ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skład spoko , byle De Jong nadążał z jego imitacją doskoku do rywala.
1
@gumaz ja siedzę pochylony do przodu xD
0
@PatWhat albo plan jest żeby Ferran , Rashford , Olmo i może Bardaczi wnieśli coś w drugiej połowie .
2
@1LY0 ja już od 12tej czuje . Chłop ponad 30 lat i stresuje się grą milionerów xD
0
@PatWhat ja bym się nie zdziwił takim ustawieniem . Jakby po ziemi nie szło to na Lewego można chociaż wrzucać .
0
@mekston wtedy nie musial na blokadach grać .
0
@Kubsoleon jak już ma grać to od początku raczej .
0
@Technik tak to on
0
@Esteban_ @majkiii panowie bez przesady , łokieć był bo Cubarsi wyskakiwał niżej o pół metra .
To akurat dobra ocena przez sędziego ,bardziej Cubarsi przegrał w 100% ten pojedynek .
3
Trzeba ogarnąć wynik przed końcem 90 minuty.
0
@partymaker właśnie o to chodzi że jak będzie pressing działał to będzie wyłącznie ich środka tak jak to miało miejsce z Atletico że ich środek pola nie istniał .
3
@kanver_ na Montjuic to już się sędziowie nie kryli że chcą utrzymać Real przy życiu .
Najpierw przy bramce Mbappe nie odgwizdali stempla na Yamalu przez Valverde .Dwie sytuacje Tchouameniego z Ferranem .
A na koniec najlepsze , nieprawidłowe nieuznanie braki Fermina na 5:2 gdyż po jego zagraniu ręką piłka trafiła do Valverde ( czyli akcja się kasuje) , potem Fermin odbiera mu piłkę i toczy się akcja po której strzela bramkę.
2
Dobra , zaczyna się powoli nerwówka .
Daj Boże by nasz pressing dobrze funkcjonował , obyśmy zajechali Real fizycznie i dobrze wykorzystali szeroką ławkę rezerwowych.
0
@Roobo prime futbolu w Laliga to był okres lat 08/09-09/10 itp
0
@Kuchar słuchy chodzą że nie trenuje ale zagra na blokadzie .
0
@jeonek Real może jeszcze inaczej do tego podejść . Może liczyć na karne i po prostu zagęścić środek pola 5 pomocnikami .
Z przodu i tak na bank nam strzelą bo mamy obronę na poziomie Oviedo .
Mam nadzieję że jednak rozpoczniemy mocno pressingiem bo to będzie kluczowe i wyjdziemy pierwsi na prowadzenie bo kontrować my też potrafimy .
0
Araujo wrócił z pielgrzymki a tu Olmo tak go zniszczył na treningu skillem że chłopu raczej się już psycha nie zresetuje xD
4
@FanVictoraIbarbo bo klubowi to by nic nie dało .
Barca nie mogla by ich wykorzystać.
1
@MateS nie no już nie przeginaj. Z naszą obroną to pewnie jedną na bank stracimy.
0
@Filipem oczywiście , kiedyś piłkarze Bilbao , Valencii, Sevilli , Villarealu i Atletico strzelali po 20 bramek .
Niestety w sporej części to kluby same sobie są winne a nie Tebas.
1
@El Plutoninho taki że gierka na luzie gdzie potem mieliśmy prawie 4 dni odpoczynku nie wiele chłopu zrobi.
0
Jak Laminek na misji to pewnie znowu gówniane spotkanie .
7
W ostatnim przegranym klasyku byliśmy bez Raphinhi , Lewego , Olmo czy Joana Garcii .
Jako że wszyscy są a do tego Bardaczi też jest opcją z ławki to liczę że pressing będzie funkcjonował i zajedziemy ich fizycznie .
Na ławce pewnie będą Lewy , Olmo , Bardaczi , Rashford i liczę że dziś to wykorzystamy .
1
@July_6_BcN można , polecam . Tylko trzeba oczyścić z zewnątrz .
0
@LeszekFCB dla mnie Shawshank Redemptioj jest kompletnie bez szału .
Jest w porządku na obejrzenie raz ale nic ponad to .
1
Powiem Wam że ponad 30 lat jak żyję to zawsze jadłem kiwi bez skóry .
Od kilku miesięcy nastąpiła zmiana i po oczyszczeniu kiwi z małych włosków wchodzi ze skórą perfecto.
0
@BARCA1899Messi z jakiego wzoru wyszło te 8 spotkań na wyjeździe pod rząd?.
A dobra , policzyłes sobie mecze pucharu xd to takie neutralne bym powiedział .
0
@Frimpong Wyspy Zielonego Przylądka, wyspa Sal.
Płaciłem 1100 euro za 8 dni . Hotel Roku Cabo Verde. Polecam.
2
@Technik haha współczuję xd
1
@Criss18Barca to jego wybór że odejdzie wygwizdywany przez trybuny .