SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Ernesto
0
@FCB_dimiC poyebany przepis z tą koszulką
0
3 seria huber 231m - 245pkt prevc 243,5 - 240pkt :) śmieszne szoł z tymi warunkami, to tak jakby w rajdzie samochodowym jeden pojechał po suchym, a drugiemu popadało i minus 10s na każde 5km
1
@Bagsik88 taki jak na odegarda
6
Komentarz usunięty
0
@tbas sja też nie wierzę, ale pamiętam tego dnia on zachowywał się co najmniej dziwnie, jest nagranie jak wychodzi z sejmu
0
@SeWo77 inaczej, wszędzie się da natomiast 600m wcześniej jest skrzyżowanie i łuk
0
@MESSIah16 3km od mojego domu, tam się nie da zapierdalać, dziwnie to wygląda
1
Komentarz usunięty
0
Kooorwa mamy to :)
0
@liberoFCB i kotletiko dortmund w polfinale
0
@David_Beckham Perez już mu kupił bilet do Paryża i trzeba go zachęcić
0
@Joe_Barbaro kakukaku
7
Piłkarzyki - niech więzadła będą z wami
0
@Danny Gaucho borussia/psg/arsenal jedna z tych drużyn w ćwierćfinale a w półfinale kolejna :) w finale to już może być róźnie
15
@betonito ojojojoj kolega nie zna zasad, to nie on woła o var tylko var ma zawołać jego, ale fajnie tak z rana napluć na sławnego Polaka....
0
@TheBestFan wytrzeźwiej, gdzie lewy grał słabo? polaczka.... chłopie weź spier...
0
@kinioo nir pierdol, Lewy dzisiaj dobrze gra
1
@GCBW i zapierdala w obronie
0
@Sapos93 nie sędzie chujowy dzisiaj, jedyny plus że dyma obie drużyny
0
@KobeFR jest roberto plus oriol
0
@MateuszGotowka99 oldboj już bez sił, czawi go zaorał
0
@Jakchcesz nie kracz
0
@ranger3120 Neymar
1
@NeroTFP1 d..ę jeszcze postaw, zawsze jak przegrasz to "wpadnie" conieco
0
@FcPortoFan1999 gołt nadal, może zdąży się "wyleczyć" na finał
2
on myśli, że jego kopacze to są więźniowie w jego obozie, król świata z drużynką zdobywającą pól trofeum na dekadę
0
@Pedri16Future Nie jest proste usunięcie tych naklejek, szczególnie jak Ci sie spieszy
0
@Pedri16Future ściągałeś ją kiedyś? godzina 22 chcesz wyjechać z parkingu spod restauracji i masz 3 sztuki na wysokości wzroku, powodzenia
1
@Pedri16Future To nie jest pierdółka, też mi jakiś pajac nakleił mimo tego że stałem jak należy na parkingu, miał(a) szczęście bo tez był zawołał psy za zniszczenie mienia ;)