SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@gaucho104 1-4 Wpappe 3min pen, valverde, belicham oraz @22
1
@ToWinaSedziego Mam tę z poziomymi pasami i powiem Ci po latach, byłem sceptyczny ale teraz uważam że były świetne, jedne z lepszych. Szachownica natomiast to jedne z najgorszych o ile nie najgorsza
0
@takisobiektos Juz kiedys kaswał higułajna i wtedy tez powinien zostać wyrzucony
0
@karci0 sprzedac i zapomnieć
0
zszedł leszczyk i zaczęło sie dziać
0
Flik czasem jest dziwny, co on kurła miesza w tym składzie
1
@PatrychoO myslałem że go ugryzie, piane przetrał tylko z pysku
0
teraz hil wywali #2 albo #17 dla równowagi
0
@okiemtypera_lucaxx95 nigdzie tego nie napisałem, uwielbiam takie komentarze - zasady to zasady
0
Faul na Inigo maffeo powinien byc czerwony kartonik
0
@MesQueUnClub96 a kto ma najdłuższegoooo. nosa
0
@MESSIah16 nareszcie, skończy się pompowanie tego cyrkowego szoł w tv, sport 3 narodów
0
moda na sukces....
1
@Eklerek o co chodzi z tym Russelem? nie oglądałem wyścigu
0
@Aragorn33 dzisiaj dostali z tego karnego?
1
@chlip1 on myśli że jednocześnie podłączy do dwóch urzadzeń, tak to nie działa
0
@sergio5 donosił tam paluszki i kolę do stołu, czasem nosił sprzęt
0
@MesQueUnClub96 czyli znowu majac pełną opcję C+ zostaniemy zmuszeni do kolejnych dopłat
0
Śfionki we łzach zwalnia Carlo XD
0
@vadner śfionkała będzie pierwszy z filmem o mentalu
0
real to weźmie 1-0 po rykoszecie albo own
1
Dejong szybko leć po opaske bo mecz sie skończy
1
@Chaoss konto to masz w banku
0
kurwa za te rogi na krótko to ich powinni karać
0
dawaj dingdonga niech biere opaskę i robi te swoje miny
0
pytanko - Win 10 pro ze stron typu soft360 jest legitny? dwie stówki wołają
0
@tbas real - live 4-1 rób screena
1
@Kapitan hawk i od tego czasu przejebała 5 pkt....
0
@spacer tak z póltorej tygdnia temu widziałem potrzebny miliona na kamery, widocznie uzbierali i teraz na oświetlenie. Ciemniaki popłacą