1

@Hadim dryblować mówisz :) liczy się wynik końcowy - co dał duet felix/ferran?

1

@Hadim Najlepszy nasz skrzydłowy, zestaw go z Reki...eszczem czy Felixem, nie rozumiem tej nagonki na niego

1

@draxidox Dobrze powiedziała

0

@Faro może se odkupić

0

@ArcziArtt sprzedaj szrota i kup normalne auto bez dpf....

1

@Gaz 3mk mocno spuścił z jakości, kiedyś kupowałem na Garminy folię z żelem, wytrzymywała wieki, teraz gówno jakich mało

2

@Emhyr zawsze możesz popatrzeć jak Siuuuu..siak goni kozy

0

@NeroTFP1 Pan Nowak zawsze :) od 997 i TBS

0

@Colon dźiordź rassel

0

@Colon Potem wyskoczył na spadochronie a Lechu przeyziemnił

1

Tak poza emocjami, doczekamy się kiedyś błędu sędziego w drugą stronę? bajern już tyle razy kręcili, juventus i karny widmo w 90+ itd

2

@QQL5 Nienawidzę typa, jego facjaty i zachowań, natomiast piłkarzem jest wybitnym. Gdyby zagrał CA jak wczoraj, wygrał to jak najbardziej bym mu dał ;)

0

@Lewanogolski rudy gej w każdym meczu gra na pograniczu, jak real strzelił na 2-1 momentalnie miał skurcze i leżał.. tak prymitywny gość, że szkoda klawiatury na niego

0

@draxidox gdzie idzie? do tefałpe? z tym swoim mężusiem placuszkiem?

0

@mate92 ;) pewnie tak

0

Kowalski aż płacze

0

Co ona ma z twarzą? te zmarszczki przy oczach, cos chyba budżetowo było dłubane

6

Rudiger to jest taka menda że głowa mała, tu chwyci e w pół, tam popchnie przykazdej okazji i ten usmieszek... rodowity niemiec

1

Zane to placek :)

0

@kubix05 Taa, po 25 minutach 2-0 dla przescieradeł...

0

@HypeR zdecydowanie, dać normalne logo, najlepiej klasyczne z Nike i będzie sztos

1

@michaleu nie rozumiem jarania sie eurowizją, nawróć mnie

4

On ucieknie do Madrytu, przez jakis inny klub z PL albo PSG

1

@ranger3120 Air Force fajnie się nosi ;)

3

@Arden Prodiż by powołał z 1 ligi grajka to by go borki i inne smoki zeżarły

0

Dziadek zjedz snikersa i ustaw się na końcu kolejki

0

@Kozinho. swoją co? maskotką? małpką?

0

@Foton ale byłeś przy tym?

0

@Foton trzeba było żyć uczciwie, ile masz do końca wyroku? Wronki?

1

@tomek8756 czarno to widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?