6

wtedy cała polska napisze że w reprezentacji gunwo gra....

4

Flicka im dać a do pierwszej dawać tenhaga, tylko on wycisnie z deyonga maxa

0

@kuz chłopie nie pij tyle

0

@Aragorn33 uśmiechniety Bodnar już po niego jedzie, będzie sądzony nastepny po Zbychu Zero

0

@kejdzi Mogą w grudniu świętować jak nam odjadą na 5+ to nie dogonimy

0

@mekston Ja nie mam takiej pewności, to taki Totenham wśród kierowców. Czasem coś wygra ale nigdy mistrzem nie będzie

0

Sainz czy leclerc? Szkoda że akurat Carlosa spuścili dla GOATA

1

@tadzik447 Przeanalizuj jego straty w środku boiska

1

wszedł deyong i się zesrało, najważniejsze że opaskę momentalnie zabrał

2

@korn234 chyba karny qtas dla ciebie

1

@barubar nie pij tyle

0

@Piotr,1985 co nie zmiania faktu że powinien sie tak nie zachowywać. Sędzia mógł wyrzucić Martina, ale tez i Aspasa za pajacerkę

8

Aspas to tez kurła pajac

0

Kanelty - pobije siiiiu w karnych

1

Pytanie do znawców - mój 10cio letni PC używany do pracy powoli się kończy ;) pytanie jak kupię nowy bez dysku w włożę tam dysk aktualny z systemem itd to Windows ruszy? Zrobi sobie upgrade sterowników czy nie? Nie chcę tracić poinstalowanego oprogramowania, pewnych programów już nie poinstaluję.

0

@BorzyKrzys zazdrość cię zżera, psycholog konieczny

0

@Criss18Barca cZARNEK RACZEJ

3

Te ich eliminacje to jest dopiero kuriozum - 18 meczy żeby odstrzelić 3 drużyny

0

@Sebastian7 nie piszo tu o krystjano

0

@KobeFR podjedź do Pruszkowa daleko nie masz, tam pewnie znajdziesz kilku "starych" bezrobotnych, ewentualnie Mokotów tylko sekator weź bo mogli już pogubić

0

@kanver_ karne odlicz

0

Linette=Linetty mizeria ze śmietanką

2

@messiiiiik wyrucha cię na bank, zaraz jak weźmie auto to nagle ktoś bliski mu się rozchoruje, albo inny wydatek. Powiedz żeby wrócił za miesiąc z całą kasą a ogłoszenie niech wisi.

Ewentualnie zaliczka i jak nie odbierze do danego dnia to przepada.

2

Prodiż do wtorku

0

za co rapeman chciał i wyzebrał faul

0

ronaldu to biere jak majeroge w usa

5

wincyj kurwa rogów na krótko zamiast wrzuty

0

darek z Mielcarem jak rapeman trafi będa wołac siuuuu, co za żenujacy goście

2

@Danielao Zdrówka dla mamy i córy, powodzenia życz e i szczęścia w zyciu. dzieci to najlepsze co można mieć :)

0

@Comentateiro borek ta naklejka na kibel?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?