0

ciekawe na ile zawieszą dźuda bo pewnie sypnął tam mięchem :) Manzano lubi gwiazdorków sprowadzać na ziemię

8

pierwszą połowę zakończył podczas akcji Valencji, wtedy świąkała nie płakoł :)

1

@jacobFCB hahahahaha zaraz za borkiem czy przed? pan perfekcyjny, wiecznie przepracowany i bez czasu wolnego

4

świąkała łapy mokre i plama na gaciach

0

@Xpert77 zgadza się :) człowiek mega irytujący

0

@Encore jeszcze niedawno ten p.jac "dajta patronajta i nakarmta algorytm" marszczył .... jak mówił o dźordźu

0

@VeB 1899 to wiem, wolałbym info od kogoś kto kupował

1

@Sulimo ciekawe ile razy ją upolował wolno chodzący samiec, ewidentnie jej czegoś brakuje i wymyśla

0

sneakershop.pl - sklep "pewny"? nigdy tam nie kupowałem a mają buty które są dobrze przecenione ;)

0

@MesQueUnClub_87 ja tam nie jestem pewien czy Komenda faktycznie był "czysty". Nie był sprawcą głównym, ale są przesłanki że brał udział, ślady zapachowe i tak dalej.

0

@Criss18Barca kasaji to taka małpka w zoo, nic nie wniesie w wszyscy czekajo

0

@Bobo25 grała wszystko na jedno kopyto

0

@BORO_12 i za dwa lata sprzedać za 15....

7

@mordini123norweg? wygląda mi na niemca lub francuza

1

@prokofiew równouprawnienie kończy się wtedy kiedy to Ty czegoś wymagasz, to masz identiko jak z cz.nymi, zwrócisz uwagę i jesteś rasistą

1

@PietrasCoelho Dembele? weź rozbieg i....

8

@barcanawieki to jedna z tych które ukradł Leo, a nie czekaj...

17

Alwesz miał kilka numerów więc kilka kibli można nazwać im alwesza

0

@gumaz Kowalczyk była zawieszona za doping i potem forma poszła w górę, Marit schorowana.... Najlepsze że Korzeniowski Robciu też "chorował" na astmę jak Marit, ale wtedy to nikomu nie przeszkadzało

0

@PatrykBarca Smolasty i Doda w Walencji

1

Komentarz usunięty

0

@haunter21 geszefciarz ciekawe jakie ma korzenie

0

@NeroTFP1 Przypomnij mi ile ma Pan trener Guardiola i przy ilu meczach

0

@arasz1819 gdzie

3

@xavi890 za to Siuuuuu...siak walczy na poziomie PL

0

@PJ777 no i prawidłowo

0

@NeroTFP1 nowe nie znałem, biega aktualnie po saudyjskich klepiskach

0

On próbował jak Ronaldo "wykupić" winy? ugoda

0

@Ricardinio14 pytanie czy on był kiedys naprawde tak wybitny, czy trochu podhejpowany, sam nie wiem

0

Hehe dudziarz dwie kolejne ustawy wysyła do Julki, co to jest za aparatczyk to żal patrzeć, najgorszy prezydent w historii PL, zaraz przed kamikaze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?