Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Tylko że De Jong to jest wciąż facet który może dużo dać a w razie czego to można go sprzedać z zyskiem. Natomiast Neymar do PSG to strzał w kolano, 220mln euro i wciąż nie udało się wygrać LM a i liga francuska zdarza się że jest zbyt trudna, no i za niemal 30letniego brazylijczyka który ma problem z kontuzjami i imprezami nikt już nie da chociaż połowy tego ile zapłacili.
6
@kkbarca nie wyobrażam sobie odejścia Araujo, to jest nasz najlepszy stoper. Pozbyć się Lengleta i Umtitiego i znajdzie się kasa.
0
@ShinobiQWE Niestety również bardzo duża część lewicy myśli podobnie, zwłaszcza młode osoby.
0
@Przemek2323 Konstytucja została napisana w taki sposób żeby było tak jak sobie tego zarzyczyli politycy po okrągłym stole i tak też pozostanie. Jak jakaś ustawa komuś nie pasuję to zamiast ją zmieniać wystarczy zmienić interpretację konstytucji, jakież to proste.
Szkoda że nikt nie ma odwagi żeby przyznać że nasza konstytucja nadaje się do kosza. Tylko co nam ze zmiany jak elity polityczne które miałyby stworzyć nową, nie potrafią wymienić sąsiadów Polski ... Mają za to skłonności do zamordyzmu, ograniczania praw w imie przekonań i transferów pieniężnych w imie walki o równość.
0
@Przemek2323 tylko to nie był dwumecz a City wychodzi z pierwszego miejsca
0
@masq prawda jest taka że Puig nie tylko nie potrafi grać w obronie ale zwyczajnie nie potrafi grać bez piłki, źle się ustawia i były mecze w których wręcz wpadał na zawodnika z piłką. Kiedy ktoś inny ma piłkę zamiast zrobić ruch na wolną przestrzeń Puig cofa się i chcę rozgrywać od tyłu. Tak nie można grać na dłuższą mete.
1
@Messibestplayerintheworld niemożliwe, Xavi out, nie zna się. Riki tiki balon dor!
6
@chosenone Ekspert Ci powie, jak się zaszczepisz to masz mniejsze szanse na hospitalizacje. Za to wyznawca zamordyzmu powie Ci to: jak się nie zaszczepisz to wszyscy zginiemy, jeszcze tylko 8 dawek i zdejmiemy maseczki, ocieplenie klimatu to wina osób które nie przyjęły drugiej dawki szczepionki. Maseczkę trzeba nosić wszędzie, chyba że jesteś vipem, elity nosić nie muszą bo mają błękitną krew.
Kwestionowanie logiki wprodzania obostrzeń i ich przestrzegania nie ma nic wspólnego z kwestionowaniem opini lekarzy, tylko że żaden lekarz nie mówi o rozwiązaniu problemu długoterminowo sugerują co trzeba zrobić żeby poprawić sytuację tu i teraz i chwała im za to. Tylko co jeżeli ludzie nie chcą do końca świata nosić maseczek i szczepić się co pół roku?
Ja jestem zaszczepiony więc na tej waszej segregacji w teorii nie stracę nic. W teorii, bo w praktyce dam przyzwolenie na dzielenie ludzi na gorszych i lepszych, dzisiaj szczepionki, jutro przekonania i poglądy.
0
@Bartek22 Ludzie z zarządu mówili że Messi zostanie i przyjdzie Halland, chcesz rozmawiać o tym co zarząd mówi ? Sami młodzi to mało ale mamy 3 miejsca w pomocy a pewniakami do gry jest Busquts i FDJ a przecież Pedri i Gavi to reprezentanci kraju i potrzebują minut. Kolejny zawodnik albo blokowałby rozwój młodych albo siedziałby na ławie.
0
@Jakub1513 nielicząc słabszego początku 2 połowy solidny występ. Jak wszedł Dembele to dopiero było widać ile Frankie daje, Dembele nie bał się dogrywać piłek za plecy obrońców, plus wygrywał pojedynki na skrzydle zbiegając do lini i wrzucał na wbiegających z drugiej lini pomocników.
Trochę brakowało mi z jego strony jakiejś przebojowej akacji albo nieszablonowego podania ale tak jak reszta pomocy zagrał dobry mecz. Myślę że ogólnie nasza cała pomoc będzie się lepiej prezentować jak w ataku będziemy mieć pewniejszych zawodników. Depay i Demir mnie dzisiaj zawiedli chociaż do Demira nie mam pretensji.
2
Dobrze ze Gavi na spalonym bo to jak spartolił to Demir …
0
Jak tak czytam sobie La Ramble, to my dzisiaj potrzebujemy tego zwycięstwa jak tlenu. Balonik napompowany do granic możliwości, oby się udało.
0
@Bartek22 Nasza sytuacja kadrowa wygląda tak, mamy pół napastnika, 0 zdrowych skrzydłowych, jednego dzieciaka i jednego emeryta na prawą obronę.
W środku pola wygląda to natomiast tak, Busquets FDJ Pedri Gavi Nico i Puig, gdzie Pedri, Gavi, Busquets i FDJ to podstawowi zawodnicy swoich reprezentacji a Nico prezentuje naprawdę obiecujący poziom.
Naprawdę uważasz że biorąc pod uwagę fakt że jesteśmy praktycznie bankrutami powinniśmy ściągąć kolejnego środkowego pomocnika?
0
@Pilka_jest_okragla ściąganie w naszej sytuacji kolejnych pomocników to jakaś totalna fikcja dziennikarska... nawet nie ma co komentować pogłosek przez następne 2 okienka transferowe.
0
@Kubox canal + polsat sport i eleven, plus internet 155zł
0
@agrad0 tylko dest ma szansę zagrać od 1 minuty a Umtiti w formie widziany był ostatnio kilka lat temu.
1
@macio_944 Czasami irytuję brakiem aktualnej wiedzi, lubi powielać jakieś plotki albo półprawdy które są szybko dementowane ale ogólnie to faktycznie ma to coś.
0
@eckov Dlatego że Espanyol praktycznie nie atakował a Benfica będzie wywierać presję, Araujo to nasz najlepszy stoper. Fajnie byłoby zobaczyć linie dest - pique - araujo - alba
0
@Desperados21 Oglądałem cały mecz bardzo uważnie więc widziałem również debiut Abde który zaprezentował się 3 razy lepiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Uważam że wszyscy zagrali gorzej w drugiej połowie, Frankie faktycznie znacząco obniżył poziom ale dopiero po przejściu na pivota. Wystarczy że spojrzysz na swoją rozpiskę i zobaczysz że do zmiany pozycji miał tylko 2 minusy w tym jedno to "zbędne przyjęcie piłki".
0
@Rewolucja123 Szkoda że nie wziąłęś pod uwagę że FDJ zaprezentował się gorzej dopiero po zejściu Busquetsa i zajęciu jego miejsca, do tego pomoc posypała się jeszcze przez brak Nico i wejście Puiga.
0
@Desperados21 zero wygranych pojedynków to dobry wynik? Chłopak wyglądał jak ciało obce... Porównuje go sobie do Nico Gaviego czy debiutu Fatiego i szału nie widzę, jestem zmęczony chwaleniem kogoś za bycie młodym wychowankiem.
0
@jedrek7000 może się okazać że łatwiej będzie awansować do LM wygrywając LE niż uzyskać awans z ligi …
1
Ludzie sobie chyba nazwiska pomylili… Zszedł po 45 minutach bo zagrał straszny paździerz…
3
Kilka szybkich wniosków, 433 bez skrzydłowych nie ma sensu, Oscarek powinien na rękach nosić Koemana a nie go krytykować bo jego gra to klasycznie sabotaż. Ilias to nie ten poziom. Podoba mi się gra naszej pomocy, FDJ i Nico fajnie wbiegają w pole karne a Busi dostarcza im piłki za linie, brakuje jedynie skrzydłowych którzy poszliby za akcją. Gavi na lewym skrzydle wygląda lepiej niż na prawym ale to wciąż nie jest skrzydłowy.
5
@Odcinkowy możemy się śmiać ale mamy w praktyce wielki problem. Ludzie którzy są wybierani i nas reprezentują w parlamencie czy europarlamencie to oderwani od rzeczywistości i niebezpieczni idioci.
1
@fcbarcafan19 Nigdzie nie napisałem że ta teoria to prawda, zwyczajnie taka się pojawiła :) Natomiast z drugą częścią Twojej wypowiedzi się nie zgodzę, jeżeli Biden umrze to Kamala przejmie władzę aż do końca kadencji.
0
@Khardan Możliwe, za bardzo w tym nie siedze ale gdzieś czytałem jakiś artykuł o tym że amerykanie są bardziej skłonni głosować na mężczyzn, zwłaszcza kobiety. Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia.
0
@barcelonaLM Zabawne, pamiętam że chyba były teorie spiskowe które mówiły o tym że Kamala ma przejąć władzę w trakcie kadencji Bidena a ten został wystawiony tylko dlatego że kobieta nie miała szans wygrać z Trumpem.