0

Opylą młodego żeby MENDAsz sprzedał na starego portugalskiego placuszka

0

@mekston Jak odejście Maxa to oddanie MS? Przecież to najlepszy szofer, tak tu czytam, to nie da rady w innym aucie? Podobno to nie przewaga redbulla

0

@Jakchcesz już jest ;)

0

@P33ck Rafa ledwo połowę tego, za to jest liderem w leżeniu na łóżku w madryckich klinikach im. Lanca

0

@JasnyPan10 Pewnie, Vini nie powinien grać bo czerwo z Lipska, Modrycz 3 faule na żółtą z City, wczoraj czułameni po wejściu żółta i po 10 minutach ewidentna druga

1

@Jakchcesz genialny vini, spektakularny belinham, to sa rozgrywki realu madryt

2

@fcbarcafan19 taa, oby, mam jednak inne przeczucie - dziś mocne 1-1 i 3-1 w Madrycie, a w fnale 2-1 z Psg

3

Marianna o lewej, będzie drama z tego -
"I która kobieta, mająca męża, ocierałaby się publicznie o krocze innego chłopa, prawie go całując? No, chyba że poniżej to Robert Lewandowski - to przepraszam. Jeżeli wypowiedziałam się zbyt krytycznie, to napiszcie mi to."

0

@natanvip ten jest lepszy od poprzednika?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@ziomal88 hahaha to inaczej - porównaj jego staty z zawodnikami topowych drużyn grającymi na jego pozycji

24

@pioz123 tak, game changer - 5 lat i wypisz mi 10 meczy gdzie był kluczowy, statystyki ma na poziomie przeciętniaka. Wiecznie krzywa mina, pretensje i zero zaangażowania

1

@kigani on się ,myli w obie strony, przecież po przerwie jest zamiana stron ;)

0

śfionkała już nagrał swoje filozoficzne peany na cześć los negros?

1

@revolution33 i może traktować wszystkich z góry?

0

@AxelF kolor skóry zobowiązuje, im ciemniejszy tym mniejsze ajkiu

2

tak tylko zapytam co ten dźud wygrał do tej pory? wydaje mu się że jest bogiem Jordanem futbolu. Po 30 latach oglądania Barcelony odpuszczę klasyki przez najbliższe kilka lat. Można przegrać to jest sport, ale te ich mordy, pajacowanie po bramkach wywołuje u mnie agresję, a dojdzie jeszcze jeden pajac który we wtorek po bramce zachowywał się podobnie.

1

@FcPortoFan1999 dla mnie liczy się strzelający, wszelki rykoszety powinny być na onto napadziora

0

Maechewaaaaaa, ale i tak rumak wypierdalaj

0

@budel17 napisałem gdzieś, że nie jest gwiazdą przewrażliwieńcu? tylko że nie grzeszy urodą

0

@tomek8756 czyżby Harry wreszcie zaliczył jakieś trofeum?

0

@budel17 Iguniato 2 setka atp w urodzie, trochu przed arynem sabalenko

0

@LM10GOAT destinho, tęsknię za tym jego marszem wokół boiska po zmianie

1

@ShawnC nie zapomnij o Zoli

0

no to po Iguni, Polska w płaczu

0

@Katalończyk 99 Walker texas ranger? on to się na amerykańskim zna

0

ramblo jak Igunia?

0

@tomek8756 Matkę wysłać na tydzień do obozu uchodźców

1

@Popitek12 harkorowykoksu Rafa

1

@Katalonbar Ronaldu "rapeman" ile "legitnych"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?