SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe na ile zawieszą dźuda bo pewnie sypnął tam mięchem :) Manzano lubi gwiazdorków sprowadzać na ziemię
8
pierwszą połowę zakończył podczas akcji Valencji, wtedy świąkała nie płakoł :)
1
@jacobFCB hahahahaha zaraz za borkiem czy przed? pan perfekcyjny, wiecznie przepracowany i bez czasu wolnego
4
świąkała łapy mokre i plama na gaciach
0
@Xpert77 zgadza się :) człowiek mega irytujący
0
@Encore jeszcze niedawno ten p.jac "dajta patronajta i nakarmta algorytm" marszczył .... jak mówił o dźordźu
0
@VeB 1899 to wiem, wolałbym info od kogoś kto kupował
1
@Sulimo ciekawe ile razy ją upolował wolno chodzący samiec, ewidentnie jej czegoś brakuje i wymyśla
0
sneakershop.pl - sklep "pewny"? nigdy tam nie kupowałem a mają buty które są dobrze przecenione ;)
0
@MesQueUnClub_87 ja tam nie jestem pewien czy Komenda faktycznie był "czysty". Nie był sprawcą głównym, ale są przesłanki że brał udział, ślady zapachowe i tak dalej.
0
@Criss18Barca kasaji to taka małpka w zoo, nic nie wniesie w wszyscy czekajo
0
@Bobo25 grała wszystko na jedno kopyto
0
@BORO_12 i za dwa lata sprzedać za 15....
7
@mordini123norweg? wygląda mi na niemca lub francuza
1
@prokofiew równouprawnienie kończy się wtedy kiedy to Ty czegoś wymagasz, to masz identiko jak z cz.nymi, zwrócisz uwagę i jesteś rasistą
1
@PietrasCoelho Dembele? weź rozbieg i....
8
@barcanawieki to jedna z tych które ukradł Leo, a nie czekaj...
17
Alwesz miał kilka numerów więc kilka kibli można nazwać im alwesza
0
@gumaz Kowalczyk była zawieszona za doping i potem forma poszła w górę, Marit schorowana.... Najlepsze że Korzeniowski Robciu też "chorował" na astmę jak Marit, ale wtedy to nikomu nie przeszkadzało
0
@PatrykBarca Smolasty i Doda w Walencji
1
Komentarz usunięty
0
@haunter21 geszefciarz ciekawe jakie ma korzenie
0
@NeroTFP1 Przypomnij mi ile ma Pan trener Guardiola i przy ilu meczach
0
@arasz1819 gdzie
3
@xavi890 za to Siuuuuu...siak walczy na poziomie PL
0
@PJ777 no i prawidłowo
0
@NeroTFP1 nowe nie znałem, biega aktualnie po saudyjskich klepiskach
0
On próbował jak Ronaldo "wykupić" winy? ugoda
0
@Ricardinio14 pytanie czy on był kiedys naprawde tak wybitny, czy trochu podhejpowany, sam nie wiem
0
Hehe dudziarz dwie kolejne ustawy wysyła do Julki, co to jest za aparatczyk to żal patrzeć, najgorszy prezydent w historii PL, zaraz przed kamikaze