SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore policz średnią na mecz
3
@tristan87 znowu ten dziad.... nie gadajcie że legenda... on będzie widział Shiltona z Linekerem i Butragenjo
0
Sajmon dostał plaskacza w ryj, dwa meczyki i do domu, plus dwa razy jako tablicowy kelner
0
@FcPortoFan1999 rozdepczą argentynę
0
Nasz wiecznie ufarbowany kogucik dal radę?
0
@tadzik447 masz rację i dupy nie ruszy ze swojej dziupli na żoliborzu, starzec yaroslav
0
@clyde kiler w strachu
0
@TheNekro94 jak Hiszpania wyrzuci Francję to francuz też raczej odpada
0
@MesQueUnClub96 he, lato 2000 byłem w SG jak to wyszło, był ogień na strażnicy
1
Co to jest za odklejeniec.... jak wszedł z nazistami to wuja pokazał, nasz śledzik.....
3
@Stinger_ małysz-hanawald podajesz przy innych? to obraza dla tych których wymieniłeś wcześniej, ile trwała ta rywalizacja małysza z hanawaldem? pomijam totalnie niszowy sport
6
zełenski w PL, ciekawe czego będzie żądał i o co płakał z niezadowolenia
1
@FCB_dimiC bylo radio i pytali go co chce, poinformowali co wybrał levis i max
0
@mekston w porównaniu z innymi z czołowki to jakbyś go nazwał?
0
@mekston odklejka? przedszkolak Piastri jedzie lepiej
1
Jak to było z tym Maxem? geniusz? tera to widać jak go pykają identycznie jak on ich ;) F1 kiero to tylko wkładka
1
trzeba wyczekać okienko między kontuzjami sprzedać
0
@Mroziu taaa jasne, grosik nie potrafił eliminować wisły a dembele barcelonę wyrzucił
1
Araucho to półgłówek pokazuje to kolejny raz, odcina mu myślenie - za endricka powinien wylecieć i nie byłoby kontuzji. Teraz posiedzi na L4 potem do końca kontraktu i spierdoli za 0
1
@Boss227 Jakoś Dembele pyka juz rok w kawałku.... wystarczyło zmienic lekarzy
1
bydło tureckie z tymi gwizdami...
1
@tbas taa już mu przykro.... jego późniejsze czyny to pokazują
2
@MesQueUnClub96 jak można kibicować turasom....
0
Dawaj tu Żiruuuuu
0
Fabio Grossooooooooooooooooooooooooooo
1
@zodiak_10 zagra w usa na MS, w MLS gra w trybie eko a geniusz pozostał, CR to bardziej siłowy gracz
0
@FCBparasiempre cr7
0
ech a Prodiż i jego banda ich klepali
1
@19Macio93 Ja płacę 190 i też musze dopłacić do LM, kurła złodzieje. Ciekawe czy po tym jak na zabrali polsat sport premium nie możemy czasem rozwiazać umowy
0
@Zoker to jest aktor łaknący atencji, jeszcze chwila i by gacie zrzucił