2

@norbi77 Uważam to samo, młody zawsze był tam gdzie być powinien ale jak przyszła seta to zrobił dokładnie to samo co Lewy. Ponadto my mamy w meczu ze 20 sytuacji gdzie zawodnicy są dobrze ustawieni tylko albo nie dostają tych piłek albo je partolą.

Trzeba trzymać za niego kciuki bo widać potencjał ale póki co szału nie zrobił, dupy nie urwał a wczoraj miałem wrażenie jakby chłopak z marszu hat tricka zaliczył.

0

@Kuba_1 Bo czawi się nie będzie, ha tfu, dostosowywał do rywala tylko narzuci swój styl gry. Ogólnie w fifie działa tylko jakoś w realu mu nie pyka.

1

@don'T.R.I.P.e tu by Messi z prime Suarezem nie pomogli, ta drużyna nie funkcjonuje. Trener do wyjebania

0

Czawi znowu zaskoczony tym co się dzieje na boisku.

6

@misterio Morderstwa też się wydarzają, może po prostu opodatkujmy je. Skoro nie ma różnicy między opodatkowaniem pokera i aborcji to czemu po prostu nie zalegalizować wszystkiego.

Skoro hazard prowadzi do uzależnień to dlaczego lotto jest legalne? Dlaczego lootboxy w grach są legalne, cukier również uzależnia, piwo i papierosy również uzależniają. Zakaz pokera to zwyczajnie głupota, nie da się tego obronić w żaden sposób.

18

@misterio aha czyli zabijanie płodu jest teraz porównywane do gry w karty, ok spoko.

0

@Sulimo To Ty się naucz wyciągać wnioski. Jeżeli minister ma możliwość przekazać takie środki, to znaczy że ta kasa jest zapisana w budżecie właśnie na cele medialne. PO obiecywała że przekaże tą kasę na onkologie, nie pykło.

6

@SuperPatsonFCB Żeby tak duży projekt przeszedł potrzebna jest jakaś opowieść, jakieś hasło za którym ludzie pójdą. Ja osobiście popieram ten format z jednego powodu, UEFA to banda złodziei i oszustów. Jeżeli kasa zamiast do nich, trafi do klubów to dla mnie zajebiście.

3

@Ptasior czyli mówisz że Tusk wrócił się mścić i w sumie może łamać prawo bo Holecka o nim brzydko mówiła?

6

@PatrykBarca Ale to jest klasyka, on nawet tego wystąpienia nie słuchał, czekał tylko aż znajdzie coś do czego będzie mógł się dowalić i nawet bez chwili zastanowienia zrobił z siebie debila. Na koniec jeszcze dodał o odpalaniu dzieci, musi mieć naprawdę dobre zdanie o dzieciach skoro twierdzi że tylko dzieci potrafią słuchać wystąpienia ze zrozumieniem.

3

@Kgorecki2500 tylko że sąd najwyższy stwierdził się nie można stosować prawa łaski wobec osoby skazanej nieprawomocnym wyrokiem. Więc akt łaski może sobie wsadzić w dude.

6

@Matheu12 Rząd musi respektować prawo, a nie wydawać uchwały na yolo i naginać przepisy. Gdyby prezydent był z partii rządzącej to takich cyrków by nie było, ale jest z PiS więc robią co się da żeby ominąć weto. Mogliby zrobić zmiany w TVP później, a w międzyczasie odciąć ich od finansowania. Wybrali jednak wariant ostateczny, no i z jednej strony super, z drugiej dziwnie to wygląda jak Ci "demokratyczni" w d**ie mają prawo.

1

@SonBarcaGokuComeBack spokojnie, o 19 na boisko wyjdziemy duetem Oriol - SR w środku i uwierz mi, zatęsknisz za polityką.

4

@wislak2119 no to niezły z Ciebie adwokat jeśli dla Ciebie podstawą prawną do tej akcji jest uchwała która mówi "ej mordo weź coś zrób z TVP żeby było dobrze". Każdy wie że tutaj PO idzie po bandzie i gdyby nie fakt że znaczna większość ludzi zwyczajnie nienawidzi TVP za ordynarną propagandę to mielibyśmy skandal o którym mówiłby cały świat.

0

@nwchades Niestety nie jest zgodne z prawem ewentualnie kwestia "interpretacji przepisów" ale nie ma to najmniejszego znaczenia bo zanim cała sytuacja zostaje wyjaśniona to już dawno wszyscy o tym zapomną. Można więc powiedzieć że PiS posmakował własnej broni.

1

@Rl9k1nG Mi też nie jest żal TVP i naprawdę z miłą chęcią zobaczyłbym ich w pierdlu ale to nie jest pretekst do tego żeby łamać prawo, ja bym wolał poczekać nawet rok, odciąć TVP całkowicie od finansowania itd. ale żeby to jednak było w 100% zgodne z prawem. Teraz wyborcy pisu będą uważać się za męczenników.

0

Dziwna sytuacja, bo z jednej strony człowieka radość rozpiera jak widzi tych pajaców z PiSu którzy traktowani są w taki sposób jak sami traktowali opozycję przez 8 lat. Z drugiej strony patrzymy teraz na niezłego wała ze strony koalicji rządzącej bo chyba nikt nie ma wątpliwości że PiS dość sprawnie zabetonowało TVP i akcję które teraz się odgrywają są w najlepszym wypadku na granicy prawa.

1

@tbas No tylko że Wasik i Kamiński mają siedzieć za aferę gruntową czyli za rok 2007, potrzeba było 16 lat do skazania ich prawomocnym wyrokiem.

0

@Kgorecki2500 Nie ma to jak wróżenie końca jakiejś partii na 2 miesiące po wyborach xd Za 4 lata to Korwin może równie dobrze kopnąć w kalendarz ( ma 81 lat ), do tego dochodzi prawdopodobne odejście Tuska do Brukseli za 2 lata, prezydentura Hołowni i potencjalne ustąpienie z funkcji prezesa PiS przez Kaczyńskiego w przyszłym roku. Przypomnę że po odejściu Tuska do europy PO spadła do 15% poparcia w pewnym momencie. Teraz to sobie można gdybać, po wybuchu wojny na Ukrainie konfie chyba spadło do 5% .

0

@ranger3120 Widziałem kilka modeli AI które poprawią jakość zdjęcia, niestety efekt finalny w dużej mierze zależy od tego co się znajduję na zdjęciu. Dla przykładu, kiepsko radzą sobie z wieloma twarzami ale w przypadku krajobrazów itd efekt może być wystarczający.

0

@Rhaan Zobaczymy za ile pójdzie Davies ale w sprawie Balde sprawa dla mnie jest prosta, zwyczajnie za 60mln, moim zdaniem nie opłaca się go sprzedawać, junior zaliczył zjazd ? Tak ale w przypadku młodych zawodników to już norma, Balde ma jednak odpowiednią fizyczność żeby grać na tej pozycji, jeżeli poprawi się z piłką przy nodze to mówimy tutaj o absolutnie topowym zawodniku. Chłopak ma 20 lat i jest wyceniany według transfermarkt na 50mln euro.

0

@BlaugranaBoy Ciężko powiedzieć, to jest jeszcze młody zawodnik, jeżeli byłaby jakaś gigantyczna oferta to można pomysleć ale za mniej niż 70-80 mln nie sprzedawałbym go. Balde ma braki, przede wszystkim nie potrafi dośrodkować ani wykończyć akcji, ale jest jeszcze młody i może się poprawić w tym aspekcie.

0

@Klejnot_Nilu To ja Ci przypomnę że my również jesteśmy mistrzami kraju, śmiem twierdzić że w silniejszej lidze, do tego mamy lepszy skład i lepiej radzimy sobie w tym sezonie.

0

@TheNekro94 Ależ mnie żadna porażka drużyny Denzela nie zdziwi, zwyczajnie uważam że porażka z Napoli to będzie skandal i kompromitacja. Ostatnim razem Napoli w LE ograliśmy, a to już coś znaczy, bo naprawdę ciężko być w europie słabszym od nas.

Skoro boimy się konfrontacji z 5 drużyną Seria A to rozumiem że jeżeli nie zakwalifikujemy się do LM to nie będzie żadnej niespodzianki? Po prostu taka kolej rzeczy?

2

@Pawel13sz na moje to powinien się cieszyć bo Napoli to chyba jedyna drużyna w europie którą udało mu się pokonać.

1

@TheNekro94 Fajnie że nie wygraliśmy 3 meczy z rzędu ale to nie definiuje drużyny, chwile wcześniej wygraliśmy z Atletico które moim zdaniem jednak jest lepsze od Napoli.

@hayek Tak, tylko że my tracimy aktualnie 7 punktów do lidera a nie 14, dodatkowo liga hiszpańska jest jednak mocniejsza. Napoli w tym sezonie zaliczyło mocny zjazd.

Dodatkowo mamy o wiele mocniejszą kadrę, to prawda że gramy gówno ale przejście Napoli to nasz zakichany obowiązek.

0

Nieźle się stoczyliśmy skoro nie czujemy się pewnie przed meczem z Napoli które w Seria A zajmuje dopiero 5 miejsce tracąc 14 punktów do lidera i mając tyle samo punktów co 6 Fiorentina, do tego drugi mecz będziemy grać u siebie. Jeżeli Xavi odpadnie z Włochami to ja naprawdę nie wyobrażam sobie jego pozostania po sezonie.

0

@TR3YWAY No to chyba niezłą drzemkę walnąłeś bo Ferran zagrał 3-4 mecze jako 9tka jak Lewy był kontuzjowany i nie zgadniesz, zagrał słabo.

6

@DonMatteo901 Ja to może głupi jestem i niewykształcony ale co to znaczy że wojsko jest humanistyczne? Że kończyli studia z hebrajskiego?

2

@DaPidejpi Uwielbiam ten argument, Koeman miał Messiego. Wiesz co? Setien też miał Messiego, miał nawet do tego Suareza, i jak się skończyło? 8:2 dla Bayernu. Ponadto serio wszystko się będzie sprowadzało do jednego zawodnika? A co z resztą?

Przykładowy mecz z ery Koemana kiedy grał Messi. 0:3 z Valladolid ( wygrana )
skład Barcelony:
MATS
Mingueza - Araujo - Lenglet
Dest - FDJ - Pjanic - Alba
Messi - Pedri
Braithwait

Skład nędzy i rozpaczy, przypomnę że początki Araujo w Barcelonie nie porywały i miał problem z piłką przy nodze, do tego w obronie Mingueza i Lenglet, chyba nie trzeba tego komentować.

W drugiej lini wyróżniają się Dest, Pjanić i Alba, chyba wszyscy pamiętamy jak wyglądał Alba w ostatnich latach kariery kiedy nie rywalizował jeszcze z Balde, w obronie wyprzedzał go praktycznie każdy.

W ataku potężny Martin Braithwait.

Sorry ale nawet z Messim w składzie nie zamieniłbym się na kadry. Oczywiście tam jeszcze byli zawodnicy jak Gryzak czy Coutinho ale wszyscy pamiętamy jaki zjazd zaliczyli, dodatkowo największy problem Koemana to nie był atak a właśnie obrona, która była wręcz absurdalnie słaba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?