0

@jacobFCB Ernesto

0

@FCB_dimiC poyebany przepis z tą koszulką

0

3 seria huber 231m - 245pkt prevc 243,5 - 240pkt :) śmieszne szoł z tymi warunkami, to tak jakby w rajdzie samochodowym jeden pojechał po suchym, a drugiemu popadało i minus 10s na każde 5km

1

@Bagsik88 taki jak na odegarda

6

Komentarz usunięty

0

@tbas sja też nie wierzę, ale pamiętam tego dnia on zachowywał się co najmniej dziwnie, jest nagranie jak wychodzi z sejmu

0

@SeWo77 inaczej, wszędzie się da natomiast 600m wcześniej jest skrzyżowanie i łuk

0

@MESSIah16 3km od mojego domu, tam się nie da zapierdalać, dziwnie to wygląda

1

Komentarz usunięty

0

Kooorwa mamy to :)

0

@liberoFCB i kotletiko dortmund w polfinale

0

@David_Beckham Perez już mu kupił bilet do Paryża i trzeba go zachęcić

0

@Joe_Barbaro kakukaku

7

Piłkarzyki - niech więzadła będą z wami

0

@Danny Gaucho borussia/psg/arsenal jedna z tych drużyn w ćwierćfinale a w półfinale kolejna :) w finale to już może być róźnie

15

@betonito ojojojoj kolega nie zna zasad, to nie on woła o var tylko var ma zawołać jego, ale fajnie tak z rana napluć na sławnego Polaka....

0

@TheBestFan wytrzeźwiej, gdzie lewy grał słabo? polaczka.... chłopie weź spier...

0

@kinioo nir pierdol, Lewy dzisiaj dobrze gra

1

@GCBW i zapierdala w obronie

0

@Sapos93 nie sędzie chujowy dzisiaj, jedyny plus że dyma obie drużyny

0

@KobeFR jest roberto plus oriol

0

@MateuszGotowka99 oldboj już bez sił, czawi go zaorał

0

@Jakchcesz nie kracz

0

@ranger3120 Neymar

1

@NeroTFP1 d..ę jeszcze postaw, zawsze jak przegrasz to "wpadnie" conieco

0

@FcPortoFan1999 gołt nadal, może zdąży się "wyleczyć" na finał

2

on myśli, że jego kopacze to są więźniowie w jego obozie, król świata z drużynką zdobywającą pól trofeum na dekadę

0

@Pedri16Future Nie jest proste usunięcie tych naklejek, szczególnie jak Ci sie spieszy

0

@Pedri16Future ściągałeś ją kiedyś? godzina 22 chcesz wyjechać z parkingu spod restauracji i masz 3 sztuki na wysokości wzroku, powodzenia

1

@Pedri16Future To nie jest pierdółka, też mi jakiś pajac nakleił mimo tego że stałem jak należy na parkingu, miał(a) szczęście bo tez był zawołał psy za zniszczenie mienia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?