2

@Encore policz średnią na mecz

3

@tristan87 znowu ten dziad.... nie gadajcie że legenda... on będzie widział Shiltona z Linekerem i Butragenjo

0

Sajmon dostał plaskacza w ryj, dwa meczyki i do domu, plus dwa razy jako tablicowy kelner

0

@FcPortoFan1999 rozdepczą argentynę

0

Nasz wiecznie ufarbowany kogucik dal radę?

0

@tadzik447 masz rację i dupy nie ruszy ze swojej dziupli na żoliborzu, starzec yaroslav

0

@clyde kiler w strachu

0

@TheNekro94 jak Hiszpania wyrzuci Francję to francuz też raczej odpada

0

@MesQueUnClub96 he, lato 2000 byłem w SG jak to wyszło, był ogień na strażnicy

1

Co to jest za odklejeniec.... jak wszedł z nazistami to wuja pokazał, nasz śledzik.....

3

@Stinger_ małysz-hanawald podajesz przy innych? to obraza dla tych których wymieniłeś wcześniej, ile trwała ta rywalizacja małysza z hanawaldem? pomijam totalnie niszowy sport

6

zełenski w PL, ciekawe czego będzie żądał i o co płakał z niezadowolenia

1

@FCB_dimiC bylo radio i pytali go co chce, poinformowali co wybrał levis i max

0

@mekston w porównaniu z innymi z czołowki to jakbyś go nazwał?

0

@mekston odklejka? przedszkolak Piastri jedzie lepiej

1

Jak to było z tym Maxem? geniusz? tera to widać jak go pykają identycznie jak on ich ;) F1 kiero to tylko wkładka

1

trzeba wyczekać okienko między kontuzjami sprzedać

0

@Mroziu taaa jasne, grosik nie potrafił eliminować wisły a dembele barcelonę wyrzucił

1

Araucho to półgłówek pokazuje to kolejny raz, odcina mu myślenie - za endricka powinien wylecieć i nie byłoby kontuzji. Teraz posiedzi na L4 potem do końca kontraktu i spierdoli za 0

1

@Boss227 Jakoś Dembele pyka juz rok w kawałku.... wystarczyło zmienic lekarzy

1

bydło tureckie z tymi gwizdami...

1

@tbas taa już mu przykro.... jego późniejsze czyny to pokazują

2

@MesQueUnClub96 jak można kibicować turasom....

0

Dawaj tu Żiruuuuu

0

Fabio Grossooooooooooooooooooooooooooo

1

@zodiak_10 zagra w usa na MS, w MLS gra w trybie eko a geniusz pozostał, CR to bardziej siłowy gracz

0

0

ech a Prodiż i jego banda ich klepali

1

@19Macio93 Ja płacę 190 i też musze dopłacić do LM, kurła złodzieje. Ciekawe czy po tym jak na zabrali polsat sport premium nie możemy czasem rozwiazać umowy

0

@Zoker to jest aktor łaknący atencji, jeszcze chwila i by gacie zrzucił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?