1

@semafor na pierwszym miejscu Cubarsi i Balde.

0

@Aragorn33 gówno mnie to obchodzi że ma 18 lat . Jak zawodnik gra w podstawowym składzie to będzie rozliczany jako podstawowy zawodnik Barcelony.
Gra gówno totalne , przegrywa masę pojedynków i jest regularnie objeżdżany.
Niech Barca ogarnie dobrego stopera w lato a Cubarsi niech się uczy . Może też na wypożyczeniu jak w przypadku Pique czy Erica Garcii .

1

@Laminedependencia dawno odpłynął i nie zanosi się na jego powrót.

0

@MOLESTA już bez przesady . Jak Barca ma hajs to wydaje jak leci , często głupio .

0

@Laminedependencia Eric nas nadziewał na kontry a Cubarsi standardowo objeżdżany jak dziecko .
Chłop jest pachołkiem w obronie.

1

Powiem tak , szkoda że Roony nie wszedł . Uważam że jest dużo lepszym technicznie graczem niż Rashford i chłop zasłużył .

1

@norbi77 Caceres to stary chłop z Urugwaju , więc można zrozumieć.

1

@Kubsoleon w LM jesteśmy kompletnymi cieciami, tracimy z Brugge 3 bramki.
Jak dla mnie większość jest lepsza i w tym sezonie i LM możemy zapomnieć.

6

Czyli tak .
Zawodnik Bilbao kopie od tyłu Fermina byle go sfaulować z dużym impetem = czerwo .
To samo Asencio na Pedrim = żółciutka max chłopaki .

5

@Reviven 8 sezon , też mam taką nadzieję że kiedyś to nastąpi xDD

2

Trzeba pochwalić De Jonga bo zagrał spoko mecz .
Niestety teraz jak zwykle przyjdzie 10 średnich spotkań.

1

@Arden zgadzam się .

8

Ale bura za końcówkę się należy . Zamiast ma czas grać, utrzymać się na piłce to Laminek i Ferran głupie straty pod koniec .
Rashford zamiast zamknąć mecz to spartolił.
Dobrze że Real lądował wszystko w Garcię w końcówce.

0

@Consigliere Fermin to zagra jeszcze z 15 minut i Olmo wejdzie pewnie.

0

@robsesh Ferran miał dobre staty z Realem .
Roony bez minut ale widać że jest w gazie.

0

@jack_herrer z Mbappe u rywali pewnie tyle samo stracimy xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsesh jest jeszcze Ferran , Rashford i Bardaczi.

7

Real 5 strzałów przy 24% posiadania piłki a my 8 przy reszcie .
To tylko pokazuje jak nasza obrona jest żałosna .

0

@LOPEZ16 o LM to możesz zapomnieć chłopie w tym sezonie.

0

Boże daj w lato dobrego stopera żebym nie musiał już Cubarsiego oglądać w naszych barwach . To jest taki cienias że szok .

1

Real ma więcej szczęścia niż gry a my jak zwykle frajerzymy w obronie .

0

Eric Garcia zawalił i tak to się kończy , cały zespół gra spokojnie a chłop tak się dał nadziać na kontrę.

0

Gdyby sędziowanie było normalne to Carreras miałby żółtko i już musiałby uważać a tak to coś.

0

Dwa razy była opcja do podania do niekrytego Fermina na 7 metr . Raz zawalił Kounde , teraz Yamal .

0

Czyli Real jednak zmienił skład , miał być Guler a jest Gonzalo .

0

@mekston wiesz , równie dobrze może wejść w 45 i w 50 zejść przez odnowienie kontuzji xd

5

Huijsen nie potrafi grać w powietrzu , więc liczę na Robercika z główki .

5

Real gra w ustawieniu jak ostatnio .
Tyle że my byliśmy bez Lewego , Raphinhi , Olmo i Garcii .

1

@gumaz siedzę jak na kiblu . To tylko podczas meczu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?