ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucca87 Cubarsi , Kounde , Balde .
Casado nie grał gorzej niż oni.
0
@directedbyfcb bardzo dobry ? W ataku nie istniał kompletnie . W obronie kilka razy na wyprzedzenie i to tyle.
2
@mikke z Inigo też graliśmy padakę w obronie i traciliśmy masę bramek.
1
Nikt się na De Jonga już nie nabierze . Wczoraj Real grał bez pressingu to i Holender dobrze wyglądał koło Pedriego .
Ale spokojnie , przyjdzie grać z zespołem jak Espanyol i tyle będzie z blondaska.
0
@kamilop gdyby sędziowanie było normalne to wyleciałby z czerwem i tyle by było .
0
@Gall leszcz gra najwięcej i dlatego w obronie również jesteśmy leszczami . Tracimy milion bramek , leszcz jest przepychany , gubi krycie , przegrywa pojedynki , zdarza mu się sprokurować karnego i tak to leci.
Na dzień dzisiejszy jest potrzebny minimum jeden klasowy stoper .
1
@esem91 raczej nie . Są bardzo zadowoleni z ofensywnego stylu jaki narzucił swoim piłkarzom o wartości 1 mld euro xD
0
@kanver_ a ja bym powiedział że tak .
Jako Rapha za Xaviego grał w El Clasico to chłop nie potrafił Kroosa minąć na szybkość.
Wyglądał praktycznie jak Rashford tyle że brak udział w pressingu .
1
@robsesh no byłeś blisko xd
0
@kanver_ wątpię żeby za Xaviego u którego Rapha grał gówno totalne padła taka opinia xd
6
@Faro bo byliśmy zajechani? Bez Raphinhi , Pedriego itp z Ferranem na skrzydle? XD
0
@Jonyx nie pasuje do Realu ? A nie pamiętasz jak grał w ich barwach ? .
Po Ramosie i Pepe to u Mourinho był jeden z największych boiskowych chamów z jakimi przyszło nam grać.
1
@ArterkHD raz na rok to i garbaty się wyprostuje.
1
@LOPEZ16 to była sytuacja lepsza dla lewonoznego zawodnika. Bardziej raziły jego braki w pressingu.
1
@barcuśl komentarz wczoraj był top
2
@Bobo25 Rapha , Pedri , Yamal
1
@pozor jak.owtrzysz na grę zawodników to Roonyego bo podejmuje dobre decyzje i nie traci głupio piłki .
0
@Safrani tak mawia klasyk przyjacielu.
0
@szela1899 on ma taki mental że jak graj w wyjściowym składzie lub z ławki wczoraj to go nie widziałem w ogóle xD
0
@Karol145 pewnie dlatego że Martin nie jest stoperem xD a Eric ma dobry doskoku w drugiej linii.
Za to Cubarsi to talent który baboli co mecz .
0
@Karol145 ale to nie jest podstawowy zawodnik , tylko junior robiący babole co mecz bo nie ma kto inny tam aktualnie grać .
Przychodzi stoper w lato i tyle z Cubarsiego w podstawie .
Nie , on nie ma gorszego sezonu . On zagrał w porządku pierwsze trzy miesiące a potem baboli za babolem .
0
Niech się młody ogarnie bo gówno grał w tym meczu.
1
@buglikos Rash też miał w końcówce. Gdyby trafił na 4:2 byłoby po ptokach
0
@FCB24 jak straciliśmy pierwszą bramkę to miał pomóc ale był objechany jak Cubarsi
2
@Konradowskyy tak samo jak kibice Realu przy setce Raphinhi , Yamala czy Rashforda kiedy wszyscy spartolili xD
30
Widzieliście Gulera , który przy końcowym gwizdku że złości zrobił rozbieg i chciał kopnąć butelkę ale się wy*ebał i uciekł szybko do szatni? XDDDD
0
@Gall Eric odszedł bo szukał minut i chciał nabrać doświadczenia, dlatego odszedł do City .
Pique odszedł nie do ManU tylko do innego klubu żeby szukać gry na poziomie Laliga . Jeśli Barca ściągnie dwóch stoperów w ciągu roku , dwóch to Cubarsi jako że jest leszczem to będzie grał ogony .
0
@Karol145 wiesz po co młodzi piłkarze zazwyczaj odchodzą na wypożyczenie? Żeby szukać minut .
U nas Cubarsi przy dwóch innych dobrych stoperach będzie grzał ławkę bo jest po prostu cieniasem .
1
@PatrychoO ale tu nie ma nigdzie napisane że Co co krótko grali .
2
@PatrychoO Rakitic nr 1.