SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hadim dryblować mówisz :) liczy się wynik końcowy - co dał duet felix/ferran?
1
@Hadim Najlepszy nasz skrzydłowy, zestaw go z Reki...eszczem czy Felixem, nie rozumiem tej nagonki na niego
1
@draxidox Dobrze powiedziała
0
@Faro może se odkupić
0
@ArcziArtt sprzedaj szrota i kup normalne auto bez dpf....
1
@Gaz 3mk mocno spuścił z jakości, kiedyś kupowałem na Garminy folię z żelem, wytrzymywała wieki, teraz gówno jakich mało
2
@Emhyr zawsze możesz popatrzeć jak Siuuuu..siak goni kozy
0
@NeroTFP1 Pan Nowak zawsze :) od 997 i TBS
0
@Colon dźiordź rassel
0
@Colon Potem wyskoczył na spadochronie a Lechu przeyziemnił
1
Tak poza emocjami, doczekamy się kiedyś błędu sędziego w drugą stronę? bajern już tyle razy kręcili, juventus i karny widmo w 90+ itd
2
@QQL5 Nienawidzę typa, jego facjaty i zachowań, natomiast piłkarzem jest wybitnym. Gdyby zagrał CA jak wczoraj, wygrał to jak najbardziej bym mu dał ;)
0
@Lewanogolski rudy gej w każdym meczu gra na pograniczu, jak real strzelił na 2-1 momentalnie miał skurcze i leżał.. tak prymitywny gość, że szkoda klawiatury na niego
0
@draxidox gdzie idzie? do tefałpe? z tym swoim mężusiem placuszkiem?
0
@mate92 ;) pewnie tak
0
Kowalski aż płacze
0
Co ona ma z twarzą? te zmarszczki przy oczach, cos chyba budżetowo było dłubane
6
Rudiger to jest taka menda że głowa mała, tu chwyci e w pół, tam popchnie przykazdej okazji i ten usmieszek... rodowity niemiec
1
Zane to placek :)
0
@kubix05 Taa, po 25 minutach 2-0 dla przescieradeł...
0
@HypeR zdecydowanie, dać normalne logo, najlepiej klasyczne z Nike i będzie sztos
1
@michaleu nie rozumiem jarania sie eurowizją, nawróć mnie
4
On ucieknie do Madrytu, przez jakis inny klub z PL albo PSG
1
@ranger3120 Air Force fajnie się nosi ;)
3
@Arden Prodiż by powołał z 1 ligi grajka to by go borki i inne smoki zeżarły
0
Dziadek zjedz snikersa i ustaw się na końcu kolejki
0
@Kozinho. swoją co? maskotką? małpką?
0
@Foton ale byłeś przy tym?
0
@Foton trzeba było żyć uczciwie, ile masz do końca wyroku? Wronki?
1
@tomek8756 czarno to widzę