0

@Kuba_1 mecz jeszcze trwa, jedna bramka może wopaść w 95

0

@Eto'o9 R10 głowa w bajernie

0

@Dankho94isback Hakimi nie powininen czasem juz biegać na żółto? i ze dwóch innych?

2

Lapcoi postawi na odpowiedniego konia, normalnie Rumaka

0

@Popitek12 i mistrzostwo świata

0

@Zoker potem obniżył loty

1

Komentarz usunięty

3

@Popitek12 za co chcesz dawac ronaldu ZP? tak obiektywnie, bez rąk w majtach

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 w ćwierćfinale prowadzili 3-0 dali się dojść na 3-3 i 7 wygrali, tutaj przegrywali 3-0 ;)

1

@FcPortoFan1999 Ja do Trzyńca mam 10km :) game 6 Trzyniec doprowadził do dogrywki w 59:59 ;)

1

A je to :) Trzyniec w uwaga 63 minucie dogrywki dał na 3-2 w game 7 półfinałów czeskiej ekstraligi hokeja :) przegrywali serię 0-3 wygrali 4-3

0

@Kidd ja również praktycznie "normalnej" tv nie oglądam, jakieś stare seriale typu "Pogranicze w ogniu" to tak, choć na vod są

6

@Kidd to tylko świadczy o dzisiejszym społeczeństwie, jak zobaczysz jakie gunwo cisną w tv to zrozumiesz... taki ttv i jego programy, te wszystkie softpornowe wyspy, czyli qrestwo na wizji. Zmierzamy do samodestrukcji

1

Siuuu już dogonił sędziego i wypłacił mu jak valverde na parkingu?

0

Pytanie z rana do osób które tutaj wczoraj po drugiej bramce dla psg pisały - dziady, żenada, rzygam nimi, banda cieniasów. Jak wasza dziecko w środku semestru przyniesie słabszą ocenę to też mówicie im, że są dziadami?

2

@Rl9k1nG utożsamia się z księgową Barcy, wyssał ile mógł ;) tak poważnie to on ma już chyba wyjebane na piłkę

0

@tristan87 Pasja.... Pol to fanboj rapemana co się dziwisz

2

Jak Cię zaraz siuuutnę w łeb.....

0

@tadzik447 to z rowerem chcesz isć? ;) chyba że wyczynowy

0

@tadzik447 bida panie, tera to z kładem wstyd iść, ta komunia to w pałacu czy u biedoka?

3

@AlphaNumeric a reszta krystaliczna? uwielbiam takie teksty

1

irytujący jest ten głos Strzelczyk

0

i ten koks tenisowy, zniknie mu ten uśmieszek

0

placki prowadzą... teraz będzie autobus

0

co on Wam przeszkadza, pensję ma małą, a jak gra to trzyma poziom

2

@daniel32778 trzecim, jeszcze Roger jest wyżej

3

@mordini123 wszyscy spierllją z tego śmiesznego sportku dla 50 osób na świecie

3

@Popitek12 Leży na łóżku w madryckiej klinice im. Armstronga wróci silniejszy... jak zwykle

1

@Firestone Przemilczą tak jak udział judenów w Holocauście, gdzie też przy użyciu niemców czyścili swoje środowisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?