SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Nie denerwuję sie ;) robię sobie Thunderbolta w 1/32 i patrze na meczyk ;)
2
@don'T.R.I.P.e idź się napij bo pier..isz jak potłuczony, na wuja to ogladasz skoro zakładasz blamaż? typowy polaczek, czyjaś porazka jest moim zwycięstwem, nieważne że wuja mi do tego
1
Borek skończ już pie...ić
1
Tomasz Włodarczyk zgadza się z tym i dodaje, że nie jest to duże naderwanie - taa Włodar widział, macał i diagnozował, farmazoniarz
1
@Balboa901 Podbrożny?
0
@Stinger_ Weź nie strasz w lato tym dennym sporcikiem, daj odpocząc od tej dumy narodowej
3
heheheh zamilknij chłopie, w Barcelonie miałeś dosyć swobody, a ile luzu jak połowę pobytu przeleżałeś
4
@Aragorn33 policz ile metrów w 1s robi samochód jadący 50km/h i wtedy wróć
1
Dajta Laporcie numer do agenta Urbańskiego
0
@Kamiloza91 Podolina mu....
0
@PaPo do statystyk się będzie liczył tylko do 6 zmian, teraz już nie
0
Jeszcze ten fanatyk rosBorek na kierownicy....
0
@Alex1995 z wyrokami? przypomnij mi, ulasakwieni?
0
heheeh fusek i kamiński zamiast pierdzieć w pasiak idzie po 5 baniek :) wyborcy pisu...
0
No to do października bedzie sie leczył, oszczędzał się w końcowce sezonu żeby na CA grać.
1
@Derean najbardziej przehejpowany polski grajek, wygrał karierę nie wiadomo za co
0
@tomek8756 oczywiście wary obciągary jak dwa pomarańczowe ślimoki
3
@Arden Półcalóweczka Browninga i równiutko z płotem
3
@Lopez2000 futrol to jakiś twój guru?
2
@Zoker ten ukryty fan realu z jutuba? turboobiektywny?
0
Wpappe też dobra menda, wydoił ile się da, walizek nie zdążył rozpakować a już pluje
0
@JordiAlbion Pazura gada o tym od 15 lat
8
@tristan87 czy w Ukrainie wisi Polska flaga?
0
Młodego się pozbyć ii zatrudnić starego dziada Alonso Deko i Laporta w pigułce, pigułce gwałtu...
0
Komentarz usunięty
2
@mientusek1407 ćfionkały i inne guru robią swoje :) belibam już nie?
0
FATty co ty gadasz?
0
@tristan87 wysyłanie skanu jest bezpieczne?
1
@tristan87 Samuel L Jackson ;)
0
@Popitek12 Ten co zrobił numer jak Alves tylko się wykupił?