16

Ronald Koeman, najgorszy trener od wielu lat, synonim porażki i upadku klubu: 1.96 pkt na mecz, kasa wydana na transfery za jego kadencji: ok. 0 euro.

Xavi Hernandez, potężny architekt wielkiej Barcelony, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość klubu, człowiek który przeszedł pustynie boso by zbawić klub z Katalonii: 2.04 pkt na mecz, kasa wydana na transfery: ponad 200 mln euro, do tego wypożyczenia graczy pokroju Felixa i Cancelo czy darmowe transfery Inigo i Gundogana.

To jest po prostu niesamowite, jak przypominam sobie kadencje Koemana i kadrę którą miał i zestawię z tym co aktualnie jest za Xaviego to zwyczajnie brakuje mi słów. Koeman naprawdę nie miał kim grać a mierzył się z takim hejtem że naprawdę przykro się to czytało, tymczasem Xavi wciąż ma swoich obrońców. Oczywiście póki co nie ma sensu rozmowa o zwalnianiu bo nikogo dobrego w jego miejsce nie ściągniemy ale jeżeli nie zdarzy się jakiś cud i ta drużyna nie odpali w najbliższych miesiącach to trzeba powiedzieć Xaviemu dowidzenia po tym sezonie.

3

@!34RC3!_0N4 teraz dżokerem Xaviego jest Balde na środku obrony, rywali wywaliło z kapci jak to zobaczyli.

0

@tristan87 Jakoś mi się nie chce w to wierzyć że Deco faktycznie takie coś odstawił ale jeśli tak to może zamiast wchodzić w konflikty z naszymi najlepszymi piłkarzami, pokrzyczałby na Xaviego, bo osobiście nie miałbym nic przeciwko jakby już na żaden mecz z drużyną nie poleciał.

1

@!34RC3!_0N4 ale proszę tutaj Koemana nie obrażać, Koeman był w 100 razy gorszej sytuacji niż Xavi, zawodnicy musieli schodzić z pensji, starano się wypychać kogo się da, klub był bez prezydenta a w ataku grały asy pokroju Luka De Jonga, Akomacha i Desta.

0

@hayek 164 butelki wódki i raptem 20k wydane, przecież to jest śmieszna kwota. Jak chcecie szukać skandalu to proponuje zainteresować się wyższą szkołą sądownictwa i prokuratury w Krk. Moja mam tam pracuje i 20k to jak się lubisz z prezesem to dostaniesz bezzwrotnej pożyczki od tak a na imprezy itd to kwoty lecą w grube miliony.

Jedyne co mnie zastanawia to cena z butelkę, ja wódki nie pije ale wydaje się być drogo jak na wyborową...

0

@An_Pm730 Czy hiszpański prima aprillis nie jest 28 grudnia czasem?

0

@Azi Oj chyba nie zrozumiałeś :) Nie martw się, czytanie ze zrozumieniem przychodzi z czasem.

0

@Azi Głupie to jest twierdzenie że Michel miał lepsze warunki do pracy niż Xavi. Fajnie że miał mniejszą presję, tylko że jednak ma piłkarzy gorszych o 2 - 3 klasy a mimo to stworzył drużynę która nie tylko notuje lepsze wyniki, stworzył drużynę która lepiej gra piłką a to już jest nie do zaakceptowania.

0

@Azi no tak, biedny Xavi to jedyny trener który ma presję. Koeman i Setien zostaliby już zniszczeni przez media i wywaleni z klubu na zbity pysk ale że to jest Xavi to biedactwo trzeba wspierać. Xavi dostawał zawodników jakich chciał, Koeman grał w ataku LDJ i Destem i nikt nie stawał w jego obronie. Xavi dostał taryfę ulgową i czas na to żeby poprawił grę zespołu, minęły 2 lata, wydaliśmy setki milionów euro i gramy gorzej niż Girona, w sumie pal licho że gramy gorzej od nich, my przegraliśmy z Szachtarem i cudem ograliśmy Porto.

0

@Azi powiedz to Michelowi który pracuje od Xaviego raptem 4 miesiące dłużej, rozegrał w tym czasie mniej meczy a jego drużyna gra 10x lepiej niż drużyna Xaviego w najlepszym okresie. Różnica jest taka że Xavi ma zawodników pokroju Gundogana, Pedriego, Araujo, Kounde, Cancelo, FDJ, Felixa itd. A Michel penetruje rynek Ukraiński…

1

Niech mi ktoś k**** powie co Balde robi na boisku. Co to jest za wynalazek? Ma biegać i wkurwiać kibiców?

4

Ja tylko przypomnę że to my mamy jednych z najlepszych piłkarzy na świecie a oni „penetrują rynek Ukraiński”. Można przegrać ze słabszym rywalem ale to jest nie do zaakceptowania że oni zwyczajnie lepiej grają piłką niż my.

2

@norbi77 pozbyć się tego syfu z TVP to jedno a przyzwoite zachowanie to drugie. Z wielu polityków PO/PSL/Lewicy wychodzi teraz szambo i wycieka frustracja która wzbierała w nich przez 8 lat. Z jednej strony mają święte prawo być oburzeni na ten cyrk który pisowieskie tvp odstawiało przez 8 ostatnich lat ale uważam jednak że politycy powinni postarać się zachować trochę więcej klasy. Takie teksty mobilizują jedynie wyborców pisu.

0

@marcin62 Zwykle gra single player nudzi mi się po 40-60h. W Baldurze zrobiłem ponad 120h i gdybym tylko miał czas to grałbym dalej sprawdzając różne sposoby przejścia gry. BG3 to arcydzieło. Spidermana wyłączyłem po 30 minutach xd

8

@Lionel_Messi10 no to ciekawa ta asysta... Randomowy wykop do przodu po którym kolega przeszedł pół boiska i walnął z dystansu xd

3

@hayek Gnębi mnie państwo które ciągle zwiększa mi podatki i składki. Dla przykładu taka nowelizacja budżetu w której zwiększają prognozę średniej krajowej o 16zł i automatycznie podwyższają mi składki na ZUS o ponad 200zł i tak można wymieniać. Co chwilę kolejne opłaty, daniny i podatki a w zamian dostaje figę z makiem. Leczę się prywatnie bo nie mam czasu czekać 4 tygodnie na specjalistę jak coś mi dolega, chodzę 3-4 razy w miesiącu do fizjoterapeuty, również prywatnie bo na NFZ to mogę pomarzyć o dobrym fizjoterapeucie a co dopiero raz w tygodniu. Miesiąc w miesiąc płacę tysiaka na składkę emerytalną, pomimo tego że żadnej emerytury nie otrzymam, a jeśli już to głodową. Mój przyjaciel ma 3 letnie dziecko, płacił kilka tysi na prywatny żłobek bo do publicznego pierwszeństwo mają patusy. Można wymieniać naprawdę w nieskończoność jak państwo gnębi ludzi którzy zarabiają chociaż trochę lepiej niż przeciętny obywatel.

6

@hayek Ej a może by tak przestać gnębić klase średnią? Ja mam 28lat i dobrze zarabiam, w życiu nie zdecydowałbym się na dziecko ponieważ przy aktualnych kosztach utrzymania dziecka mój poziom życia drastycznie by się zmienił. Sam pies kosztuje mnie 1k miesięcznie a co dopiero dziecko.

0

@Czarny_ck Jak Lewy stoi w polu karnym to źle bo nie robi miejsca, jak wychodzi z pola karnego i robi miejsce to źle bo nie ma go w polu karnym i nie strzela... Prawda jest taka że Lewy jest bez formy ale oprócz meczu z Atletico gdzie marnował świetne okazję to Lewy zwyczajnie nie ma serwisu. A przynajmniej do tej pory miał może jedną dobrą okazję na mecz i to zwykle nie setkę. Topowi napastnicy zwykle mają regularnie 3-4 sytuacje i robią z tego 1-2 bramki, od dzwona się zdarzy że ktoś zaliczy hat tricka. Zamiast ciągle czepiać się Lewego może w końcu przyczepimy się do innych gwiazdeczek, gdzie są liczby skrzydłowych?

2

@capoN No raczej nie, bo już Millenialsi się szanują i oczekują godnych warunków pracy. Zetki natomiast oczekują że praca się sama zrobi i najlepiej to jakby zrobiła się zdalnie za 2 krotność średniej krajowej na start i bez doświadczenia :)

5

@TR3YWAY Nie no, ja myślałem że każdy facet chce chodzić z dziewczyną którą kręci dupą za pieniądze, wszystkim pokazuje cycki, obraca się w mocno kryminalnym środowisku i w sumie dla pieniędzy zrobi wszystko. Normalnie materiał na matkę.

1

@barca__rządzi Tak był w gazie że jak Lewy miał kontuzję to okazało się że granie 90 minut na pozycji 9tki a nie ostatnie 10 minut na świeżości jest trochę trudniejsze, a sam Ferran oprócz "POTĘŻNEGO MENTALU" nie ma abolutnie nic do zaoferowania.

0

@Roobo to coś to drybling

2

Bardzo długo broniłem Lewego bo uważam że żeby krytykować napastnik to najpierw trzeba mu stworzyć jakieś okazje, no i się doczekałem … Dramatyczny mecz Lewego, powinien mieć przynajmniej 2 bramki.

6

ONI TO SPRAWDZALI XD faulu ba Felixie nie sprawdzali a tutaj ręki szukali

2

W ogóle, to już przestaje być zabawne. Jest VAR i niby ma być sprawiedliwiej i co? I gówno, 5 ewidentnych karnych nie dostaliśmy, eksperci mówili że to ewidentne błędy arbitrów, błędy ku**a z varem… i absolutnie nic to zmieniło, sędziowie nie zostali za nic ukarani, kolejne wały są mecz po meczu a liga ma to w dupie.

28

Dawno nie widziałem tak dobrego obrońcy jak Sanchez Martinez. Skasował ewidentnego karnego i perfekcyjnie odebrał piłkę Gundoganowi, nawet się nie zawahał, klasa sama w sobie.

0

@FCB_dimiC a tam do Ciebie, ogólnie w dyskusji.

2

@FCB_dimiC to niech nie pracują dla biedronki, skoro można powiedzieć do nauczyciela „jak nie pasuje to zmień pracę” to czemu nie można powiedzieć tak do kasjera w biedronce? W ogóle co to za uprzywilejowana grupa społeczna? Sprzedawca-kasjer, musi mieć wolne weekendy i praca max 8h dziennie. Kelner, kucharz, pracownik stacji itd ? Pracują po 16h czasem, no ale jak są zamknięte sklepy w niedziele to przecież gdzieś trzeba iść co nie? Browar w piąteczek o 23 to dobro narodowe.

2

@Deviler Jeszcze bardziej przerażająca jest ilość wykreowanych sytuacji dla niego, tutaj Haaland by miał pewnie max 20% aktualnego dorobku bramkowego.

5

@laikike1 Rapinha to niech lepiej patrzy na siebie, jego rolą jest dostarczanie piłek do napastnika a nie dostarczenie JEDNEJ piłki na 5 meczy. Rapha w tym sezonie, nie licząc 2 asyst z Belgami zanotował oszałamiające 2 bramki i jedną asystę w 12 meczach a jego najlepsze zagranie do tej pory to łokieć na twarz w pierwszej kolejce i danie szansy Yamalowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?