SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Agenci Fatiego lubią to :) trzeba grać moribę bo czas leci
1
@sylweste.r Zgadza się, byłem w tej drugiej grupie. nie grał u Guardioli bo był i jest cieniutki
0
garsija to niezły drewniak...
0
@robsons23 kto za niego? ja bym dzwonił do ernesto
0
@Pawel1985 Franek od jakiegos czasu gra piach, ma [rzebłyski i tylko tyle
1
Komentarz usunięty
1
@Xonar Zgadza się Messi teraz w PSG 3 mecze 2 gole, asysta i 3 asysty 2 stopnia. Majwięcej przebiegnietych km, najwiecej sprintów
0
@Mati93 Nie pomoże, trzeba zerwać z tym mitem DNA barcy, potrzeba gry nowoczesnej, współczesnej, siłowej opartej na szybkości
0
@slayer Szrotinho zawsze był przehepowany, nigdy nie rozumiałem batalii o tego grajka. To sredniak
0
@Mati93 DNA Barcy kurwa nie wiesz? Cóż przeżyłem czasy posuchy na przełomie wieków to i teraz przeżyję. Tu jest kurwa potrzebny format...
6
i lookgejong na swojej pozycji
0
@RR Wiesz co ciekawą analizę "posiadania" Ronaldo ostatnio słyszałem chyba w Kanale Sportowym. W ubiegłym sezonie United strzelał sporo bramek i strzelali wszyscy, teraz skupiają się na dograniu do Ronaldo, co niekoniecznie wpłynie na zdobyte trofea - patrz Juve. Niewykluczony scenariusz król strzelców ale dalej nic w gablocie klubu.
2
tylko ostrożnie Ronald, żeby się nam szkło nie rozsypało
6
ebać tebasa, kluby które w to weszły to sporo zaryzykowały
0
@Zoker jak posędziował? poziom trzymał?
0
Ile tam wczoraj chodziaż "szczelił"? Mpappe bez hamulcowego ładował bramę za bramą
0
Może by tak Ernesto Valverde wziąść na sezon/dwa. Co jak co ale układać umie ;) może ich ogarnie
0
@Michalak nigdy
0
@mleczkoo dlatego trzeba się pozbyć alb, kunitjów, u(m)tytych i zacząć od zera
1
ohhohoho dooopa kumana płonie :) astalawistabejbe
0
@Krzyszt8f_xd Fati zbawca - przypuszczam, że wątpię
0
Taaa tylko że Sztegen po tym gangbangu od Neuera systematycznie obniża loty....
0
@JarekS bo to jest nieudacznik i kombinator, na wuj mu wyniki
1
Typowa gadka byłego skazańca, więzienny tryb mu się włączył.
2
W klubie panuje optymizm a otoczenie zawodnika jest pozytywnie nastawione. Będzie grana Moriba, zobaczycie.
0
Wtedy Twoi pracodawcy mieliby większe szanse? Nie sądzę, za dużo gwiazd macie w drużynie, Messi z Neymarem może się i dogadują ale....
1
Super, jak ich ogolimy to nie będzie stękania że nie mieli pierwszego składu
0
Dziad (bramkarski) grał w dziadka :)
1
@czar007 Wiem, średniak aktualnie
0
sztegen i jeden w plecy - to nie może być przypadek