SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 mecz jeszcze trwa, jedna bramka może wopaść w 95
0
@Eto'o9 R10 głowa w bajernie
0
@Dankho94isback Hakimi nie powininen czasem juz biegać na żółto? i ze dwóch innych?
2
Lapcoi postawi na odpowiedniego konia, normalnie Rumaka
0
@Popitek12 i mistrzostwo świata
0
@Zoker potem obniżył loty
1
Komentarz usunięty
3
@Popitek12 za co chcesz dawac ronaldu ZP? tak obiektywnie, bez rąk w majtach
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 w ćwierćfinale prowadzili 3-0 dali się dojść na 3-3 i 7 wygrali, tutaj przegrywali 3-0 ;)
1
@FcPortoFan1999 Ja do Trzyńca mam 10km :) game 6 Trzyniec doprowadził do dogrywki w 59:59 ;)
1
A je to :) Trzyniec w uwaga 63 minucie dogrywki dał na 3-2 w game 7 półfinałów czeskiej ekstraligi hokeja :) przegrywali serię 0-3 wygrali 4-3
0
@Kidd ja również praktycznie "normalnej" tv nie oglądam, jakieś stare seriale typu "Pogranicze w ogniu" to tak, choć na vod są
6
@Kidd to tylko świadczy o dzisiejszym społeczeństwie, jak zobaczysz jakie gunwo cisną w tv to zrozumiesz... taki ttv i jego programy, te wszystkie softpornowe wyspy, czyli qrestwo na wizji. Zmierzamy do samodestrukcji
1
Siuuu już dogonił sędziego i wypłacił mu jak valverde na parkingu?
0
Pytanie z rana do osób które tutaj wczoraj po drugiej bramce dla psg pisały - dziady, żenada, rzygam nimi, banda cieniasów. Jak wasza dziecko w środku semestru przyniesie słabszą ocenę to też mówicie im, że są dziadami?
2
@Rl9k1nG utożsamia się z księgową Barcy, wyssał ile mógł ;) tak poważnie to on ma już chyba wyjebane na piłkę
0
@tristan87 Pasja.... Pol to fanboj rapemana co się dziwisz
2
Jak Cię zaraz siuuutnę w łeb.....
0
@tadzik447 to z rowerem chcesz isć? ;) chyba że wyczynowy
0
@tadzik447 bida panie, tera to z kładem wstyd iść, ta komunia to w pałacu czy u biedoka?
3
@AlphaNumeric a reszta krystaliczna? uwielbiam takie teksty
1
irytujący jest ten głos Strzelczyk
0
i ten koks tenisowy, zniknie mu ten uśmieszek
0
placki prowadzą... teraz będzie autobus
0
co on Wam przeszkadza, pensję ma małą, a jak gra to trzyma poziom
2
@daniel32778 trzecim, jeszcze Roger jest wyżej
3
@mordini123 wszyscy spierllją z tego śmiesznego sportku dla 50 osób na świecie
3
@Popitek12 Leży na łóżku w madryckiej klinice im. Armstronga wróci silniejszy... jak zwykle
1
@Firestone Przemilczą tak jak udział judenów w Holocauście, gdzie też przy użyciu niemców czyścili swoje środowisko