SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 Leży na łóżku w madryckiej klinice im. Armstronga wróci silniejszy... jak zwykle
1
@Firestone Przemilczą tak jak udział judenów w Holocauście, gdzie też przy użyciu niemców czyścili swoje środowisko
0
dom spokojnej starości by Laporta
1
@JohnA nie działa
0
@Reviven kał ronaldo też się lepiej zawija bo to ronaldo
0
@TR3YWAY ty się tam znasz :) w dooope se wsadź te swoje info
1
Laporta i jego działania w pigułce :) pomacha szabelką po czym ogon pod siebie i ewakuacja, ja tam się cieszę że dalej Nike
0
@Monegros zmęczony już jestem wyborami, od 1995 głosowałem w każdych, ale teraz będzie ten pierwszy raz kiedy to oleję... miasto 16k a wojna o stołek prawie jak do sejmu, rzygam już tym
0
Wizualnie sympatyczna ;)
0
@maroon dziennikarkę obraca na Hawajach
0
@qbuteq Real to weźmie u siebie ich zrobią 3-1 w rewanżu 1-1
2
Borek amator i fanatyk w 85minucie już rozkminiał 7pkt przewagi Leverkusen i walkę do końca... co chłop obniżył loty
0
@tomek8756 brakuje tylko żeby na końcu romeło okazał się kominiarzem
0
@Radioactive9705 CR, przynajmniej jedna kobieta z USA nie miałaby traumy
0
@RoberDzik Grosso vs Niemcy = Iniesta Chelsea
0
@Lionel_Messi10 alłesz jest wolny, popykał by z amigosami
0
no i prawidłowo, gadajcie co chcecie ale niech zostanie
5
Co sobie dziennikał Piechota pożył i popodróżował to jego :) dyzma dziennikarstwa
0
@NeroTFP1 nieźle jak na angola
1
@BorzyKrzys takie to qrewskie czasy, dosłownie
0
@derlysy1979 kto
0
drętwy ten komentarz fra-ger.... romuś....
2
@szkodastrzepicryja jaka ona jest szpetna
2
@mr Barca szajsidas... dej se siana, pod blokiem może i dobre
0
@mekston poczekaj, dogoni ich ferrari i zacznie się maksiu rozpychać łokciami na pierwszym zakręcie
5
@Criss18Barca bo o to chodzi w dzisiejszym świecie, promocja gunwa i zero wartości. Influenserzy rocznie zarabiają kasę na którą neurochirurg pracuje latami. Te wszystkie buddy, kikstery... taki księżulo jest bogiem dla niektórych, zeżre gunwo i ustawi się kolejka chętnych
2
@tbas i ziełeńsjki na njich czekoł w starej ładzie 2107
0
@draxidox wyświetlenia muszą się stanowskiemu zgadzać
0
@tristan87 a taki był stalowy, niezniszczalny :) tera rodzynek szykuje do traitlonu
1
@NeroTFP1 Ucieczka z Sobiboru 1, Ostatni pociąg do Auschwitz, Syn Szawła