SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ricardinio14 pytanie czy on był kiedys naprawde tak wybitny, czy trochu podhejpowany, sam nie wiem
0
Hehe dudziarz dwie kolejne ustawy wysyła do Julki, co to jest za aparatczyk to żal patrzeć, najgorszy prezydent w historii PL, zaraz przed kamikaze
0
@AlexDark00 ach ta nienawiść i zawiść, sprawdź staty ciapucha i Lewego, ciapuch miał może ze dwa sezony dobre a reszta był tylko giermkiem rapemana
5
@misterio na starość? on on dawna pitoli farmazony jakby był veteranem realu madryt
1
oldboy już wincyj nie da rady
0
@Kozinho. czarnej du.ie, za słaby na top 5
2
@Deviler Chevrolet USA ;) mam dwa i lepszych nie miałem
0
@kanver_ dajta spokój z tył Matołusem
1
@pt9 zdecydowanie byłby to lepszy mecz, patrz na AllStar '94, '95
0
Może baja weźmie Joachima "łapa w jajach" Lwa
1
mam nadzieję że tuchel jeszcze jedną kolejkę potrenuje i powalczy z Lipskiem
15
@MesQueUnClub96 darowałaby sobie te foty
0
wiela tam doliczł bajernowi? do gola na 3-3?
0
@Aragorn33 fcb Laporty jest jak Pis, ośmiornica kumpli, rodziny i sługusów
3
onana był nie brał, wiecznie będzie zmęczony
0
@Kalin33 to oni mają kibiców
0
@doc myślisz że dembus pucuje żółwia?
0
@Roobo jeszcze rzoze jest wolna
2
@fotohobby Większa jak po 1-9 w dwumeczu z sity albo arsenałem w kolejnej rundzie? nie daj może z madrytem?
3
Komentarz usunięty
0
@Bernard777 niestety już 2-3
0
@Kuba_1 nie wuiem o czym piszesz, ale jest przed 19 to pewnie leżysz już na...ny
0
@Kuba_1 Kupa_1 tak myślałem, że zlecą się tacy jak ty :)
0
Komentarz usunięty
1
@Kazragore Musi mieć pyrtka, czarne nogi i pejsy :) wtedy będzie prawilna na dzisiejsze czasy
1
Komentarz usunięty
0
@xvcWinterSoldier chyba za szklankę
1
Komentarz usunięty
0
czawi był na trybunach?
1
@CATALUNYA1977 rafinja realnie to 35-38