0

Komentarz usunięty

0

@gaucho104 1-4 Wpappe 3min pen, valverde, belicham oraz @22

1

@ToWinaSedziego Mam tę z poziomymi pasami i powiem Ci po latach, byłem sceptyczny ale teraz uważam że były świetne, jedne z lepszych. Szachownica natomiast to jedne z najgorszych o ile nie najgorsza

0

@takisobiektos Juz kiedys kaswał higułajna i wtedy tez powinien zostać wyrzucony

0

@karci0 sprzedac i zapomnieć

0

zszedł leszczyk i zaczęło sie dziać

0

Flik czasem jest dziwny, co on kurła miesza w tym składzie

1

@PatrychoO myslałem że go ugryzie, piane przetrał tylko z pysku

0

teraz hil wywali #2 albo #17 dla równowagi

0

@okiemtypera_lucaxx95 nigdzie tego nie napisałem, uwielbiam takie komentarze - zasady to zasady

0

Faul na Inigo maffeo powinien byc czerwony kartonik

0

@MesQueUnClub96 a kto ma najdłuższegoooo. nosa

0

@MESSIah16 nareszcie, skończy się pompowanie tego cyrkowego szoł w tv, sport 3 narodów

0

moda na sukces....

1

@Eklerek o co chodzi z tym Russelem? nie oglądałem wyścigu

0

@Aragorn33 dzisiaj dostali z tego karnego?

1

@chlip1 on myśli że jednocześnie podłączy do dwóch urzadzeń, tak to nie działa

0

@sergio5 donosił tam paluszki i kolę do stołu, czasem nosił sprzęt

0

@MesQueUnClub96 czyli znowu majac pełną opcję C+ zostaniemy zmuszeni do kolejnych dopłat

0

Śfionki we łzach zwalnia Carlo XD

0

@vadner śfionkała będzie pierwszy z filmem o mentalu

0

real to weźmie 1-0 po rykoszecie albo own

1

Dejong szybko leć po opaske bo mecz sie skończy

1

@Chaoss konto to masz w banku

0

kurwa za te rogi na krótko to ich powinni karać

0

dawaj dingdonga niech biere opaskę i robi te swoje miny

0

pytanko - Win 10 pro ze stron typu soft360 jest legitny? dwie stówki wołają

0

@tbas real - live 4-1 rób screena

1

@Kapitan hawk i od tego czasu przejebała 5 pkt....

0

@spacer tak z póltorej tygdnia temu widziałem potrzebny miliona na kamery, widocznie uzbierali i teraz na oświetlenie. Ciemniaki popłacą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?