SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurła może to jest ten czas, boski śliczny Rikipucz pod tym treneiro zabłyśnie, nie czekaj kurła na ławce jest
0
Memfis "kapiszon" Depaj marna podróbka Nejmara, efektowny ale jednak kapiszon
0
@Recber Wytłumacz mi to mityczne dna, inaczej współczesna piłka nożna a mityczne dna barcelony
1
Dość dna Barcy i filozofii Cruyffa... koniec z tym, kike setien też miał i co?
0
Komentarz usunięty
1
Poza grą to on jest od roku....
1
@Chlebek23391 taa świat nie jest czarno-biały ;)
0
Komentarz usunięty
1
Biero się za naszego Mesjasza :P będą z Bartomeu w jednej celi
1
Tak to Luisitto szanuje i kocha Barcelonę :) Leo nie chciał zdradzać Barcelony za 20 baniek, nas waciki jeszcze ma.
1
Rapeman z United to chyba za całokształt kariery? CR coś ugrał?
0
@Kubsoleon gdyby chciał podpisałby w lutym i nie byłoby tematu
3
@david89 w sobotę było
3
Dajcie już spokój z dna barcy, zatrudnianiu byłych graczy... tu jest potrzebny nowoczesny trener
0
@drifboy25 i efektowne parady powodujące wzwody komentatorów 11
0
@El dominatore tak myślałem bo ciągniesz za sobą smrodek
2
Halo wszyscy hejtujący moje posty od roku że MATS jest cieniutki, halo gdzie jesteście?
2
Dodatkowo jest krętaczem, politycznym oszustem jadącym na starych "sukcesach", gościem bez planu.
33
@horang Co miał qrwa płakać? Jest jednym z najlepszych graczy którzy grali w Barcy, teraz gra w AM, takie życie. Niech mu się wiedzie. Mam koszulkę z jego nazwiskiem z 2015 roku, dla mnie taka sama wartość jak wtedy kiedy ją kupowałem. Zrezygnowali z niego, poszedł inną drogą.
0
3 nam zapodają dzisiaj, wygramy 5-3
4
Dobrych (nie tylko z jego winy) może ze 20.....
2
Nie przedłuży, róbcie screeny. Pójdzie w długą do Madrytu albo innego City. Mendes to kombinator, zapoda take warunki, że nie podołamy.
9
Luis postać dwuwymiarowa. Napadzior TOP a z drugiej strony mocno momentami irytujący i spowalniający. Jedno jest pewnie - legendą Barcelony pozostanie.
3
@Bocheno1 zdecydowanie :) ale włosy na głowie
14
Pirlo XD to nie się nie uda, może Strejlał?
0
@AbelKabel Mogę się zgodzić, Loook to jest zdecydowanie słabszy gracz
2
Depay to jednaj jest słabiak, efektowny ale słabiak.
0
Kupujemy zazwyczaj przehejpowane gwiazdy. Taki FDJ tak uczciwie ile meczy zagrał na wysokim poziomie? cały czas nadzieja, dalej Dembele, dalej Kutinjo, dalej Dest (ten to już turbo średniak)
0
Agenci Fatiego lubią to :) trzeba grać moribę bo czas leci
1
@sylweste.r Zgadza się, byłem w tej drugiej grupie. nie grał u Guardioli bo był i jest cieniutki