coś ewidentnie się popsuło w jego pracy, chociaż ta ilość kontuzji... W każdym razie, przypomnę że Coutinho i Dembele przychodzili jako gwiazdy, tylko że Valverde jak musiał zagrać coś innego niż 4-4-2 to mu się mózg przegrzewał bo dla niego taktyka to już pod magię podchodzi, uważam że to Valverde zmarnował talent Dembele i Coutinho, Dembele przez brak dyscypliny i za lekkie treningi ( o których potem całe legendy powstały) a Coutinho przez całkowity brak pomysłu na tego zawodnika.

Narzekasz na Vidala i Semedo a z całym szacunkiem to jest 2 zawodników którzy by się nam mega przydali za Koemana. Semedo nigdy topowym obrońcą nie był ale przy Minguezie i Sergim Roberto to był profesor prawej obrony... Natomiast Vidal to był właśnie taki zawodnik którego Koeman potrzebował w środku, żeby jeździł na tyłku i łatał dziury ale potrafił też wejść agresywnie w pole karne.

0

Co w przypadku jeżeli klub nie zgodzi się podpisać umowy? Nie rozumiem na jakiej zasadzie mają mu być zabierane 10% przchodów.

3

@ShawnC Chłopię, weź ochłon, zastanów się trochę, popatrz na składy i statystyki. Porównujesz skład który miał Valverde z tym Koemana? Porównujesz warunki w których pracował Valverdedo tych Koemana? Koeman przychodził po 8:2 z Bayernem, w 1 sezonie jego pracy nawet nie było prezydenta, i nie było z czego piłkarzom płacić. Natomiast Valverde zaczynał z transferami Coutinho i Demebele i z Suarezem i Messim w kapitalnej formie. W ogóle nie ma co porównywać tych dwóch drużyn.

1

Rozmowa o umiejętnościach Bombla nie ma w ogóle sensu bo facet musiałby najpierw grać, a nie gra bo ciągle jest kontuzjowany. Jeżeli chłopak od 20 roku życia przez prawie 5 lat był kontuzjowany to o czym my tu w ogóle rozmawiamy? Jeszcze za każdym razem dajemy się nabrać na jego powroty...

15

@Kusco15 kryzys był w 2008, platforma rządziła do 2016 więc chyba miała czas na poprawę. Powiem nawet więcej, cała druga kadencja platformy była po kryzysie, mówienie że rządy PO były dobre to jak mówienie że pada deszcz jak Ci plują w twarz. Ilość wałków, łapówkarstwa, skandali i stagnacji gospodarczej za PO była przerażająca, to że teraz PiS nam tu komunę 2.0 serwuję nie znaczy że PO było dobre!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?