SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
wtedy cała polska napisze że w reprezentacji gunwo gra....
4
Flicka im dać a do pierwszej dawać tenhaga, tylko on wycisnie z deyonga maxa
0
@kuz chłopie nie pij tyle
0
@Aragorn33 uśmiechniety Bodnar już po niego jedzie, będzie sądzony nastepny po Zbychu Zero
0
@kejdzi Mogą w grudniu świętować jak nam odjadą na 5+ to nie dogonimy
0
@mekston Ja nie mam takiej pewności, to taki Totenham wśród kierowców. Czasem coś wygra ale nigdy mistrzem nie będzie
0
Sainz czy leclerc? Szkoda że akurat Carlosa spuścili dla GOATA
1
@tadzik447 Przeanalizuj jego straty w środku boiska
1
wszedł deyong i się zesrało, najważniejsze że opaskę momentalnie zabrał
2
@korn234 chyba karny qtas dla ciebie
1
@barubar nie pij tyle
0
@Piotr,1985 co nie zmiania faktu że powinien sie tak nie zachowywać. Sędzia mógł wyrzucić Martina, ale tez i Aspasa za pajacerkę
8
Aspas to tez kurła pajac
0
Kanelty - pobije siiiiu w karnych
1
Pytanie do znawców - mój 10cio letni PC używany do pracy powoli się kończy ;) pytanie jak kupię nowy bez dysku w włożę tam dysk aktualny z systemem itd to Windows ruszy? Zrobi sobie upgrade sterowników czy nie? Nie chcę tracić poinstalowanego oprogramowania, pewnych programów już nie poinstaluję.
0
@BorzyKrzys zazdrość cię zżera, psycholog konieczny
0
@Criss18Barca cZARNEK RACZEJ
3
Te ich eliminacje to jest dopiero kuriozum - 18 meczy żeby odstrzelić 3 drużyny
0
@Sebastian7 nie piszo tu o krystjano
0
@KobeFR podjedź do Pruszkowa daleko nie masz, tam pewnie znajdziesz kilku "starych" bezrobotnych, ewentualnie Mokotów tylko sekator weź bo mogli już pogubić
0
@kanver_ karne odlicz
0
Linette=Linetty mizeria ze śmietanką
2
@messiiiiik wyrucha cię na bank, zaraz jak weźmie auto to nagle ktoś bliski mu się rozchoruje, albo inny wydatek. Powiedz żeby wrócił za miesiąc z całą kasą a ogłoszenie niech wisi.
Ewentualnie zaliczka i jak nie odbierze do danego dnia to przepada.
2
Prodiż do wtorku
0
za co rapeman chciał i wyzebrał faul
0
ronaldu to biere jak majeroge w usa
5
wincyj kurwa rogów na krótko zamiast wrzuty
0
darek z Mielcarem jak rapeman trafi będa wołac siuuuu, co za żenujacy goście
2
@Danielao Zdrówka dla mamy i córy, powodzenia życz e i szczęścia w zyciu. dzieci to najlepsze co można mieć :)
0
@Comentateiro borek ta naklejka na kibel?