ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@semafor na pierwszym miejscu Cubarsi i Balde.
0
@Aragorn33 gówno mnie to obchodzi że ma 18 lat . Jak zawodnik gra w podstawowym składzie to będzie rozliczany jako podstawowy zawodnik Barcelony.
Gra gówno totalne , przegrywa masę pojedynków i jest regularnie objeżdżany.
Niech Barca ogarnie dobrego stopera w lato a Cubarsi niech się uczy . Może też na wypożyczeniu jak w przypadku Pique czy Erica Garcii .
1
@Laminedependencia dawno odpłynął i nie zanosi się na jego powrót.
0
@MOLESTA już bez przesady . Jak Barca ma hajs to wydaje jak leci , często głupio .
0
@Laminedependencia Eric nas nadziewał na kontry a Cubarsi standardowo objeżdżany jak dziecko .
Chłop jest pachołkiem w obronie.
1
Powiem tak , szkoda że Roony nie wszedł . Uważam że jest dużo lepszym technicznie graczem niż Rashford i chłop zasłużył .
1
@norbi77 Caceres to stary chłop z Urugwaju , więc można zrozumieć.
1
@Kubsoleon w LM jesteśmy kompletnymi cieciami, tracimy z Brugge 3 bramki.
Jak dla mnie większość jest lepsza i w tym sezonie i LM możemy zapomnieć.
6
Czyli tak .
Zawodnik Bilbao kopie od tyłu Fermina byle go sfaulować z dużym impetem = czerwo .
To samo Asencio na Pedrim = żółciutka max chłopaki .
5
@Reviven 8 sezon , też mam taką nadzieję że kiedyś to nastąpi xDD
2
Trzeba pochwalić De Jonga bo zagrał spoko mecz .
Niestety teraz jak zwykle przyjdzie 10 średnich spotkań.
1
@Arden zgadzam się .
8
Ale bura za końcówkę się należy . Zamiast ma czas grać, utrzymać się na piłce to Laminek i Ferran głupie straty pod koniec .
Rashford zamiast zamknąć mecz to spartolił.
Dobrze że Real lądował wszystko w Garcię w końcówce.
0
@Consigliere Fermin to zagra jeszcze z 15 minut i Olmo wejdzie pewnie.
0
@robsesh Ferran miał dobre staty z Realem .
Roony bez minut ale widać że jest w gazie.
0
@jack_herrer z Mbappe u rywali pewnie tyle samo stracimy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@robsesh jest jeszcze Ferran , Rashford i Bardaczi.
7
Real 5 strzałów przy 24% posiadania piłki a my 8 przy reszcie .
To tylko pokazuje jak nasza obrona jest żałosna .
0
@LOPEZ16 o LM to możesz zapomnieć chłopie w tym sezonie.
0
Boże daj w lato dobrego stopera żebym nie musiał już Cubarsiego oglądać w naszych barwach . To jest taki cienias że szok .
1
Real ma więcej szczęścia niż gry a my jak zwykle frajerzymy w obronie .
0
Eric Garcia zawalił i tak to się kończy , cały zespół gra spokojnie a chłop tak się dał nadziać na kontrę.
0
Gdyby sędziowanie było normalne to Carreras miałby żółtko i już musiałby uważać a tak to coś.
0
Dwa razy była opcja do podania do niekrytego Fermina na 7 metr . Raz zawalił Kounde , teraz Yamal .
0
Czyli Real jednak zmienił skład , miał być Guler a jest Gonzalo .
0
@mekston wiesz , równie dobrze może wejść w 45 i w 50 zejść przez odnowienie kontuzji xd
5
Huijsen nie potrafi grać w powietrzu , więc liczę na Robercika z główki .
5
Real gra w ustawieniu jak ostatnio .
Tyle że my byliśmy bez Lewego , Raphinhi , Olmo i Garcii .
1
@gumaz siedzę jak na kiblu . To tylko podczas meczu xd