0

Agenci Fatiego lubią to :) trzeba grać moribę bo czas leci

1

@sylweste.r Zgadza się, byłem w tej drugiej grupie. nie grał u Guardioli bo był i jest cieniutki

0

garsija to niezły drewniak...

0

@robsons23 kto za niego? ja bym dzwonił do ernesto

0

@Pawel1985 Franek od jakiegos czasu gra piach, ma [rzebłyski i tylko tyle

1

Komentarz usunięty

1

@Xonar Zgadza się Messi teraz w PSG 3 mecze 2 gole, asysta i 3 asysty 2 stopnia. Majwięcej przebiegnietych km, najwiecej sprintów

0

@Mati93 Nie pomoże, trzeba zerwać z tym mitem DNA barcy, potrzeba gry nowoczesnej, współczesnej, siłowej opartej na szybkości

0

@slayer Szrotinho zawsze był przehepowany, nigdy nie rozumiałem batalii o tego grajka. To sredniak

0

@Mati93 DNA Barcy kurwa nie wiesz? Cóż przeżyłem czasy posuchy na przełomie wieków to i teraz przeżyję. Tu jest kurwa potrzebny format...

6

i lookgejong na swojej pozycji

0

@RR Wiesz co ciekawą analizę "posiadania" Ronaldo ostatnio słyszałem chyba w Kanale Sportowym. W ubiegłym sezonie United strzelał sporo bramek i strzelali wszyscy, teraz skupiają się na dograniu do Ronaldo, co niekoniecznie wpłynie na zdobyte trofea - patrz Juve. Niewykluczony scenariusz król strzelców ale dalej nic w gablocie klubu.

2

tylko ostrożnie Ronald, żeby się nam szkło nie rozsypało

6

ebać tebasa, kluby które w to weszły to sporo zaryzykowały

0

@Zoker jak posędziował? poziom trzymał?

0

Ile tam wczoraj chodziaż "szczelił"? Mpappe bez hamulcowego ładował bramę za bramą

0

Może by tak Ernesto Valverde wziąść na sezon/dwa. Co jak co ale układać umie ;) może ich ogarnie

0

@Michalak nigdy

0

@mleczkoo dlatego trzeba się pozbyć alb, kunitjów, u(m)tytych i zacząć od zera

1

ohhohoho dooopa kumana płonie :) astalawistabejbe

0

@Krzyszt8f_xd Fati zbawca - przypuszczam, że wątpię

0

Taaa tylko że Sztegen po tym gangbangu od Neuera systematycznie obniża loty....

0

@JarekS bo to jest nieudacznik i kombinator, na wuj mu wyniki

1

Typowa gadka byłego skazańca, więzienny tryb mu się włączył.

2

W klubie panuje optymizm a otoczenie zawodnika jest pozytywnie nastawione. Będzie grana Moriba, zobaczycie.

0

Wtedy Twoi pracodawcy mieliby większe szanse? Nie sądzę, za dużo gwiazd macie w drużynie, Messi z Neymarem może się i dogadują ale....

1

Super, jak ich ogolimy to nie będzie stękania że nie mieli pierwszego składu

0

Dziad (bramkarski) grał w dziadka :)

1

@czar007 Wiem, średniak aktualnie

0

sztegen i jeden w plecy - to nie może być przypadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?