1

Kurła może to jest ten czas, boski śliczny Rikipucz pod tym treneiro zabłyśnie, nie czekaj kurła na ławce jest

0

Memfis "kapiszon" Depaj marna podróbka Nejmara, efektowny ale jednak kapiszon

0

@Recber Wytłumacz mi to mityczne dna, inaczej współczesna piłka nożna a mityczne dna barcelony

1

Dość dna Barcy i filozofii Cruyffa... koniec z tym, kike setien też miał i co?

0

Komentarz usunięty

1

Poza grą to on jest od roku....

1

@Chlebek23391 taa świat nie jest czarno-biały ;)

0

Komentarz usunięty

1

Biero się za naszego Mesjasza :P będą z Bartomeu w jednej celi

1

Tak to Luisitto szanuje i kocha Barcelonę :) Leo nie chciał zdradzać Barcelony za 20 baniek, nas waciki jeszcze ma.

1

Rapeman z United to chyba za całokształt kariery? CR coś ugrał?

0

@Kubsoleon gdyby chciał podpisałby w lutym i nie byłoby tematu

3

@david89 w sobotę było

3

Dajcie już spokój z dna barcy, zatrudnianiu byłych graczy... tu jest potrzebny nowoczesny trener

0

@drifboy25 i efektowne parady powodujące wzwody komentatorów 11

0

@El dominatore tak myślałem bo ciągniesz za sobą smrodek

2

Halo wszyscy hejtujący moje posty od roku że MATS jest cieniutki, halo gdzie jesteście?

2

Dodatkowo jest krętaczem, politycznym oszustem jadącym na starych "sukcesach", gościem bez planu.

33

@horang Co miał qrwa płakać? Jest jednym z najlepszych graczy którzy grali w Barcy, teraz gra w AM, takie życie. Niech mu się wiedzie. Mam koszulkę z jego nazwiskiem z 2015 roku, dla mnie taka sama wartość jak wtedy kiedy ją kupowałem. Zrezygnowali z niego, poszedł inną drogą.

0

3 nam zapodają dzisiaj, wygramy 5-3

4

Dobrych (nie tylko z jego winy) może ze 20.....

2

Nie przedłuży, róbcie screeny. Pójdzie w długą do Madrytu albo innego City. Mendes to kombinator, zapoda take warunki, że nie podołamy.

9

Luis postać dwuwymiarowa. Napadzior TOP a z drugiej strony mocno momentami irytujący i spowalniający. Jedno jest pewnie - legendą Barcelony pozostanie.

3

@Bocheno1 zdecydowanie :) ale włosy na głowie

14

Pirlo XD to nie się nie uda, może Strejlał?

0

@AbelKabel Mogę się zgodzić, Loook to jest zdecydowanie słabszy gracz

2

Depay to jednaj jest słabiak, efektowny ale słabiak.

0

Kupujemy zazwyczaj przehejpowane gwiazdy. Taki FDJ tak uczciwie ile meczy zagrał na wysokim poziomie? cały czas nadzieja, dalej Dembele, dalej Kutinjo, dalej Dest (ten to już turbo średniak)

0

Agenci Fatiego lubią to :) trzeba grać moribę bo czas leci

1

@sylweste.r Zgadza się, byłem w tej drugiej grupie. nie grał u Guardioli bo był i jest cieniutki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?