1

Skład spoko , byle De Jong nadążał z jego imitacją doskoku do rywala.

1

@gumaz ja siedzę pochylony do przodu xD

0

@PatWhat albo plan jest żeby Ferran , Rashford , Olmo i może Bardaczi wnieśli coś w drugiej połowie .

2

@1LY0 ja już od 12tej czuje . Chłop ponad 30 lat i stresuje się grą milionerów xD

0

@PatWhat ja bym się nie zdziwił takim ustawieniem . Jakby po ziemi nie szło to na Lewego można chociaż wrzucać .

0

@mekston wtedy nie musial na blokadach grać .

0

@Kubsoleon jak już ma grać to od początku raczej .

0

@Technik tak to on

0

@Esteban_ @majkiii panowie bez przesady , łokieć był bo Cubarsi wyskakiwał niżej o pół metra .
To akurat dobra ocena przez sędziego ,bardziej Cubarsi przegrał w 100% ten pojedynek .

3

Trzeba ogarnąć wynik przed końcem 90 minuty.

0

@partymaker właśnie o to chodzi że jak będzie pressing działał to będzie wyłącznie ich środka tak jak to miało miejsce z Atletico że ich środek pola nie istniał .

3

@kanver_ na Montjuic to już się sędziowie nie kryli że chcą utrzymać Real przy życiu .
Najpierw przy bramce Mbappe nie odgwizdali stempla na Yamalu przez Valverde .Dwie sytuacje Tchouameniego z Ferranem .
A na koniec najlepsze , nieprawidłowe nieuznanie braki Fermina na 5:2 gdyż po jego zagraniu ręką piłka trafiła do Valverde ( czyli akcja się kasuje) , potem Fermin odbiera mu piłkę i toczy się akcja po której strzela bramkę.

2

Dobra , zaczyna się powoli nerwówka .
Daj Boże by nasz pressing dobrze funkcjonował , obyśmy zajechali Real fizycznie i dobrze wykorzystali szeroką ławkę rezerwowych.

0

@Roobo prime futbolu w Laliga to był okres lat 08/09-09/10 itp

0

@Kuchar słuchy chodzą że nie trenuje ale zagra na blokadzie .

0

@jeonek Real może jeszcze inaczej do tego podejść . Może liczyć na karne i po prostu zagęścić środek pola 5 pomocnikami .
Z przodu i tak na bank nam strzelą bo mamy obronę na poziomie Oviedo .

Mam nadzieję że jednak rozpoczniemy mocno pressingiem bo to będzie kluczowe i wyjdziemy pierwsi na prowadzenie bo kontrować my też potrafimy .

0

Araujo wrócił z pielgrzymki a tu Olmo tak go zniszczył na treningu skillem że chłopu raczej się już psycha nie zresetuje xD

4

@FanVictoraIbarbo bo klubowi to by nic nie dało .
Barca nie mogla by ich wykorzystać.

1

@MateS nie no już nie przeginaj. Z naszą obroną to pewnie jedną na bank stracimy.

0

@Filipem oczywiście , kiedyś piłkarze Bilbao , Valencii, Sevilli , Villarealu i Atletico strzelali po 20 bramek .
Niestety w sporej części to kluby same sobie są winne a nie Tebas.

1

@El Plutoninho taki że gierka na luzie gdzie potem mieliśmy prawie 4 dni odpoczynku nie wiele chłopu zrobi.

0

Jak Laminek na misji to pewnie znowu gówniane spotkanie .

7

W ostatnim przegranym klasyku byliśmy bez Raphinhi , Lewego , Olmo czy Joana Garcii .
Jako że wszyscy są a do tego Bardaczi też jest opcją z ławki to liczę że pressing będzie funkcjonował i zajedziemy ich fizycznie .
Na ławce pewnie będą Lewy , Olmo , Bardaczi , Rashford i liczę że dziś to wykorzystamy .

1

@July_6_BcN można , polecam . Tylko trzeba oczyścić z zewnątrz .

0

@LeszekFCB dla mnie Shawshank Redemptioj jest kompletnie bez szału .
Jest w porządku na obejrzenie raz ale nic ponad to .

1

Powiem Wam że ponad 30 lat jak żyję to zawsze jadłem kiwi bez skóry .
Od kilku miesięcy nastąpiła zmiana i po oczyszczeniu kiwi z małych włosków wchodzi ze skórą perfecto.

0

@BARCA1899Messi z jakiego wzoru wyszło te 8 spotkań na wyjeździe pod rząd?.
A dobra , policzyłes sobie mecze pucharu xd to takie neutralne bym powiedział .

0

@Frimpong Wyspy Zielonego Przylądka, wyspa Sal.
Płaciłem 1100 euro za 8 dni . Hotel Roku Cabo Verde. Polecam.

2

@Technik haha współczuję xd

1

@Criss18Barca to jego wybór że odejdzie wygwizdywany przez trybuny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?