0

@Ricardinio14 pytanie czy on był kiedys naprawde tak wybitny, czy trochu podhejpowany, sam nie wiem

0

Hehe dudziarz dwie kolejne ustawy wysyła do Julki, co to jest za aparatczyk to żal patrzeć, najgorszy prezydent w historii PL, zaraz przed kamikaze

0

@AlexDark00 ach ta nienawiść i zawiść, sprawdź staty ciapucha i Lewego, ciapuch miał może ze dwa sezony dobre a reszta był tylko giermkiem rapemana

5

@misterio na starość? on on dawna pitoli farmazony jakby był veteranem realu madryt

1

oldboy już wincyj nie da rady

0

@Kozinho. czarnej du.ie, za słaby na top 5

2

@Deviler Chevrolet USA ;) mam dwa i lepszych nie miałem

0

@kanver_ dajta spokój z tył Matołusem

1

@pt9 zdecydowanie byłby to lepszy mecz, patrz na AllStar '94, '95

0

Może baja weźmie Joachima "łapa w jajach" Lwa

1

mam nadzieję że tuchel jeszcze jedną kolejkę potrenuje i powalczy z Lipskiem

15

@MesQueUnClub96 darowałaby sobie te foty

0

wiela tam doliczł bajernowi? do gola na 3-3?

0

@Aragorn33 fcb Laporty jest jak Pis, ośmiornica kumpli, rodziny i sługusów

3

onana był nie brał, wiecznie będzie zmęczony

0

@Kalin33 to oni mają kibiców

0

@doc myślisz że dembus pucuje żółwia?

0

@Roobo jeszcze rzoze jest wolna

2

@fotohobby Większa jak po 1-9 w dwumeczu z sity albo arsenałem w kolejnej rundzie? nie daj może z madrytem?

3

Komentarz usunięty

0

@Bernard777 niestety już 2-3

0

@Kuba_1 nie wuiem o czym piszesz, ale jest przed 19 to pewnie leżysz już na...ny

0

@Kuba_1 Kupa_1 tak myślałem, że zlecą się tacy jak ty :)

0

Komentarz usunięty

1

@Kazragore Musi mieć pyrtka, czarne nogi i pejsy :) wtedy będzie prawilna na dzisiejsze czasy

1

Komentarz usunięty

0

@xvcWinterSoldier chyba za szklankę

1

Komentarz usunięty

0

czawi był na trybunach?

1

@CATALUNYA1977 rafinja realnie to 35-38

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?