SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC Bo lubię :) najlepsza motoryzacja, proste konstrukcje :) aktualnie mam dwa tahoe 2004 i 2008 oba 5.3 V8, wczesniej Suburbany, ogólnie Chevy Gang ;)
0
@FCB_dimiC Wiem, ja od lat latam amerykanami i w moich pomaga ;) odłącznie na 15 minut kasuje wszystkie błędy. Warto zaopatrzyć się w czytnik OBD, Autel 200 fajnie śmiga
1
@taxky w sensie check engine? odłącz akumulator na chwilę zresetuj błędy i zobaczysz
1
gdzie Jordan piłki noznej, przyszły zdobywca złotej piły belingham
0
@Kengo i rychu z klanu
35
@MesQueUnClub_87 Pyta o pocałunek a nie o loda
1
@Toretto Sklep - zdjęcie metki z numerem katalogowym i zakup w necie ;)
1
@MesQueUnClub96 koks 668? myslałem że ze 400
0
@Amidamaru Pedri i Arałucho bedą na L4
0
@mekston u mnie na papierze toaletowym
0
@budel17 sąsiad ma bigla o imieniu Max, znam jeszcze ze dwa Maxy więc ma imię jak pies a nie po psie kolego burdel17
0
@mekston oczywiście jakby mogli ukarać kierowcę o imieniu psa... klasyk, ale Max wreszcie zrobi komuś krzywdę to wtedy się obudzą. Załóżmy że taki numer robi Magnussen lub Tsunoda i też jest bez kary?
0
@Encore ktoś jeszcze tego pajaca czyta? fanboj Maxa a mianuje się obiektywnym dziennikałem
2
Cezery "dajta patronajta" Gutowski na X "Ale lewis... wygląda na to że specjalnie tracił go w kolo" co to jest Za d'''l to brak słów na fanboja
0
@barcelonaLM kiedy będzie podleczenie w klinice armstronga?
0
jakie to wszystko jest kurwa żalosne, tu musi nnastąpić reset bo za chwilę dowiemy się że Jezus był francuskim czarnym gejem
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 dojczland dojczland iber ales iber ales iber welt
0
@Arden taki siuuuuuu gór
0
@Radioactive9705 ten od miliona goli?
0
@Lucyfffer stary jemu się wydaje że jest Jordanem piłki nożnej ;) dla mnie co najwyżej Sam Cassel, on też czasem trafił coś ważnego ;)
0
@KrychaFCB to tak jak jego gra, raz na miesiąc dobrze
0
@Lucyfffer tysi PLN
0
@Luciano99 dźud ich weźmie, aktualnie jest wszędzie mocno promowany, Jordan piłki nożnej
0
@Firestone a opłacała? masz dowody? pogadamy o Franco? tam są dowody
4
@mekston tera daj CRa coby było prawilnie
2
@MesQueUnClub96 jak to alkoholikowi
0
@bstryyy nie myśliwiec, ale grubo
1
@Sulimo karbit do puszki, splunięcie zamykasz i.... bum ;)
2
@Szklaner mimo wszystko mega fajny serial