ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majczel97 o czym Ty mówisz chłopie . Gość grał w porządku 3 miesiące i to na tyle . Potem w parze z Inigo traciliśmy masę bramek co mecz .
Cubarsi już babolił w zeszłym roku i ten rok utwierdza że to nie poziom żeby grał w pierwszym składzie.
0
@bartulek98 ja wiem że nas nie stać ale póki to się nie stanie to możemy zapomnieć o LM .
1
@bartulek98 jest zbyt wolny co pokazał dobitnie mecz z Espanyolem .
Barcelona ma teraz ból głowy i musi ściągnąć co najmniej dwóch doświadczonych stoperów.
6
I beznadziejną . Cubarsi to babolarz a Martin jest zbyt wolny na nasz styl gry .
0
@Leooo piękny to jest fejk .
2
@george321213 nie jeden zawodnik chciałby zagrać takie spotkanie jak Yamal . Chłop powinien skończyć mecz z 3 asystami .
1
@malypuzon De Jong to tak bezbarwny piłkarz że szok . Chłopa nie ma ani w defensywie ani w ofensywie.
0
@Vegeta88 wiem że ma 18 lat i wiem że baboli co mecz .
4
@Metalowy14 czy ja wiem ? Cancelo na broniące się zespoły , gdzie nie musimy się martwić o defensywę to może obskoczyc oba boki obrony .
0
@betonito z całym szacunkiem ale Lengletowi akurat trzeba dziękować że rozwiązał kontrakt.
0
@Gaz Dembele zawsze prezentował równy poziom , po prostu u Xaviego nie wypadał na aż tak długo .
Balde nigdy się nie wzbił na wyższy poziom niż kilka miesięcy dobrej gry .
Gavi grał już za Koemana.
Jedynie u Xaviego można wymienić Lamine'a i Fermina .
Cubarsiego nie liczę bo to poziom średniaka Laliga .
0
@JanuszKorwinMikke i był amatorem gdzie zagrał w Elche , Leganes i Rayo .
Nigdy nie zagral na poziomie wspomnianego Casado .
0
@JanuszKorwinMikke a Casado 56 występów w barwach Barcelony w 1.5 sezonu .
Czyli coś o czym Gumbau nawet nie może pomarzyć.
0
@robertocarlos76 pewnie dlatego że Yamal do czasu zmian był jedynym zawodnikiem Barcelony , który potrafił stworzyć zagrożenie i wypracować sytuację kolegom z zespołu .
0
@fcb__fan po 20 minucie gdzie De Jonga widziałeś w defensywie czy ofensywie? Nie pamiętam jego super zagrań a oglądając groźne akcje Espanyolu to De Jonga też niea w obronie .
Eric chociaż przerywał akcje Espanyolu faulem , De Jong swoim wolnym doskokiem nawet tego nie potrafi bo zanim doskoczy do rywala to ten już zdążył oddać piłkę koledze z zespołu lub przerzucić na drugie skrzydło .
0
@[Oli] Yamal nie ma nic wspólnego z grą zespołową? Przecież chłop powinien mieć co najmniej dwie asysty wczoraj ale w kluczowych momentach a to Ferran potykał się o własne nogi a holenderski książę z bajki zamiast walić na bramkę z 6 metrów wolał sprawdzać czy potrafi trafić w piłkę piętką.
9
Jak ktoś się łudzi że De Jong może być dyrygentem środka pola to życzę mu powodzenia .
Drewniani Vidal czy Paulinho mieli większy wpływ na środek pola niż ten holenderski nieudacznik .
Chłop gra tyle lat w Barcelonie i nie ma go nigdy ani w defensywie ani w ofensywie .
Czekam gorąco na odejście tego wiecznego talentu .
0
@Czyhrynski miał dobre pierwsze pół roku .
Dobre mecze z Gironą, Valencią, Realem Sociedad , był podstawowym zawodnikiem w naszym najtrudniejszym tygodniu gdzie graliśmy z Realem , Bayernem , Sevillą.
Potem w kolejnym meczu z Realem również asystował .
Ma dużo większy potencjał niż De Jong , który jest jednym z najbardziej opłacanych zawodników w zespole a przecież jego zeszły sezon to dopiero pierwszy w dorosłym futbolu .
0
@tbas o Zubimendim w Barcelonie mówiło się już lata wcześniej przed Xavim w Barcelonie .
Niestety on nie chciał odchodzić do żadnego innego klubu w Hiszpanii .
0
@JanuszKorwinMikke Gumbau nigdy nie zagrał tyle co Casado .
Gdyby któryś z nich a nawet De Jong potrafił asystować jak Casado z Realem czy Bayernem to byłoby spoko .
Niestety De Jongowi trzeba przyłożyć pistolet do głowy żeby posłał bardzo fajną piłkę do przodu .
O przerzucie nie wspomnę bo De Jong nie dokopie na 40 metrów.
9
@JanuszKorwinMikke mogę się założyć że Casado jak odejdzie na wypożyczenie to będzie bardzo dobrym piłkarzem o którego potem będzieny z powrotem zabiegać.
1
@dzefrej234 nie pamiętam bardziej debilnego posta w ostatnim czasie .
Wow , Barcelona jest wyżej niż Betis bo wydała mniej w ostatnim okienku a kadra Barcy dalej jest pewnie dobre 10 razy więceu warta niż Betisu xD
0
Derby derbami ale wczorajszy mecz z Espanyolem wyglądał od 20 minuty idealnie jak nasz mecz z Chelsea w LM .
Słabo zorganizowany pressing , przegrywane pojedynki w środku , dotykający się Ferran a do tego wylewy w obronie .
Jak zarząd nie ściągnie stopera w jak najbliższym czasie to będziemy mieć bardzo dużo problemów.
0
@Patinka353 wyglądał naprawdę nieźle a Espanyol co chwilę tworzył sobie zagrożenie i Garcia miał mnóstwo roboty xd
0
@Robofix ale dla kibiców klub to nie jest miejsce pracy. Szczególnie boli odejście do największego rywala .
16
Gdyby nie Negreira to byśmy przegrali .
3
Taki mecz jak ten pokazuje wielu ludziom , którzy sprzedaliby Olmo bo mamy Fermina że potrzeba obu tych zawodników w kadrze.
0
@Andrzej_Majonez bo jest najlepszym zawodnikiem na pozycji 10tki w naszym zespole .
0
@Encore ja bym się nie zdziwił gdyby to była prawda.
0
Pedri i Olmo/Fermin za Rashforda i Erica/Frenkiego to must have w drugiej połowie.